Aké máte skúsenosti s Feng Shui?

Zobraz úvodný príspevok
...Feng Shui je starodávne čínske umenie o harmónii bývania.... ide o vplyv okolitého prostredia a času na ľudí žijúcich vo svojich domovoch......rada si vymenim osobne skusenosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako tak studujem docitala som sa an zaklade tejto tabulky ze mame katastrofu v apalni :-o http://www.fengshui-studio.sk/feng-su... vchod mame na juh, spalna JV-celo postele na sever... ako tomu pomoct? vraj nevyvesovat obrazky prosperity, keby som vedela aky je to obrazok :-N ... cim teda pomoct v spalni? oproti postele chceme dat obraz pokojnej vody-to je juzna stena v spalni
Odpovedať
Vandas chcela by som Ta poprosit, ak Ta to nebtazuje ci je vhodne umiestnit mikrovlnu ruru do skrinky na dresom? Dakujem
Odpovedať
anabac, mikrovlnku tam dat mozes, ale najlepsie je m. nemat vobec... droby, nejako mi to nesedi. ak mate juzny vstup, katastrofa je na SV. JV je v uzdravovani... a do juhu voda nepatri (juh-ohen) Ivka, ty si do celeho vasho byvania uz dala tolko energie, ze to frci aj na tvoj pohon:))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
vandas, spalnu mame na severovychode, tu vodu som myslela ze mame ma juznej strane spalne tiez SV len je to oproti posteli ktora je v spalni na sever umiestnena takto v podoryse..http://picasaweb.google.sk/lubka.talianova/Prerabame?authkey=Gv1sRgCLWfk_2h37PakQE#5290135044233601314 vdaka za cas a rady
Odpovedať
...tazko mi je to posudit, ta stena by mohla byt uz aj na V, ten tolko vody znesie...ako dlho tam byvate? mate chybajuce casti v J a JV...
Odpovedať
Profilova fotka
islo mi o tu katastrofu v spalni, ako to upravit. byvame tam mesiac, este doladujeme detaily. no o kusok to na juhu chyba(ta jedna izba je asi o meter vysunuta na juh), ale je to byt s tym nic nenarobime este ma zaujima, tu som sa docitala ze vchod mozme posilnit anjelmi alebo podobne, je mozne ho chranit aj krizom- ze by som dala nad vchodove dvere krizik ( dostali sme ako dar svadobny krizik na ktory sme prisahali a neviem mu najst miesto-je to ale kriz aj s kristom)
Odpovedať
...prepac, citala som len posledny odkaz... na SV je do roku 2024 negativna energia (5 zlci al. 5 duchov). osetrit ju treba 5 trubicovou zvonkohrou z bieleho kovu al. 5 zivlovou pagodou. v katastrofe doplnas material svet. smeru-dobry je obraz hory (SV-hora). odporucala by som zasnezenej-zmrazi to aj tie zle energie...ale s peknou oblohou a bez vody
Odpovedať
...este si sprav presne SJ os a zisti, kt. ste tretina. kazdopadne mate tie zlce aj na juhu, takze tu zvonkohru, ci pagodu dajte aj tam. ak zvonkohra, tak nech o nu cinkaju dvere pri otvarani. ad kriz. s Kristom je to symbol utrpenia. to, co visi nad vchodovymi dverami programuje to, ako sa budete mat...
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka moc, ta trubica sa mi pozdava (pagoda este zistim co je :-N ) obraz mame do spalne, svatu rodinu, pust je tam aj njaka hora, pyramida alebo co a pekna obloha, to by nemohol byt svet? skoda tej vody ten obraz mame pobrezie chorvatska krasna obloha pokojna plaz a kopce... velmi si to cenim ze si si na mna nasla cas... taketo veci zial neviem nikde vycitat..a financovat odbornika |-| karieru treba posilnit nie minat
Odpovedať
Profilova fotka
aha takze ten kriz kdekolvek bude, nebude to dobre? zvonkohra ale nemusi byt len taka speci FS? moze byt aj hand made, ci kupena inde? v spalni zvonkohra hadam nemusi strngat o dvere, co som videla davaju si ju k oknu, je to ok?
Odpovedať
...no tej fotky je skoda. kompozicia voda a hora sa nepouziva-gynekologicke problemy.. odfot obraz a daj ho do albumu, alebo posli na vandusa@gmail.com ... a poslednej vete nerozumiem, si tiez velmi skratkovita vo vyjadrovani /ako ja/ ...a ta zvonkohra musi byt 5 trbicova, podla poctu trubic maju rozne funkcie...a tieto pagody najdes vo FS e shopoch...
Odpovedať
Profilova fotka
ejha skoda obrazu z dovolenky :-( ale problemy mi za to nestoja... ak by som ta mohla obtazovat poslala by som ti obrazok meilom a ked si najdes cas mozes sa na to pozret? nasla som pagodu za 1000sk ak takstoja vsetky ozeliem. islo mi o to ci ma ta zvonkohra aj spravne umiestnenie. pri vchode mi to v pohode vyhovuje pri dverach, ale v spalni , by mi na dverach vadila, ze ci je jedno kde ma byt alebo su tam njake pravidla... velmi si cenim tvoje rady... chcem to trocha FS doladit kym to este nemame zariadene
Odpovedať
Článok sa načítava...
v ostatnych izbach sa umiestnuju podla malych sektorov, ale to uz asi nemas...pagoda okolo tisicky stoji...zvonkohry su lacnejsie,okolo 300...
