Stavebná firma zo Zvolena a okolie

Ahojte, pomaly plánujeme stavbu nášho domčeka, no keďže sme pobehali už dosť stavebných firiem, začíname sa v tom strácať, lebo nakoniec sa ukážu ako nedôveryhodné (čo sme tak pokukali aj tu na Modrej streche v rámci diskusií) alebo už zanikli. Veríme, že stále existujú aj poctivé firmy či živnostníci, viete nám prosím poradiť nejakú šikovnú partiu alebo firmu zo Zvolena a okolia? Konkrétne toto som v témach nenašla, prípadne sú už celkom staré. Ďakujem pekne. P.S. Stavbu by sme chceli dostať aspoň po hrubú stavbu, ďalej podľa dohody s firmou. :-)
Odpovedať
@awy Dobry den, asi ste uz niekoho nasli, kedze vas prispevok je uz starsi, ale ak nahodou, tak vam mozem odporucit partiu zivnostnikov z detvy, ktori stavali nam 😉 ... maximalna spokojnost
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@rabakadt mohla by som poprosit kontakt? Dakujem
Odpovedať
@alencica paci sa... p. Grossman 0915314440
Odpovedať
@awy dobry den,taktiež riesim práve tento problem... napišete mi prexakú firmu ste sa rozhodli a ktorú určite nezvazujete? Tiež mám pár ponúk ale stále som sa nerozhodla,dakujem krásne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@adkazvolen nakoniec sme sa rozhodli pre firmu z BB, BLASKO-LATTA, do správy môžem poslať kontakt. Začali sme minulý rok na jeseň, kvôli počasiu a covidu sme to museli stopnúť a teraz na jar ideme pokračovať. Zatiaľ sme spokojní, prípadne na základe komunikácie StavmaxBB, ale neviem už posúdiť prácu, no robili veľmi veľa stavieb tu po okolí a výhoda je , že majú vlastné stroje a viacero partii, čo títo vyššie nemajú, no zas ako komu vyhovuje, niekto je rád ak je firma otvorená trebárs keby ste chceli od niekoho betón či materiál, že si viete lacnejšie, vedia aj tak ale aj cez nich materiál či remeslá.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?