Jablotron 100 - nastavenie

Zdravím Vás, vedeli by ste mi poradiť ako nastaviť alarm (JABLOTRON 100)... Potrebujem mať: 1. samostatne ochranu celého bytu (PIR + magnety okná a dvere) 2. samostatne len plášťovú ochranu - (magnety okná a dvere) 3. samostatne len plášťovú ochranu - (magnety okná a dvere s vynechaním jedného senzoru na okne kvôli vetraniu) Moja predstava je taká, že by som mal na klávesnici dva segmenty, segment celý byt a segment plášťová ochrana Segment celý byt by fungoval len zapnúť / vypnúť ochranu celého bytu (červená / zelená) Segment plášťová ochrana by fungoval zapnúť úplnú plášťovú ochranu (červená), čiastočnú ochranu (oranžová), vypnúť (červená) Ďalej by som potreboval, aby ma pri odchode upozornilo že nemám zatvorené okno/ dvere Momentálne to mám takto: Mám dva segmenty na klávesnici (celý byt, plášťová ochrana). V nastaveniach mam kategóriu celý byt (priradená segmentu na klávesnici celý byt),ktorá obsahuje 2 podkategórie PIR a MAGNETY. Druhá kategória plášťová ochrana (priradená segmentu na klávesnici plášťová ochrana), ktorá má 1 podkategóriu MAGNETY. Problém je, že keď prídem domov a omylom odomknem len plášťovú ochranu, obidva segmenty (cely byt + plášť) mi zasvietia na zeleno a keď vojdem pod PIR spusti sa poplach. Neupozorní ma to, že som nevypol PIR, len plášť. Keby tam bol ďalší segment PIR ten by mi svietil červeno, to som testoval. Ale tretí tam nechcem, chcem aby ma na to upozornil oranžovým svetlom segment celý byt. Dúfam, že som to vysvetlil dostatočne zrozumiteľne :-) Ďakujem vopred za podnety...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?