Akého videovrátnika máte?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte stavitelia, zvažujeme že si dáme ešte nainštalovať videovrátnika, preto ma zaujíma či videovrátnika máte, akej je značky a vaše referencie naň, pripadne koľko vás stál. My máme poschodový dom a uvažujeme dať vrátnika aj na poschodie ... a tiež by som chcela poprosiť o info kde v interiéri ste ho umiestnili.. či do chodby alebo niekam kde ho máte na dosah... zatiaľ nám vypočítali cenu 430 euro - žiaľ neviem značku - čiernobiely monitor, trafo, exterierove a interierove prvky, len 1ks do interieru (ak sa teda bude dávať aj na poschodie cena sa navýši). Montáž + materiál maximálne 150e... ako sa vám vidia tieto ceny? Ďakujem vopred za vaše postrehy a info ;-)
Odpovedať
@kristian333 nie mrknem cez okno a vidim;)
Odpovedať
Vážený ,keď čítam niektoré Vaše príspevky neviem kde žijem. Nemyslel som si to, že je s ľuďmi tak vážne.Každý chce byť odborník,alebo si že všetko sám (lakomosť) zvládne. Samozrejme odbornosť a čestnosť už nie sú v móde. Nahradila ich túžba po mamonu, pseudouznaní, často s titulom "vysokej učňovskej školy"
Odpovedať
@mamutko999 tak to je celkom fajn. Aj premyslas ze by si ho do buducna vymenil za nejaky novvsi ci len ak by s nim bol nejaky problem?
Odpovedať
Profilova fotka
@mamutko999 aha, takze teraz to uz bude mozno aj menej. Ale zalezi asi aj od kvality, nie?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@orwell84 prečo?
Odpovedať
Profilova fotka
Mozete mi poradit kvalitny videovratnik do cca 200 eur? Dik
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
mna by zaujimalo co je to videovratnik s moznostou zaznamu... je k tomu sd karta a co alebo kedy sa spusti zaznam? ako si ho mozem pozriet?
Odpovedať
@tinka1987 Definuj, čo je podľa teba "kvalitný" videovrátnik. Kvalitné sú všetky napr. od firmy EMOS, je len na tebe, aké funkcie od neho požaduješ a v akej cenovej relácii mó byť.
Odpovedať
@liuxko Vo videovrátnikovi máš SD kartu, na ktorú nahrávaš to, či vidí kamera. Nahrávanie sa aktivuje po stlačení niektorého tlačítka na monitore a nahráva zvyčajne nejaký čas. Prehrávanie sa realizuje zvyčajne externe - napr. na PC.
Odpovedať
@chrobak7 a to je naco dobre? ja som myslel, ze sa to spusti automaticky ked ti niekto zazvoni a ty nie si doma a potom si kuknes co si zmeskal :D
Odpovedať
Ja mám značku Ysecu a som spokojný 😎
Odpovedať
@liuxko Ja to nemám, ale to, že to ty ani ja nepotrebujeme, neznamená, že je to zbytočné. Viem si predstaviť, že nejaká firma si chce zaznamenať všetkých návštevníkov kvôli bezpečnosti. Takej sa to zíde. Možno sú aj také modely, ktoré nahrajú každého, kto len zazvoní. Ja som pozeral jeden model, ktorý sa spomínal v inej diskusii - tam nahrávanie trebalo ručne spustiť. Ja to nepotrebujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@chrobak7 rad by som korigoval tvoj vyrok, ze vsetky od emos su kvalitne. Prave som vyskusal H1139 a je to obycajny cinsky kram. Spojenie vypadava ako cez cat5 ako aj cez wifi, po skonceni hovoru to vykrikuje po anglicky a co je najhorsie, zvuk je o sekundu opozdeny, pricom video cca sedi. Dufam, ze sa mi to podari vratit....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ak niekto chce,tak mam na predaj uplne novy este v zaruke legrand 7" biely komplet set.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Ten katsrofalny vratnik sa mi vtedy podarilo vratit. A dnes prislo necakane zakoncenie toho pribehu. Dcera chcela nejaky batoh na fotak a nasla si ho na stranke lacnenotebooky , tak som jej ho objednal. Zrazu mi prisiel mail, ze mi to na dobierku neposlu, lebo som nespolahlivy zakaznik. Tak som sa spytal z akeho dovodu. Takze ak vyuzijete svoje zakonne pravo vratit tovar , podotykam, ze to nebola svojvola, ale proste nefungoval a bol som presvedceny, ze to reklamacia nevyriesi, stane sa z vas nespolahlivy zakaznik. A to vam napise firma, ktora medzitym skrachovala a nova ma obrat 3500€ rocne :). Normalne som chvilu rozmyslal ci mi stoji za to napisat na SOI .
Odpovedať
@majkoj a ked posles peniaze vopred stanes sa spolahlivym zakaznikom? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 no logiku v tom nehladaj :), minule som zaplatil vopred a vratil a teraz sa mi idu vyhrazat tym, ze musim zaplatit vopred, ako keby som to nemohol vratit znova. Ale ked som tak pozeral zaznamy SOI a ako casto ludia nedostali co objednali aj ked to bolo "na sklade" tak mozno to bolo len stastie.
Odpovedať
@majkoj no nie vesetko co je logicke je aj spravne :-D Ja som dnes objednavala z Lidlu, vylosovala som inu dorucovaciu adresu a nevsimla som si to az ked mi doslo potvrdenie objednavky. Tak som tam hned pisala, ze na tom a tom cisle objednavky zmenit adresu na tu druhu co maju v systeme. Tak odpoved bola, ze system to neumoznuje. =-) Ze mam si zmenit dorucovaciu adresu u speditera =-)
Odpovedať
Profilova fotka
troška obnovím túto tému :) má niekto skúsenosť s Evolveo DoorPhone IK06? vybral som ho na základe dizajnu a prijateľnej sumy, ide mi hlavne o vnútornú jednotku, aby bola nenápadná (na bielej stene) a nešpatila mi ineriér... nechcem ísť do niečoho drahšieho, nakoľko myslím, že bez ohľadu na cenu, všetky splnia ten istý účel..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@majkoj ahoj, tak ako si nakoniec doriešil videovrátnik? Potrebujem niečo podobné, vonkajšiu jednotku s kamerou a nech mi to ide na mobil. Nechcem tie displeje po dome, wifi a kabeláž by som mala, len si neviem vybrať, ujo v elektre mi dáva také hračky za 300 eur, čo je dosť veľa. Dík za radu, ak si dačo k spokojnosti našiel 😎
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?