Aké máte skúsenosti s Feng Shui?

17. jún 20204486

Páči sa mi to

• cao fra 🙂 tak pri tom plote som bola osobne 🙂 (možno susednom...), ale malo to na mňa sakra dobrý vplyv a tak neverím, že by vám to nenavodilo podobnú atmošku aj u vás doma. teraz nehľadím na FS 😉

• Fra, krasne🙂 myslim, ze moze byt.
    erika, samozrejme zelena ma v interieri svoje miesto. svetla na J, syta, tmavsia JV a V. inde po zvazeni dalsich vplyvov.

• dakujem, vanda 🙂

daniela, to vieš, radšej by som bola pri tom skutočnom plote vždy ked pridem domov ... ale zatial tento imaginarny musí stačiť... ale ak sa raz slovensko stane ekonomickym tigrom a naše dochodky budu dvojnasobkom priemernych platov v grecku, určite tam prežijem pokojnú starobu s vyhladom na more a každodennym kupanim , to si píš 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Vanda, prosím ťA aké farby by si dala do obývačky prepojenej s kuchyňou( červená šedá biela sklo) orientovanej na Juh, máme bielu sedačku orechovú podlahu a červené vankúšiky ostatné sa všetko ide meniť, predstava je dodať šedú kov sklo možno niečo z orechového dreva čo si o tom myslíš Ďakujem za názor

• Ahojte , mozno bude pre niektore z vas zaujimave, ze Hermes momentalne ponuka skolenie feng shui zdarma.
    V kazdom pripade doporucujem...

• Sorry, nie skolenie, ale kurz.

• ahojte, prosim vas, viete mi poradit ake farby je najvhodnejsie dat do izieb vzhladom na ich svetove strany, aby bolo vsetko ok?

vandi pozerala som si obrazok v tvojom albume a ako tocim, tak tocim nejak mi to nesedi, alebo tomu nerozumiem...mozes mi, pls, zanalyzovat sektory? je to v poriadku? comu sa mam vyhnut pri takej dispozicii aka tam je? foto mam v albume...dakujem

• no tak este raz som studovala vandin obrazok a este aj popis...mam tomu rozumiet tak, ze karieru mam v kuchyni, vztahy- chodba a schodisko, peniaze, niekde v neurcite, a zdravie v kute v spalni.. v detskej mi vychadza sektor katastrof 😮 ako sa im vyhnut? a farba tych sektorov na obrazku udava, ze aka je vhodna pre tu-ktoru izbu?
    prosim, aky sektor je na obrazku biely, cerveny, zeleny a zlty trojuholnik? neviem rozlustit

• jasminka vo vandinom albume je iba vseobecny priklad ktory sa nevstahuje na nic. ty si musis spravit podorys svojho vlastneho domu a urobit na zaklade toho analyzu. ale bez hlbsieho studia FS to sama urcite nezvladnes a FS profesionaly tieto rozbory nerobia zadarmo 😉

• zelinka, mas pravdu, jasne, ze kompletna analyza nieco stoji, zle som sa vyjadrila, ja som mala na mysli, len vyber farieb a ci nieco nevhodne vyslovene nebije do oci..iba dvoma troma vetami "zanalyzovat"

• Ahojte, chcem sa spýtať niekoho, kto tomu rozumie. Pozerala som obrázky čínskych pagod - ich strechy majú rôzne farby - čierna, zelená, zlatá, červená, svetlohnedá... Tieto stavby nie sú v súlade s FS?
    Prečo sa neodporúča čierna farba na strechu? Ak niekto viete, prosím napíšte, ako a čo farba strechy môže zhoršiť. Niekde som čítala modrá - slzy, zelená - odoberá energiu...

• ...farba strechy saa neda brat oddelene od celej stavby. tu sa uplatnuju tzv. cykly 5 elementov (ohen, zem, kov, voda, drevo), podla toho, co potrebujeme dosiahnut. nevyuziva sa len farba, ale aj tvar.
    cierna/modra je farba vody a prave preto sa na strechu nepouziva.

• jasminka, dvoma troma vetami sa analyza spravit neda...aj optimalne farby sa urcuju podla kvalit svetovych stran a dalsich vstupujicich vplyvov.

