Stavebniny v Poľsku + rozvoz na Slovensko

Zobraz úvodný príspevok
Ma niekto kontakt na dobré stavebniny v Poľsku? Také, ktoré robia rozvoz aj na Slovensko . Ďakujem
Odpovedať
1
2
Ja som objednal orginal cez pl.eshop 24ks.na dvoch velkych paletach, ramove-so sklom,tam nieco cez 120, u nas tie iste 200. Dovoz paliet tusim cez 200eur, asi tak 800kg
Odpovedať
Ceny pôjdu dole. Bude to zase tak....nejak..... chystajú sa sem nové zahraničné markety. Takže zničia našich a oni prídu s akciami. Avsak pôvodné ceny už nikdy nebudú. Ale chorá doba, naozaj 🤦🤦 Už nech idú do pecka s tou chrípkou, či čo to je 😢
Odpovedať
@angel1 bodaj by si mal s tým znížením cien pravdu 🙂
Odpovedať
Keby to aj tak bolo, tak potom je otazne, ze kedy by sme sa toho dockali, ak sa sem len chystaju, to tak rychlo byt nemusi.
Odpovedať
Je to takto aj v inych krajinach, neviete? Ci tiez doslo az k takemu zdrazovaniu?
Odpovedať
Zhanam nejake stavebniny kde sa da zohnat komin, stav.material, polyst. atd, NIE OBKLADACKY !!! nato je super bomar2 - kupovali sme na dve kupelne domov rovnake veci ako u nas len s rozdielom ze cena bola asi o 30% nizsia ako na SVK. Doviezol som si to na dodavke. Vtedy sa pisal rok 2019. OKOLIE Nowy Targ
Odpovedať
@bulls7 okolité krajiny zdraželi, nie však toľko, jak u nás. Navyše už zase začali robiť akcie, čiže zlacňujú. Naše obchody to budú držať vysoko ešte hooooooodne dlho
Odpovedať
bol som v Targu ... stavebnin je tam tam dost . . ceny isli hore aj v PL ale stale su lacnejsi ako na SVK.
Odpovedať
@angel1 toto je inac velmi zaujimave, ze taketo javy sa zvyknu povacsine diat u nas. Staci prejst par km za hranice a uz sa da lepsie nakupit. Neviem, ci je to smutne alebo smiesne.
Odpovedať
Profilova fotka
Toto aj mna neprestava udivovat. To mas ale ako aj s potravinami alebo drogeriou. U nas drahsie a castokrat aj menej kvalitne.
Odpovedať
Ono je to tak....netreba sa nechat oblbnut spekulantmi a hladat stale hladat ine sposoby, inych dodavtelov, tlacit na nich a jednat"
Odpovedať
@angel1 jednať môžeš na trhu , no ostatné obchody i internetové majú vlastný cenník, ešte že ich je veľa a dá sa vybrať
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@zuzana282 dobrý deň. Prosím Vás,viete mi odporučiť kde ste nakupovali? Zaujíma ma hlavne aj Tubazin. Ďakujem Vám
Odpovedať
@vajiiicko dobrý večer, nakoniec sme kupovali na SK. Veľmi prekvapivo nám vedeli spraviť super cenu v jednom kupelnovom štúdiu tu na sk ..ale inak by sme tiež brali cez bomar2..? Tak ako je to vyššie spomínané..majú tam veľmi dobrý výber..aj Tubadzin
Odpovedať
@zuzana282 dobrý večer, mohol by som poprosiť info o ktoré kúpeľňové štúdio išlo ? Ďakujem 😊
Odpovedať
@zuzana282 ďakujem ,prosím Vás a aké kúpeľňové štúdio sa jedna? Vďaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte. Viete o nejakých stavebninach v Poľsku kde predavaju roxory ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@angel1 chcem sa spýtať či ste našli nejakú firmu s Poľska ktorá dovezie aj na Slovensko
Odpovedať
@jurasik serus pozri si stranku kupsito je to slovneska stranka ktora predaca matros z polska iba si to tam vies objednat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@hoblinka13 dobrý deň ,viete poradiť odkiaľ nejaké kontretne miesto v poľskú odkiaľ Vám vozili ,nám nacenili strechu - lepenku o 10 tisíc viac ako min rok …viem ,že v poľskú sa určite dá lepšie …mame vlastnú dodávku doprava by nebola problém ,len ak máte niekoho overeného okna sme tiež zohnali lacnsjie z Poľska …o dosť …len nás čas súri …ďakujem za každú radu
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?