Odpovedať
caute baby, tak ja uz balim :-D konecne sa zbavim toho hnusneho nestastneho bytu. len mam taky blby pocit, lebo majitel tam ma priviest na obhliadku mlady manzelsky par. normalne mi je ich luto ze co ich v tom byte caka. mam z toho zly pocit :-| dufam ze to nezoberu
Odpovedať
Zelinka, drzim ti palce. ja verim tomu, ze si intuintivne alebo akym riadenim vyberame byvanie tak, aby sme zazivali situacie, ktore potrebujeme pre svoj rozvoj. tak sa o najomnikov neboj:)
Odpovedať
vdaka. no neviem ako mna tie dva roky obohatili... skor by som povedla ze ma dostali na uplne dno... skoda len ze som skor nevedela o FS. nemusela som takto dopadnut. Ja som sice rada ze mam peniaze a karieru, ale vidis ako dopadlo zdravie a rodina.... :-( paradoxom je ze byt konci 1.aprila a my sme sa tam nastahovali 1.aprila presne pred 2 rokmi. sice som od tohto datumu prakticky bezdomovec ale tesim sa z toho jak male decko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak my sme už presťahovaný a poviem vám, že sa tu cítim ovela lepšie ako v tom predchádzajúcom byte. Ten bol podkrovný a tie šikmé steny ma neskutočne ubíjali. Tu máme stropy vysoké. Neviem, či to bolo tým, ale stále som tam bola unavená. Aj kamoška keď k nám prišla, tak zaspávala. Oproti vchodovým dverám tam bola dokonca aj kúpelňa, čo vraj nie je velmi dobré. Určite aj v tomto byte sú niektoré veci zle (SV-tuším velkovojvoda Jupiter a tam máme zrovna vchod), ale ja niesom odborník a ani si niesom na 100% istá svetovými stranami, tak to momentálne neriešim a keď sa finančne trošku spamätáme z výdavkov, ktoré sme za poslednú dobu mali, tak si asi zavolám odborníka na FS nech mi to tu ošetrí. Inak aj miesto, kde má malá momentálne postel je asi vhodné, lebo je tam velmi rada. V starom byte nechcela zaspať sama ani za svet a tu sama zaspinká, hrá sa tam na posteli a vôbec tu nebehá zamnou ako psík, čo v tom starom byte väčšinou robila. Tam mala aj takú malú provizornu izbičku, ale išla tam len k počítaču. Hračky si vždy nosila do obývačky. Nechcela tam byť sama. No ja som spokojná a dufam, že tu budeme šťastný. Inak VANDI, chcela som sa ťa opýtať, ohladom môjho muža. Čítala som, že tento rok je znamenie ovce v protiklade s Jupiterom či čo a môj muž je ovca, tak to treba nejak ošetriť?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetci. Chcela by som vas poprosit o radu? Moj manzel prisiel vcera o zamestnanie, ja som na materskej a je to pre nas strasna situacia, kedze mame hypoteku na dom..... chcem sa spytat, ze kde sa nachadza sektor karieri????? A este jedna vec, ze kde by som sa co najviac docitala o feng shuj????? Dakujem ;-)
Odpovedať
Zuzi, priznam sa, ze tymto sa nezaoberam,to je myslim skor skola Lilien Too...ale jupiter je tento rok oproti konovi. asi zaberaju osobne amultety, ale niektore roky proste musia byt horsie, aby sme si vazili tie dobre...a posilnila/chranila by som v takomto pripade jeho svetovy smer, co bude SZ...
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.bagua.sk/klub_feng_shui/?u... VANDI, pozri tu. Toto som teraz našla. Tam píšu, trochu nižšie, ako je Tabu v roku 2009, že ludia, ktorý sa narodili v roku ovce sú v priamom protiklade s Jupiterom a mali by pri sebe nosiť ochrannú mincu tai sui. Čo si o tom myslíš?
Odpovedať
zuzi, tazko povedat, tieto hviezdy su v nasej skole iba doplnkove. podsatne je vyladit tie, ktore, su aktualne pre tretinu hlavneho vchodu. su presnejsie. asi by si mal tvoj muz davat vacsi pozor pri dolezitych rozhodnutiach a ochrana nikdy nie je na skodu veci:) cactuskam IP
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, tak ja mu kúpim tú mincu, nech si ju nosí v peňaženke. A ešte jedna otázočka. Nevieš prosím ťa, kde je v BA nejaký dobrý obchod s FS vecami? Viem, že je jeden pri tom divadle hore na hodžovom, čo je náprotivý roh hotela forum. Poznáš to? A je ešte niekde inde, alebo také veci najlepšie kupovať cez e-shopy?
Odpovedať
vanda hodila som do albumu ten nas byvaly byt :-D ci povies? mala som pravdu s tym ze mame uplne zakrpatenu zonu zdravia a rodiny?
Odpovedať
zelinka a aky tam je vstup?
Odpovedať
vstup je tam na SV.
Odpovedať
ta mensia cast je chodbicka ta vecsia je kupelna. v lavo je izba a v pravo je kuchyna
Odpovedať
...mate a ci ste ktorakolvek tretina, su tam blbe hviezdy...
Odpovedať
Profilova fotka
VANDI, prosím. Včera 21:02. Nevšimla si si ma?
Odpovedať
hi hi uz som zbalena :-D dufam ze tie hviezdy ostanu kde su a nepojdu so mnou. mna len zaujimalo to ze ci so mala pravdu s tou zonou na JZ a na JV ze su take strasne malicke a ze ci aj to moze ovplyvnovat.....
Odpovedať
ci vlastne zapad a vychod
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?