Aké máte skúsenosti s Feng Shui?

Zobraz úvodný príspevok
...Feng Shui je starodávne čínske umenie o harmónii bývania.... ide o vplyv okolitého prostredia a času na ľudí žijúcich vo svojich domovoch......rada si vymenim osobne skusenosti :-)
Odpovedať
samozrejme ano :-) otazka loga je vecou predmetu podnikania a osobnym kua majitela
Odpovedať
baby, nehadajte sa, piste k veci...nech mam co studovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati, ale ja mam taky pocit, ze JZ podla svet. stran nie je to iste ako JZ podla FS :-| jestli se nemejlim.. to by si si musela urcite geom. stred domu a odtiel urcovat vchod , sektory atd..a take veci... ci trepem?? opravte ma ak pisem hluspost... ale nieco take si pamatam...
Odpovedať
no Katarína, že ďakujem ;-) akvi .... tu sa ale nikto neháda :-) máš ty nejaké dobré rady, ktoré tu ešte neboli prezentované? šup sem s nimi...
Odpovedať
juhozapad bude stale juhozapad :-)) juhozapadny sektor domu bude juhozapadny vysek medzi 202,5 - 247,5 stupnov od centra (stredu) domu na kruznici, rovnako juhozapadny vysek obyvacej izby bude medzi 202,5-247,5st. od stredu obyvacej izby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ze Katarina?? Katarina! :-D :-D neznasam to rovnako ako ty :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aha... tak potom neviem, co si to pamatam... nieco so vchodom, ze ked je na juh, nemusi byt na juh.. no nechapem to... :-p
Odpovedať
ja bohuzial ziadne rady nemam..preto sem chodim na rozumy... :-) mam sice urobenu analyzu FS nasho noveho domu, ale kedze este nezariadujeme, tak len vstrebavam.. :-D A rada si necham poradit, lebo na niektore veci v analyze moja poradkyna nemyslela... Inak pre mna je FS hlavne o tom, aby sa mi lahsie zariadovalo, lebo som strasne nerozhodna a je fajn vediet napr., ze ake farby su kde vhodne..Ulahcuje mi to rozhodovanie...
Odpovedať
kasarka ten pododrys vo fotoblogu patri novemu domceku ?
Odpovedať
ups preklep ...kdeze drys len podorys :-)
Odpovedať
KATARÍNKA moja milá SORRY ale to bol iný PREKLEP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevadi :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No preklepom sa darí aj tu :-) Janefs áno ten je k novému domčeku.
Odpovedať
ale vadí, lebo viem aké to je.... ;-)
Odpovedať
mimochodom som si vsimla ze sa ti paci aj ruzovo zelena kombinacia tak mozes pre tento rok do tej JZ spalne pouzit aj jemne fialovu , je to totiz farba kovu s bielou aj sivou , pockame na muzicka aka to je vlastne svetova strana :-) a potom budeme riesit
Odpovedať
kukla som si tvoj album kasarka - vidis, tak od takehoto niecoho som ja bola odhovorena FS poradkynou...mali sme navrhnuty dom do L. A menila som to "vdaka" FS.. Pre niekoho mozno sibnuty napad, pre mna vec dolezita...
Odpovedať
to váááážne? a akože prečo? čo vadí na L-kovom dome? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame L.. neriesim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak ma byt FS o pocitoch, tak ja mam L domy rada :))
Odpovedať
v L- kovom dome bude chybat jeden zo sektorov , to sa potom doplna prvkom ktory chybajucemu sektoru prinalezi
Odpovedať
Profilova fotka
a nepomoze,. ked riesim sektory v kazdej miestnosti zvlast??
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mám dom do L.
Odpovedať
v prvom rade sa musi doplnit prvok vonku v exterieri a potom aj v interieri ,no je vzdy lepsie sa tomu vyhnut, ak uz domcurik je taky aky je potom musime doplnit co chyba
Odpovedať
katrin21 tie vchodove dvere ostali ?
Odpovedať
Profilova fotka
ako ci ostali?? nechapem..
Odpovedať
Profilova fotka
ano ostali podla projektu az si to myslela...su tak smerom na juh, juhozapad mozno..
Odpovedať
janefs uz L-kovy dom vysvetlila...ano, aj mne sa pacil, aj nam lepsie "sedel" na pozemku... Ale som sa dala ukecat, ze lepsie je chybe predist, ako ju potom napravat.. Jasne, ze ak by som mala taky dom uz postaveny, tak sa nezblaznim, ale ked sa dalo, tak som zmenila... Nakoniec, cely svoj detsky a mladeznicky zivot som prezila v L-kovom byte a tu som, aj rodicia su ok, aj vztahy mame celkom dobre :-)
Odpovedať
pre janefs 15:45: vieš možno to bude v tomto fóre znieť nepatrične ale ten hrobček tam je práve preto, že ten psík zachránil dva ľudské životy a dal dohromady mňa a môjho partnera. Neviem ako pre odborníkov na FS ale pre mňa má práve toto ten najľudskejší a najhlbší význam. A doposiaľ nemáme nikto problém s tým, ako to FS teoretici vykladajú. Pre nás je to niečo čo je v srdiečku. A možno je to aj jeden z dôvodov prečo považujem bláboly a teoretizovanie o FS za akúsi zábavu znudených ľudí. Už iba preto že svoj životný priestor si musí každý z nás usporiadať podľa seba. Navliekať čokoľvek v tejto oblasti do šablón je prosto nezmysel. amadee 16:44: naozaj vyzerám na to že by som bola nútená živiť sa niečím podobným ? :-) však si to nemyslela vážne :-) Musíš si vystačiť s typmi kasarka a spol, myslím že to je vďačný objekt pre takéto teoretizovanie o "ničom" Nechať si nahovárať ako a kde sa mám cítiť dobre je pre bežného človeka tak trošku úchylné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj môžete poradiť... našla som tu link na stranku kde bol výpočet gua číslo. Tak som skusila, no ja mam 2 a môj partner 9. Akosi dobre nechapem čo mam rozumieť pod priaznive a nepriaznive smery :-|
Odpovedať
kacenka222 stratila som uz dvoch psikov a je mi jasne o akych pocitoch hovoris, z pohladu feng suej vsak to su jinove energie, my sme to riesili s manzelom tak ze su pomerne blizko nasho domu ale pod lesom, kde sa nerata so ziadnou vystavbou , nehovoriac o tom ze keby sme uplnou nahodnou zivotnou udalostou museli domcek s pozemkom predat bolo by mi nemile nechavat ich tam, pravdou je ze psie cintoriny nemame aj ma napadlo kupit nejaky pozemok a zriadit ho ale vratim sa nech to znie akokolvek feng suej nie je veda pre uchylov , nie su to ziadne blaboly , ma jasne pravidla a funguje, nemusis tomu dokonca ani verit
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?