• Ahojte my mame taku farebnu bezovo hnedo oranz., co hovori fs na taku.?Inac zijem momentalne v Norsku a tu je cierna strecha momentalne asi najpredavanejsia dokonca taka leskla brrrr 😛

• vandi, prosim ta, ak budes mat cas, mohla by si mi napisat nieco k tomu, ci je dolezite, kedy je dom dokonceny - je podstatny datum, alebo nieco ine? Ak je to podstatne, berie sa do uvahy polozenie strechy, alebo co vlastne?
    Diky za odpoved...

• Sponzor fóra
  • Ahoj Ivi, dom je povazovany za dokonceny /narodeny/ ked sa dokonci strecha. podstatne je to pre tzv. hviezdy.

• A strecha je dokoncena, ked sa pribije posledna lata, alebo ked sa polozi krytina? Je nejaky vseobecne dobry datum pre tento rok? Alebo to zavisi od viac faktorov.. O mesiac ideme robit strechu, tak by som to rada nepokaslat a "dokoncit" ju v spravnom case..

• Ivi, existuje SW na vypocet, ale nemam ho...

• Ahojky Vandas, pomohla bys mi určit střed našeho domu? Půdorys je členitý. Viz mé album. Mám "doplnit" zdi, aby měla obdélník a pak určit střed. Nevím si rady. Díky za tvoji pomoc. Helena

• S tou strechou to je ked sa dokonci krov, polozi krytina alebo?

• 🙂 ahojte, uz 2 dni si citam vase otazky a odpovede ohladom FS, a konecne som sa zaregistrovala, po vytvorení albumu Nas domcek, pridam par fotiek, uz sa tesím ,

• ahoj Vanda, aj ja ta chcem poprosit o urcenie stredu nasho domu, neviem si poradit hlavne s umiestnenim postele v spalni, 😞

• ahojte chcem sa opytat co hovori FS o sedych farbach a odtienoch, konkretne obyvacka s kuchynou zariadena vo farbach seda, biela, cierna s doplnkami v tmavofialovej a limetkovej farbe
    este otazka co moze byt v spalni nad postelou? alebo vobec nic?
    dakujem

• Helena, pri hladani stredu vasho domu po domacky...vytlac si podorys /bez dielne, podla tvojho nakresu nema vchod z domu/ v mierke na tvrdy papier a spendlikom najdi stred /mas ho vtedy, ked sa ti neprevazuje na ziadnu stranu/
    bleble, siva a biela su farbami nepretaveneho kovu, cierna vody a limetkova mladeho dreva. ich kombinacia resp. vhodnost sa da posudit iba ak vies v akom svetovom smere sa nachadza obyvacka a v akej tretine jedneho zo svetovych smerov mate hlavny vchod.
    nad postel sa dava obraz, ale vseobecne sa vhodnost neda urcit...

• nad postel uvazujem o obraze, resp. velkej fotke celej rodiny. alebo je lepsie tam dat len mna s manzelom bez deti?
    vdaka

• Ahojte. Chcela som vás len pozdraviť. Dlho som tu nebola a tak som sem nakukla, že vás zasa trošku počítam. Pekný večer.

• vandas: tie farby by som chcela pouzit v obyvacke s kuchynou je na SZ strane, vchod je presne v strede JV
    nad postelou by teda mohol byt obraz nas dvoch v style warhola /farebne, 4x sa tam opakujeme, ako jeho obraz s marilyn monroe/?
    dakujem

• vandas: moc moc děkuju. Tak jsem zjistila, že veškerý dokumenty a smlouvy mám v zóně manželství/partnerství a prý by to mělo být v minulosti? V této zóně máme také vestavěnou skříň a ještě kuchyňskou linku. Jak posít manželství? Ve slávě/cílech mám spíž a chladničku. Tak se mi zdá, že to také není ideální. 😐

• Adriana, nefunguje mi IP, mail sa mi vratil zruseny 😐

• Ahojte, niekde som tu pred par dnami pisala otazku ohladne obrazu 8 koni. Kde by bolo najlepsie ho umiestnit a co podla vas symbolizuje. Nemozem ten moj prispevok najst. Tak sa pytam znova. Dakujem za vase nazory

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?