Stavebná firma na stavbu rodinného domu na kľúč (Prešov)

Hľadám stavebnu firmu na stavbu RD na kľúč v Prešove a okoli. Ide mi o firmu, ktora je schopná zrealizovať projekt domu (hlavne typovy projekt od Euroline s menšími úpravami) od prejektu až po kolaudácii resp. možno aj s financovaním resp. Poradenstvom (pozemok mám). Nežijem na Slovensku a preto potrebujem kompletne služby. Ďakujem za rady a odporúčania.
Odpovedať
1
2
@kamildu ja som z KE a bungalov na kluc mi stavia firma haus mont z Presova. Zacali stavat na velku noc a momentalne mi polozia podlahu a koncime. Dom postaveny z Ytongu30cm a 15 cm zateplenie. Dom splna A1 triedu. Dom ti vedia velkostne prisposobit. Majitel max korektny. Nedal som ani jednu jedinu platbu vopred co je na slovensku velke plus kedze tu "podnika" kvantum firiem co zoberu zalohu a potom uz len problem za problemom. Profi pristup pocas stavby a komplexny servis. Takto nejako si predstavujem stavebnu firmu. Cena a zhotovenie velmi dobre vratane projektu a poradenstva pocas stavby.....Kalap dolu......vrelo odporucam a mas to doma v PO. Ak mas nejake otazky napis.
Odpovedať
Balfer dost podobne podmienky ako pise pan vyssie. =-)
Odpovedať
@zlatovlaska111 presne....tento pan realizoval udajne vystavby pre Balfer no neviem ci Balfer este funguje......
Odpovedať
@martin1953 Balfer funguje :-) len myslim ,že pod inym nazvom ale čo sa tyka stavieb všetko je v poriadku ;-) @kamildu prípadne sa obrať na erdiamo.sk
Odpovedať
Veru funguju..Balfer alebo AJ Stav s.r.o. Maju aj nejaku stranku najlepsie asi sa kontaktovat cez tel. www.domzacenubytu.webnode.sk
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Zdravím ma este niekto skúsenosť so stavebnou firmou v okoli presova ? Najlepsie pozitívnu skúsenosť :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
nestavat, trosku ako potencionalny zaujemca o vystavbu som polustroval ten hausmont a na 1 dome su vazne reklamacie, narychlo zbuchana stavba+hausmont,cize p.Harsanik odmieta dat zavady do ziadaneho stavu, katastrofa komunikacia a pristup ak nastane problem. myslim ze ta dobra partia zivnostnikov ktoru mal na zaciatku ho nechala na dobro..
Odpovedať
@martin1953 ten pan co istu dobu len externe pracoval pre balfer nikdy nepracoval ani nepracuje pre hausmont, osobne som s nim telefonoval, a distancuje sa od stavieb od firmy hausmont ci inej firmy.
Odpovedať
Dobre no a?
