Oprava koženej sedačky

Zdravím Vás a prosim o radu. Ako zakryť odtrhnutú kožu zo sedačky. Kúpila som renovačný krém, mal by zakryť aj takéto poškodenia - podľa internetu, ale nedeje sa tak... Ďakujem za každú radu..
Odpovedať
@monidanon sedacku uz nemate v zaruke, ze by ste ju reklamovali?
Odpovedať
@monidanon to už podľa mňa nijako nezakryješ, keď sa raz začne koža šúpať, tak už sa bude čím ďalej tým viac
Odpovedať
@monidanon A ten gauč je určite kožený (z prírodnej kože)? Nechce sa mi veriť, že koža by sa pri poškodení správala tak, ako na fotke. V Liptovskom múzeu majú kožené kreslo, na ktorom svojho času sedával Andrej Hlinka. Vek síce na ňom vidno, aj škrabance sú, ale takýto typ poškodenia na ňom nebadať. Z tohto dôvodu zrejme nefunguje renovačný krém - ten pridá pár odtieňov škrabancom, ktoré sú zvyčajne svetlejšie ako nepoškodená koža okolo nich. Na toto je určite krátky.
Odpovedať
Pozrite servis-sedaciek.sk. Ale vlastnú skúsenosť s nimi nemám
Odpovedať
Profilova fotka
Ktožvie z akej kože je sedačka vyrobená a preto sa ani nečudujem, že ten sprej nezaberá. Môžeš vyskúšať nejaký servis sedačiek ale či ti to budú vedieť spraviť, to je veľmi otázne.
Odpovedať
@milanpl ja som na to naniesla renovačný krém, trosku iný odtien, preto ten rozdiel... A áno je to práva koža, je to slovenský výrobok, len trosku starší... Má cca 12 rokov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@monidanon neviem či je to ešte aktuálne ale presne takú farbu sedačky máme , včera sme ju dali zrenivovať a je ako nová
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?