Vyrez do vane pre ZŤP

Zdravym...hladam niekoho kto by vedel vyrezat otvor do vane ako na fotke...viem ze su firmy ktore to robia a davaju tam aj dvierka ale to je 1800€ +- a to je mne zbytocne ..ak s tym ma niekto nejaku skusenost alebo akykolvek napad sem s tym...dakujem 😉
Odpovedať
@karelka to ti je zbytočné na kúpanie tam vody nebude, na sprchovanie nepotrebujes nič,len upraviť podlahu na odtok vody,a bez barier, stačí druhé kreslo ktoré môže byť vo vode prídeš pod sprchu, tak to riešia i v Kováčovej
Odpovedať
to by nebolo uz lepsie vymenit vanu za sprchovy kut? co spominas tu cenu v prispevku, tak isto by si sa zmestila do nej a este by ti aj nieco ostalo.
Odpovedať
@karelka Dobrá somarina. Vaňu vyhodíť a vymurovať sprchový kút.
Odpovedať
Jasné,že spraviť nový sprcháč by bolo krajšie ako tu mudrlanti radia... 😄 Ale tiež chápem zadávateľa-toto je robota na 3-4 hodinky, 2 kotúče na kov do flexy,diamant na prerezanie špár. Problém bude,že flexa vyštiepa smalt z vane. Takže potom len jemne obrúsiť hranu, zatrieť buď studeným smaltom,alebo aspoň základovkou a vlepiť silikonom lemovaciu gumu. Samozrejme začistiť klébrom a najlepšie aj obložiť hranu podmurovania vane. Toto je moja rada, robil by som to len pre seba v prípade núdze! 😄
Odpovedať
@dodok ja ani pre seba načo ti je vaňa ak si imobilný? sám sa do nej dostane či z nej vyjde len poriadne silný, takých čo vedia používať ruky na chodenie je málo, ak má vaňu môže si dať na vrch sedátko dostane ho zdarma zaistí a môže používať na to sa presunie a sprchovať sa tak, ak vaňu nemá môže použiť len sprchový kút a použiť silnú stoličku na ktorú sa presunie
Odpovedať
toto som uz videl a funguje to. A vtedy som si myslel, ze somarina ale...ak niekto nema cas na prerabku, tak dobre riesenie
Odpovedať
take nudzove riesenie v pripade nedostatku a financii by som povedal. dolezite je, ze to bude plnit ucel.
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze niekto s flexkou ti to urobi bez problemov, ale nebolo by lepsie a teda aj na dlhsie by to bolo dobrym riesenim, keby sa cela vana nahradila sprchovym, predsa len dnes uz tie cele sprchove kuty s vanickou vobec nie su take drahe a ucel dobre splnia. Plus clovek si tam vie aj sadnut.
Odpovedať
Profilova fotka
Hej presne, v dnešnej dobe sa dá kúpiť už kadečo a bývajú tie sprcháče uspôsobené aj pre menej mobilných ľudí tým, že majú aj nejaké tie úchyty na pridržanie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?