Plašič, odpudzovač hlodavcov a myší.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Už to hľadám roky a dnes mi napadlo však tu je kopa ľudí a aj staršie ročníky ako ja. Cca. pred 25 a viac rokmi vychádzal časopis, marí sa mi že sa volal Rodina.. Mamina si ho kupovala a vtedy som natrafil na elektro schému super odpudzovača na myši, nie som si istý ani názvom časopisu, ale som si 100% istý že o menič zvuku sa starala táto stará vložka do domácich telefónov. Spravil som ho na skúšku môjmu nebohému starkému do konice k zvieratám a tak si to chválil že som to musel spraviť ďalším dvom gazdom u nás. Nemá náhodou túto cennosť za archívovanú? elektro kutilóv je tu určite dosť aj do jemnej elektrotechniky. Ja Vám zas ďakujem ☺️
Odpovedať
1
2
@matko291 ..za chvíľu, musím zájsť do "trucovni" pivnica kde mám mini dieľňu :-D Ja som niekedy robil z toho rozoberateľného sluchátka ešte do Škody 110LS prídavné pípatko na smerovky, a tiež aj ako minizabezpečovačka po vypnutí motora a zanechanie zapnutých svetiel-tiež aj ako upozorňovanie že mám nesprávne zapnuté svetlá /parkovačky/... ;-)
Odpovedať
@matko291 Prvé dva zábery sú starý typ-rozoberateľný ďaľšie dva novší typ, posledný záber máš piezo. ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Pozdravujem všetky el. odpudzovače. Z recesie som vyskúšal viacero (hlodavce, komare...). Vysledok je veľmi dobrý. Vsetky hlodavce, najmä myší z odpudzovacov okamzite ohluchli. A potom uz nic nepoculi a pred odpudzovacmi mali korzo, zabavali sa, chichotali a cakali co pre nich najbližšie opäť vymyslim. Vyskusajte a budete ohromení.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?