Infrasauna

ahojte, uvolnila sa nam v dome jedna izba a tak rozmyslame co s nou... zvazujeme infrasaunu - co by mohlo byt prijemne aj uzitocne 🙂 prosim, mate niekto skusenost? dakujem za vsetky rady a postrehy... 😉
Odpovedať
Máme doma infrasaunu pre dvoch Zn. healthland deluxe 3033 cederove drevo. Máme ju cca pol roka a zatiaľ veľká spokojnosť.
Odpovedať
@blue_moon infra ok, len si treba uvedomit a teda nastudovat ktore infra teda ake zdroje su k niecomu a ktore k nicomu.
Odpovedať
Profilova fotka
@jozefsv úplne presne a dobre mierená rada. 🙂 Na toto najväčšie bacha. + treba rátať so zvýšenou spotrebou elektriny (takýto relax niečo stojí) 🙂
Odpovedať
@jozefsv ked je daka infra sauna na relax, tak tam asi nebudu ziarice na liahen kuriat ci ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba to ano, ale RL su všeobecne používané kvôli emitujúcemu svetlu a rýchlemu nábehu - účinnosti. Nepredpokladám, že to myslel tak, že napríklad že keramika je na kolená a karbón je lepší na črevá.. 😄
Odpovedať
ano, so zvysenou spotrebou treba pocitat 🙂 ale aj presuny a vstupy do fitka a sauny nieco stoja... rada by som vedela, ci prave tento komfort a pohodlie za to stoja - ci je to "win-win" 😉
Odpovedať
@blue_moon mam infrasaunu v zahradnom domceku a este ze si povedala, idem ju zajtra hodit do garaze, lebo sa nam tam do tej zimy v zime nechcelo chodit :-)
Odpovedať
@rkorba vseobecne zname ze nie vsetky ziarice vydavaju vsetky vlnove dlzky ir - a,b,c. Napr tie spominane karbonove folie ira nevyzaruju a teda su ti skoro k nicomu. Ak infra tak so ziaricmi phillips alebo toshiba.
Odpovedať
@rkorba ...a kupili by ste saunu este raz? lebo chapem, ze v zime sa tazko vychadza z domu 😉
Odpovedať
@jozefsv Ahoj, čiže sauna kde je len 8ks karbónových ziaričov podľa teba nie je ok? Práve takúto mám vyhliadnutú, pretože mali najlepšie recenzie... 🤔
Odpovedať
@zarrinka ano,karbon je slabota, to su vyhodene peniaze. https://www.infrasauna-shop.sk/ako-vy... Recenzie od uzivatelov mozes brat tak na spracovanie sauny ale aby ti niekto povedal nieco zo zdravotneho hladiska to tazko.
Odpovedať
@jozefsv ďakujem za link, idem študovať 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
Máme túto https://www.infrasauna-shop.sk/infras... Fullspektralne žiariče, céder drevo
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte. Obnovím túto tému, keďže rozhodujem sa ktorú infrasaunu kúpiť. Volal som s predajcom zo stránky welldo.sk, povysvetľoval mi, že infrasauny napr. Marimex a pod. sú zbytočne vyhodené peniaze, atď. Jeho ponuka bola buď Royal sauna Crown Luxury 3 za 7400€ 🙉🙉🙉, alebo Clearlight Sauna Premier 3 za 8300€🙈🙈🙈. Že keď, tak iba tieto 2 značky, na ktoré je celoživotná záruka, pricom su tam tie najkvalitnejšie ziariče (čo je pochopiteľne gro celej sauny), ktoré sú karbónovo-keramické, ktoré ale nevyžarujú irA vlnové dĺžky. Riešil niekto tieto značky, resp. má niekto niektoeú z týchto dvoch značiek. 7000 je už brutál veľa za 3 miestnu infra saunu. Na druhej strane "niesom taký bohatý aby som si dovolil kupovať lacné veci", ale toto .....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od strejdo001:

Ahojte. Obnovím túto tému, keďže rozhodujem sa kt…
@strejdo001 pre aku saunu ste nakoniec rozhodli? :) Tiez by som chcela fullspektralnu a zdravu t.j s nizkymi emf a elf
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?