Aku vŕtačka - Bosch alebo Makita?

Zobraz úvodný príspevok
Ktorú aku vrtačku by ste ni odporučili Bosch alebo Makita. Rozhodujem sa medzi tymito dvoma: https://www.bosch-naradie.sk/akumulat... alebo https://naradieshop.sk/aku-vrtacky-a-... dopredu ďakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Osobne by som sa tiez priklonil k boschu, neviem ako u inych znaciek, ale u boschu (aj hobby rada) sa da pekne online pozriet schema kazdeho zariadenia, a pripadne objednat nahradne diely a opravit si to doma bez nutnosti navstivit servis.
Odpovedať
MAKITA.. +++++
Odpovedať
Osobne dewalt cena/výkon + 3 ročná záruka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@pipulkoo To nemusí ani rok čakať.Stačí premerať a napr. na druhý deň už má batéria o 2-5 stotín alebo aj desatím menej voltov.Záleží či má orig. alebo čínu.Originály klesajú pomenej,stačí si napísať na baterku a kontrolovať.Veď to je normálna vlastnosť,že časom degradujú.A ohľadom značky tak jedine BOSCH!!!!!!!Je to nemecká kvalita.A teraz už Čínska a nie Japonská Makita,sa na bosch ani len nechytá.Skratka Bosch je bosch.
Odpovedať
@stolar1 ..Ja som veľmi spokojný s aku vŕtačkou-šrobovačkou zn. Parkside, kde som mal možnosť ju otestovať, nakoľko na záhrade nemám elektrinu /mám síce EC/ nechcel som ťahať všade kábel a v rámci prerábky záhr. domčeka som používal na spájanie hranolov 10x10cm skrutky do dreva 18cm a čuduj sa svete s novými aku 4ks 20v/4Ah šli ako do masla.. Na uťahovačke motor teplý, niekedy až nad únostnú mieru, ale môžem napísať spokojne že celú stavbu zvládla...Ináč som mal možnosť opravovať vŕtačku z Lidla Parkside a bezp.uhlíky pasovali z Bosch .. Čo som sa rozprával s jedným servisákom tak Parkside je vlastne kópia Bosch, čo je dosť reálne pretože veľa vecí pasuje do spomínaných značiek z Lídla.."""A teraz už Čínska a nie Japonská Makita,sa na bosch ani len nechytá.Skratka Bosch je bosch."" Ver tomu že origo japonská Makita "" kľudne dá do smútku Bosch 😉 "" ako píšeš NIE čínska Makita.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?