Ako máte uložený bicykel v byte?

Dobrý deň,kde a ako máte uložený bicykel /nie detský/ priamo v byte? Už dva nám ukradli zo zamknutých spoločných priestorov,tak ho musíme umiestniť v byte.Na balkone nie.Pogooglené čo-to mám,zaujímajú ma skôr recenzie na držiaky a praktické info na čo dať pozor.Ďakujem.
Odpovedať
1
2
@janinah ak bude mimo tvojho dohľadu vždy môže niečo zmiznúť všetko zámkou nezamkneš , zoberie čo len koleso, ja som mal priestor pod schodmi zamrežovaný a rezal už niekto i mrežu, zámok bol na šnek, ten bežným nástrojom neotvoríš
Odpovedať
Profilova fotka
@duzu to je hrozne, ze ludia si takto navzajom robia zle a kradnu si veci😞
Odpovedať
@janinah syn ho mal roky v detskej zaveseny na stene na drziakoch
Odpovedať
@kazmova bol som na vojne a tam sme tomu hovorili premiestňovanie, tam nikto nič nevlastní všetko erárne, bicykel sa často berie len preto že sa chce niekam premiestniť a nechá ho inde, ak by ho niekto chcel mať dlhšie tak veľmi daleko cyklisti sa navzájom poznajú často chodia po jednej trase a ihned vie ak vidí ukradnutý inému ak by sa zaviedol niekdajší trest za kradnutie odťatím ruky, nekradne sa ani u nás išiel som na dovolenku na juh v Slovinsku mali pre ceste víno , hocikto si zobral fľašku a nechal tam peniaze, v Opatiji nechávajú otvorené autá , zlatníci ponúkajú zlato v otvorenej vitríne pred obchodom a nikto to nezobral
Odpovedať
@duzu alebo ze neukradol ale len si pozical na dlhodobo 😄 😄 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Skus pozriet este nejake inspiracie na pintereste, mozno aj tam nieco najdes vhodne, ako si uskladnit bicykel v byte. Ak mas nejaky drahsi, tak sa ani necudujem, ze ho chces mat pod dozorom, lebo v dnesnej dobe sa strasne kradne.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, ževraj existujú aj skladacie bicykle, prosím, máte s takým skúsenosť? Tiež potrebujeme ušetriť miesto, ideálne bicykel schovať do skrine, budem ho využívať len príležitostne namiesto auta do práce, pretože cestovanie v zápchach ma už nebaví. Ďakujem vopred za tip.
Odpovedať
Profilova fotka
Toto som riesil tiez (ked mi ukradli jeden bajk z pivnice) moje dalsie bajky uz isli do bytu na stenu kedze mtb bolo v hodnote 6000€ a cestny v hodnote 4000€ mal som drziak na stenu na 2 bajky s nosnostou 45 kg co je 3 nasobna nosnost oproti realnej hmotnosti oboch bajkov dokopy 🤣 takze na pohodu 🙂 A mal som to ako dekoraciu na stene 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som svoje nemal v pivnici nikdy. Máme dve špajzky , tak som jednu zrušil a je z miestnosť pre žiletku a gravelíka. Mtb je na balkóne. Budúcu sezónu už budú parkovať pekne v miestnosti na to určenej, ktorá bude súčasťou prístrešku pre autá. Teraz pred odložením musia kolesá stále dole.😁
Odpovedať
sa kradne vo velkom, bicykel teraz nedostatkovy tovar, najlepsie nemat ziaden 🙂 alebo ho mat ako partaka doma, na balkone, na chodbe 🙂 kde sa len vojde.
Odpovedať
@miroslava_vancova1 mozno toto? https://www.decathlon.sk/skladaci-bic... Sam po nom poskulujem, ale musim sa nan ist pozriet, kedze ma zmiesane recenzie…
Odpovedať
Profilova fotka
@simiss33 toto je fakt, u nás tiež keď sme počuli, že mnohým bicykle zmizli, tak odvtedy ich máme v byte, len sme ešte nevyriešili ich umiestnenie, stále sú len tak u stenu opreté, tá už špinavá, ale teda radšej špinavá stena ako o ne prísť 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
drziaky na stenu jednoznacne. ale je ich viacero druhov, bicykle sa daju rozne umiestnit. takze to je najlepsie si pozriet moznosti, pripadne nejake inspiracie na foto.
Odpovedať
@robert_bo kamaratku mam, co ma garsonku a ona si do stropu dala taky drziak urobit. Ma to v chodbicke, hore, kedze je mensia ani jej nezavadzia a ma ho pod dohladom. Neoplati sa mat taketo veci v pivniciach najma ked mnohe bytovky to maju len take ledajake pivnice.
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslava_vancova1 neuvazovala si v tom pripade skor napriklad nad kolobezkou? co sa tyka skladnosti, tak to je asi lepsia volba.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
To ho akože normálne napraceš do skrine? To sa mi nechce veriť, že až takto sa to dá poskladať.
Odpovedať
@mumoo samozrejme zalezi aj od toho, aky si vyberies, ktoru znacku. ale hej, je mozno ho normalne vmestit aj do skrine.
Odpovedať
Len potom sa do tej skrine uz nic ine nevojde, ci to je taka pracovna, ze vsetko sa do nej zmesti?
Odpovedať
Ja som pred mesiacom kúpil skladací bicykel unisex, zatiaľ som s ním veľmi spokojný, perfektne skladný aj do auta, ľahko sa s ním manipuluje.
Odpovedať
@juto11 toto si tu uz raz pisal?
Odpovedať
By som skôr povedala, že čím viac sa bude ten bike prispôsobovať hocijakému nábytku aby sa tam vošiel mu to môže časom uškodiť nie? Myslím to tak, že tuto ho takto naštelujem aby sa vošiel do skrine, tuto ho znova inak dám, aby sa zmestil na tento stojan a za chvíľku mi ostane v ruke 🙂
Odpovedať
ale ako to je pravda, radsej ho mat doma aj so spinavou stenou ako on prist. a este ked to nie je ani najlacnejsi spas 🙂
Odpovedať
@packo01 akože vedela som, že sa dajú zložiť, však preto sa tak aj volajú. Ale ozaj som si nemyslela, že až na takýto malý rozmer. To je fajn, to aj do auta sa dá potom naložiť jednoducho.
Odpovedať
Profilova fotka
No jasne, to bez problemov. To aj do vlaku alebo autobusu mozes bez problemov nalozit, ked je treba.
Odpovedať
Jeden známi mal takto bike na balkóne, v nádeji že je v bezpečí. Zrazu večer počuj nejaké vzdychanie pod balkónom...bicykel nikde. Nejaký inteligentný feťák mu ho chcel ukradnúť z balkóna, ale pritom sa vyrábal a padol aj s bicyklom. Mal trocha šťastie ale od vtedy balkónom príliš neverím ...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ale to býval niekde na prízemí, nie? Tam by som sa ani ja nespoliehal na nejakú bezpečnosť.
Odpovedať
Zlodejom teda odvaha nechýba, že sa im vôbec chce štverať na balkón a vlastne hocikde inde.
Odpovedať
@muheta tomu sa teda cudujem, ze su schopny vyliezt az na balko, ako ved no neviem si predstavit, ze by som ho na nom nacapal
Odpovedať
Asi tak a este keby to bol fakt drahy kusok. Teraz ale celkovo tie biky nie su lacny spas, ked uz sa bavime o kvalitnejsich a nie z bazaru. Ale nastvalo by ma to aj keby je lacnejsi a mi zmizne.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?