Drevené schodíky

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Potrebujem urobiť drevené schodíky k umývadlu. A tak veľmi pekne prosím stolárov, majstrov, kutilov o pomoc. Rozmer schodíkov by mal byť 35x33x50 cm (š×h×v). Na nákrese som sa snažila znázorniť ako by mali asi vyzerať. 1. Potrebujem poradiť hrúbku dosiek a nôh. V nákrese horná modrá doska je položená na hranoloch (červenou) 5×5cm. Stačia také nohy alebo potrebujem širšie? Tiež akej hrúbky by mali byť dosky? 2. A teraz ako to celé pospájam? Prvý schodík (zelenou) chcem aby sa dal vysunúť. Rozmýšľala som že to vyriešim kĺbom. Len to z boku potrebujem o niečo pripevniť. Mám tam dať do stredu ďalšiu nohu alebo dosku? Keď zelená doska bude spojená s tým kĺbom stačí na zelenú dosku dať iba dopredu nožky (nakreslené ceruzkou) alebo potrebujem všetky štyri? Alebo ako inak by ste to celé riešili? Snáď ste ma pochopili čo potrebujem :-) Ďakujem
Odpovedať
1
2
@jancipe skusim pozriet diki.
Odpovedať
@zita19 ja som nikde netvrdila ze je tam bez dozoru len ze chce byt samostatna a v tom jej nechcem branit. A ani nie je cela kupelna spolu s nou mokra ked sa umyva. Uz rok a mozno aj viac riesim ten problem a stale stoji na tych boxoch vo vyske 50 cm a ani raz sa nestalo ze by mala z nich spadnut. Preto pri rozmyslani nad schodikmi som vychadzala z tych rozmerov ako to mame teraz. Keby vyskovo stacil kybel tak by som to ani kyblom riesit nemusela ale napr. jej drevenou stolickou. Verim ze si super milujuca babka :-) nie vsetky su take
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?