Odpovedať
@novotnyke ja som max spokojny...to ci niekto teraz tvrdi ci tam pracoval nepracoval je mi absolutne jedno..nakolko vztahy za tie dva roky sa mozu zmenit x krat a ludia dokazu popriet este aj nos medzi ocami....pre mna je dolezity vysledok a priebeh vystavby....komunikacia do dnesneho dne na jednotku....pekny den
Odpovedať
@novotnyke ak ma chcete presvedcit o opaku tak mozte u mna doma na kave aspon uvidite ten vysledok co som spominal...neviem ci hovorite na zaklade svojich skusenosti ale asi tazko....ja ano
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@martin1953 My akurat staviame s firmou Hausmont a zatial sme nadmieru spokojni. Maju vela spokojnych zakaznikov. Za mesiac takmer cela hruba stavba hotova. ak by niekto chcel podrobnejsie info tak sprava, poslem aj foto zo stavby. Nechcem urieknut ale zatial spokojnost... :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@nellkaaa este ta to bavi? V tom musi byt asi zaujimava odmena
Odpovedať
@nellkaaa už je to tu naozaj trápne že to píšeš do každej témy a ver tomu že viac ľudí si odstrašil/a od svojej firmy ako prilákal/a.....toto je naozaj veľmi zla reklama, ruky preč by som daval hneď. @janamartish je toto normálne aby do pomaly každej témy toto písal/a?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@dexter89 mozem sa spýtať s odstupom času ako sa vám býva? Férovosť firmy...dakujem krásne za odpoveď
Odpovedať
Profilova fotka
@monig86 zdravím , akurát ubehol rok čo bývame a nasťahovali sme sa. Býva sa nám fajn. Férovosť firmy bola na vysokej úrovni ... Tu nemám čo vytknúť ... Nie som stavbár ani nič podobné ale ako neviem zatiaľ žiadne nedostatky nevidím dúfam že neurieknem 😀 nič sa za ten rok neukázalo ako závadne , zle spravene alebo odflaknute... Tak neviem ... Ako vidím aj iné domy tu v okolí čo stávajú iné firmy a ako laik už na prvý pohľad vidím že tie stavby sú mierne odflakovane ... Ale ako som napísal odborne to neviem až tak posúdiť ... Zas dom nie je raketoplán a netreba ho stavať vedeckou metódou. Ak si človek dá poradiť a použije zdravý rozum a nespekuluje vo všetkom tak sa to dá
Odpovedať
@dexter89 veď to ani my nie sme stavbári, ale každá rada pomôže. Môžem sa tiež spýtať koľko m2 je vás domček a koľko to približne celé stálo? Ďakujem krásne za odpoveď 😊
Odpovedať
Dobry den, poznate a mate niekto skusenosti s Firmou Team Kompletka? Myslim ze su z okolia Presova. Alebo firmy Verva, aj spominany Hausmont. Pripadne viete nejaku dobru firmu na stavbu domu v okoli Kosic, Presova. Dakujem pekne
Odpovedať
@joao1 odporúčam https://www.stavhaus.sk/ Nás pri stavbe domu zachránil, keď sme potrebovali opraviť po predošlých majstroch a dokončiť hrubú stavbu. Viem, že stavia aj na kľúč. Maximálna spokojnosť, kiež by bolo viacero takých ľudí, nie len v tejto oblasti. Poradil, vysvetlil, pomohol...
Odpovedať
Profilova fotka
@joao1 nám stavali hausmont už rok a pol bývame , trvalo to asi 5 až 6 mesiacov ... Bungalov 120 m2 zastavaná plocha
Odpovedať
Ahojte, my sme začali teraz v januári s Vervou, s. r. o. stavať, zaplatili sme zálohu pri podpise zmluvy 3000 € (začiatok roka), po začatí prác 12000 € (pred týždňom), a pracujú zatiaľ podľa plánu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@ladislav_rigo ahoj vsetko je stale ok s firmou? ste spokojni?
Odpovedať
@greys Stále spokojní zatiaľ, dohodím aj aktuálne foto do albumu. Zaliali podlahu a čakáme kým preschne trochu, spustia podlahovku, a potom to už pôjde asi rýchlo. V zmluve máme uvedené 7 mesiacov realizácia, čiže sú v limite stále, nemám dôvod ich naháňať, vedia počítať.
Odpovedať
@greys okrem tej zálohy na začiatku až teraz sme platili vyúčtovanie za 4 mesiace, cca 60 tisíc.
Odpovedať
@ladislav_rigo dakujem pekne za info.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@ladislav_rigo ahoj, ako ste spokojni so stavbou a firmou co vam stavala? Vdaka za info😉
Odpovedať
@smejko777 ahoj, celkovo sme s nimi veľmi spokojní, akurát s kúpeľňami nebola manželka nadšená, lebo špárovačka a silikón boli miestami zle nanesené - bublinky v špárovačke a silikón docapkaný miestami, nepekne to vyzeralo. Toto si dohliadnite a myslím, že budete spokojní. Zároveň musím pochváliť, že vzhľadom na minuloročné zdražovanie materiálov, čo sme si dohodli ceny v januári 2021, to platilo (jedine za čo sme doplácali boli dvere).
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?