Elektrická píla Fieldman - je dobrá? Máte skúsenosť?

Zobraz úvodný príspevok
Chcem sa poradit ci je FIELDMAN dobra znacka.chcem si objednat tuto prosim kto ju ma alebo sa tomu rozumie nech napise.je to filendman FZP2020a ma 2400w.
Odpovedať
@duzu tusim som ju tam aj videl, ale tej som sa trochu obaval. To mi prisla zase az moc nizka cena za elektricku pilu 😄 🤔
Odpovedať
@jaros55 mne ju odporučil sused oplatí sa už za porezanie 10m3 tvrdého dreva, zadarmo ti to nikto nespraví
Odpovedať
@duzu je mi to jasne, ze zadarmo mi nikto v dnesnej dobe nic nespravi. Naivny nie som a preto som napokon kupil benzinovu pilu fieldmann FZP 5016-B. Uz som ju skusal a dobre. Uz len aby coto vydrzala a budem spokojny 😎
Odpovedať
@jaros55 asi uz je neskoro ale aj napriek tomu ti napisem, ze si sa pre dobru znacku a dobru pilu rozhodol. Tuto presne istu mame aj my.
Odpovedať
@hatpot v pohode, mne to nevadi, ze pises az teraz. Som rad, ze mame taku istu pilu 😎 A tiez ti vyhovuje? Lebo mne zatial uuuplne 🙂
Odpovedať
@jaros55 jasne, ze mi vyhovuje. To co potrebujem, to s nou v pohode odpilim a to mi staci. Nepotreboval som nejake drahe delo, tak preto som zvolil tuto cestu a fajn, nemozem nic zle napisat.
Odpovedať
@hatpot ja som s nou este taky opatrny, musim si na nu zvyknut ale tiez zatial fajn 😎
Odpovedať
@jaros55 rozumiem ale neboj, velmi rychlo si zvyknes. Este zopar krat nieco popilis a uz s nou budes narabat jedna radost 😄 😄 Tak ti prajem, nech dlho sluzi. Maj sa pekne.
Odpovedať
@hatpot ved jasne, aj ja si myslim, ze sa do toho dostanem, ved to nie je nic tazke a predtym som uz s pilou narabal, takze pohodka 😎 Teraz vo svojom ale budem uz castejsie ako ked sme byvali u nasich 😄 Dik za vsetko, cau!
Odpovedať
@jaros55 vo svojom sa mozes v tom vyzivat 😄 😄 😄 😄 Za malo, rad som poradil.
Odpovedať
@hatpot len ako dlho ma to bude drzat, to nevie nikto 😄 Ale tak snad co najdlhsie 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte chlapi, vyhliadla som si pre manzela benzinovu pilu, oznacenie ma FZP 5016-B, co na nu hovorite? Je to dobra pila? Bude sa pouzivat viac menej na drevo, kedze mame krb ale vela s nou manzel pilit nebude, preto chcem nieco lacnejsie. Budem vdacna za vsetky rady.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ziit pokial chces nieco lacnejsie tak myslim, ze si spravnu vybrala. produkty znacky Fieldmann patria medzi tie lacnejsie ale zase kvalitovo dobre a postacujuce pre domaceho kutila. ako vianocny darcek ju ides kupovat??
Odpovedať
@pachi12 vazne? Tak to si ma potesil, aspon nemusim uz dalej hladat. Ano na vianoce mu ju chcem kupit.
Odpovedať
@ziit ""Bude sa pouzivat viac menej na drevo,"" Bude ju používať aj na Fe, lebo potom mu veľa nevydrží :-D :-D alebo je to kombi píla??? ;-)
Odpovedať
@technik007 aj som cakala, ze si niekto z toho bude robit prdel, lebo som sa tak vyjadrila ako keby som pisala do zaostalej skupiny ludi 😄 😄 Ospravedlnujem sa 🙂 Nie nie na zelezo ju pouzivat nebude, iba cisto na drevo, haha 😄 Teda dufam, ze iba na to 😄 😄 😄
Odpovedať
@ziit Čakala si že si z toho niekto bude robiť prdel??? Tak je to potom ok ;-) ... Život je aj o tom :-D ale ak chceš kúpiť tú pílu tak ako písali že je to ok... Ja mám od nich elektrický vertikutátor+vyčesávač trávy a som spokojný, za tú cenu spokojnosť.. ;-) Nech napíli Tvoja polovička veľa dreva bez problému aby ste neboli kvôli píle v zime.. :-D :-D
Odpovedať
@technik007 jasne, uz som tu dlhsiu dobu a vsimla som si, ze je tu par ludi, ktory sa chytaju kazdeho slovicka, ale tak mne to nevadi, ja sa rada pobavim aj na sebe 😄 Dakujem, ze si sa vyjadril aj k pile. Dnes ju idem kupit, nebudem spekulovat, snad bude stacit. Vsak toto, musi sa o nas postarat 😄 😄
Odpovedať
@ziit No a ja som jeden z nich ktorý sa chytá slovíčok.. :-D :-D :-D
Odpovedať
@ziit nemusis a vidim, ze si sa tak aj rozhodla 🙂 bez po nu, tento tyzden mozno budes mat aj nejaku zlavu, ked je black tyzden 😄 nech dobre tvojmu chlapovi sluzi.
Odpovedať
@technik007 viem, vsimla som si to uz niekolkych diskusiach, takze ked si napisal, tak som sa tomu vobec necudovala 😄 Ale ako som napisala, mne to nevadi 🙂
Odpovedať
@pachi12 zlavu som sice nemala ale aj napriek tomu som ju uz kupila, aby som tam uz viac nemusela chodit 🙂 A tym padom mam manzela na Vianoce vybaveneho, no este nejake spodne pradlo, to predsa nesmie chybat 😄 Vdaka, dufam, ze sa potesi a ze mu bude dobre sluzit 😉
Odpovedať
@ziit Takže si ma tajne odhalila :-D :-D :-D
Odpovedať
@technik007 jasne, som taka tajna spionka a napisem iba vtedy, ked nieco potrebujem alebo ked mam potrebu sa k niecomu vyjadrit 🙂
Odpovedať
@ziit Tak to už viem odkadiaľ vietor fúúúúúka :-D :-D
Odpovedať
@ziit ta pila aj bez zlavy je za super peniaz, takze si dobre spravila, ze si ju kupila. samoooska, ponozky a trenky nesmu chybat, tiez aj ja kazdy rok dostavam 😄 😄
Odpovedať
@technik007 tsaaa, bingo, prekukol si ma 😄 🙂 Kazdopadne ti este raz dakujem, ze si mi aj poradil ohladom tej pili 😉 🙂
Odpovedať
@pachi12 vsak preto som ani nevahala a nechcela som uz viac cakat, lebo nahodou by ju vypredali a uz by ju nemali do Vianoc, potom by som si buchala hlavu. Teraz ludia nakupuju ako blaznivy, aby mali vianocne darceky.
Odpovedať
@ziit no to by sa mohlo stat, aj ked potom by si ju este mohla cez net objednat, ale tak je lepsie ze ju uz mas a mozes sa sustredit na dalsie darceky 😄 ani nehovor, s mojou manzelkou sme vcera boli tiez na nakupoch a vsade milion ludi, hrozne.
Odpovedať
@pachi12 je to moznost ale nerada objednavam cez internet taketo veci. Nastastie ale ani nemusim 😉 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?