Ako máte uložený bicykel v byte?

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň,kde a ako máte uložený bicykel /nie detský/ priamo v byte? Už dva nám ukradli zo zamknutých spoločných priestorov,tak ho musíme umiestniť v byte.Na balkone nie.Pogooglené čo-to mám,zaujímajú ma skôr recenzie na držiaky a praktické info na čo dať pozor.Ďakujem.
Odpovedať
1
2
@luckapuc tak to ma dobre vyriesene. len ono niektore bicykle, uz tie lepsie nemoze ani dat do kadejakych poloh na dlhsiu dobu, taby sa tam nieco nedokazilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze za tolku dobu to uz vyriesil a ma ho ulozeny ako sam uznal za vhodne 🙂 I ked rozmyslam, ci sa tie modernejsie biky daju aj nejako zlozit.
Odpovedať
podla toho, ake mas na mysli. su aj take, co su normalne ze skladacie, pod takymto nazvom ich aj najdes. ale ak myslis normalne bicykle, tak tam toho vela nenaskladas. skor potom rozlozit, akoze dat dolu kolesa, keby si ho chcel uskladnit a nemas dostatok priestoru.
Odpovedať
minimalne detske bicykle, kolobezky a podobne prostriedky by mali byt po ruke 🙂 clovek nevie kedy si to dieta vypyta, takze kludne doma v chodbe hocikde 🙂
Odpovedať
Neviem si moc práveže predstaviť mať takéto veci doma uskladnené. Akože okej, keď je sezóna a že sa to nejak pravidelnejšie využíva. Ale inak moc nie, však pivnica je zlý nápad? Stačí si len ošetriť to, aby sa tam hocikto nedostal.
Odpovedať
Tiež nechápem moc, prečo sa ľudia boja toho, odkladať si do pivnice niečo. Však spravím tam poriadne dvere a keď tak, tak si nafotím, čo tam mám. Pre prípad teda, že by sa niečo udialo, aby to človek vedel dokázať a poistku už má hádam každý.
Odpovedať
@edberg pretože poistka ti nepokryje drahý bicykel. Na veci v pivnici je smiešne poistné krytie v 100vkách eur. Ak chceš dostať plnenie za drahý bike, tak ho musíš mať v byte. Pretože musí zlodej prekonať väčšiu prekážku (bezpečnostný zámok, bezpečnostné dvere určitej triedy).
Odpovedať
@peter977 ale tak ked viem, ze mam v tej pivnici drahsie veci, tak urobim aj pre to nieco, aby sa tam nikto nedostal a keby aj chcel, tak tam dam tie poriadne dvere nejake a zamky na ne porobim, vsak to zase nie je tolko roboty s tym.
Odpovedať
len zase vies, ked maju aj niekde v panelakoch tie stare pivnice len z dosak to sa ti aj tazko nejako riesi, lebo ako to spravis. jedine osb dosky a zamok v takych pripadoch.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
My sme kúpili skladací bicykel, je super skladný, zaberie malý priestor a máme ho uložený v byte-v špajzi. Takže určite do bytu odporúčam.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?