Aká podlaha k nábytku dub sonoma

Ahojte, viete mi prosím dať tip, akú plávajúcu podlahu (dekor) vybrať k nábytku Dub Sonoma? Budem mať rolldoor v kombinácii dub Sonoma)biely, kuchynská linka to isté, vraj sa nemá dávať podlaha v rovnakom dekore, lebo to splýva. Ďakujem 🙂
Odpovedať
@susan_k mame sivu (dub), celkom sa to hodi.
Odpovedať
dub by bol faj, su tam rozne odtiene, medove, prirodne, bude tam si z coho povyberat, no odtien ako zaklad by bol podla mna dobrou volbou, priamo taky isty ako nabytok by som nedaval, fakt by to splyvalo a nevyzeralo to dobre
Odpovedať
Profilova fotka
@susan_k teraz sa dost dava kombinacia so sivou, tak mozno by som nieco take pozrela
Odpovedať
@1renata101 zdravím, dnes som bola pozerať podlahy dub vakyrie krono tá je šedá, ale keď som to videla na živo, nevedela som sa rozhodnúť (tú dosku dub Sonoma odfotilo dosť tmavšie ale)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte.Chcela by som radu ...ideme meniť podlahu aj interiérové dvere.Nabytok v celom dome máme v odtieni dub Sonoma,v kuchyni je sivá dlažba.Dvere by som chcela tiež v odtieni dub Sonoma...len neviem aku podlahu k tomu..chcem to mať všade rovnaké,len či to už nebude veľa tej farby.Nejake fotky inšpirácie by ma potešili.Dakujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?