Pravidlá prispievania do kategórie Hľadám dodávateľa

Profilova fotka
Kategória Hľadám dodávateľa slúži na hľadanie dodávateľov, majstrov či porovnávanie cien. Sú v nej povolené a zakázané nasledovné veci: Čo do kategórie patrí: - otázky/diskusie žiadajúce o pomoc pri hľadaní dodávateľov - príspevky/komentáre odporúčajúce dodávateľov - príspevky/komentáre od PRO používateľov súvisiace s diskusiou Čo do kategórie nepatrí: - kontaktné údaje firiem - otázky/diskusie s ponukami tovaru či práce Upozornenie: Príspevky ohľadom hľadania dodávateľov, ktoré budú mimo vytvorenú sekciu, premiestnime do Hľadám dodávateľa. Mário Asmira Team
1
2
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Poradíte slušnú firmu na prerabku bytového jadra (panelák) za slušnú cenu? Má niekto skúsenosti s firmou quattrohorvath?
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
hladám stav.firmu v Rim.Sobote, poradte prosím
Prosim Vas, poradite mi spolahlivu stavebnu firmu na stavbu domu na kluc v Presove? Ktora ma uz co to postavene a majitelia domov su spokojny. Nechcem firmu typu jeden zivnostnik, ktory si najima prilezitostnych "odbornikov" a majstrov. Dakujem :-)
Hladam dodavatela hrubej stavby rodinneho domu v okoli Topolcian alebo Partizanskeho. Poradi mi niekto spolahlivu partiu, ktora vie robit, nepodvadza a da sa na nu spolahnut? Dakujem
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Dobry den, hladam firmu na realizaciu hrubej stavby. dom je v Kosiciach, ide o nadstavbu rodinného domu.Vie mi niekto poradit firmu, ktora je spolahliva, kedze ide o stavbu na pilieroch /budu potrebne aj armovacie prace/
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Dobry den, viete mi poradit sikovneho remeselnika/cku, kto by mi napilil taketo drevene tacky? Zo sucheho dreva, bez povrchovej upravy, nelakovat, nemorit. Hrubka cca 2.cm. Priemer1 = 20 cm/potrebujem 20 ks, Priemer2 = 30 cm/potrebujem 30 ks. Termin dodania je najneskor do konca februara :) Dakujem
@008 nasli ste niekoho?
hladam spolhalivu firmu na stavbu rodinneho domu lehota pod Vtac.
Dobrý deň, hľadám firmu, ktorá by nám vedela dodať dvere do zasadačky a kancelárií na mieru ako na obrázku...výška 3000mm.
Profilova fotka
Poradte firmu, ktora mi pomoze so studnou - mam kopanu studnu (cca 18 metrov hlboka, priemer 1m - betonove skruzle). Potrebujem z nej vytiahnut vanu, ktoru tam vhodili vandali a precistit studnu.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, Prosím poraďte,prerábame rodinný dom a hľadáme šikovného sadrokartonára z okolia Šale. Jedná sa o deliacu priečku na ktorej budú zavesené horné skrinky kuchynskej linky, znížený strop s bodovým osvetlením a predsadenú stienku na TV.
Mám dojem, že medzi reklamou a odporúčaním je veľmi tenká línia
Dobry den, rada by som sa informovala ci nevie niekto o nejakom spolahlivom stavebnom dozore. Jedna sa o stavbu rodinneho domu Kosice-okolie. Ide o to aby nam dohliadol na stavbu. Vzdy ak sa nieco spravi aby sa prisiel na to pozriet a skontroloval vykonanu pracu. Dakujem.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Hľadám niekoho, kto by mi previezol z Rače 1 komodu do zberného dvora. Ďakujem.
Hľadám niekoho kto mi postaví obyčajný DTckovy plot cca 2,5 m vysoký a dlhý 15m. Poradí niekto dobrého a za dobrú cenu majstra?
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobrý deň Hľadám projektanta s Bratislavy a blízkeho okolia na vytvorenie kompletného projektu poschodového rodinné domu.
Hladam dodavatela hrubej stavby rodinneho domu v okr. Humenne / bungalov-zast.plocha 185m2 /. Poradi mi niekto spolahlivu firmu, ktora vie robit, nepodvadza a da sa na nu spolahnut? Kontakty do IP. Dakujem
@katarina86 ozval sa Vam niekto? Ak ano, nemozte mi posunut kontakt. My ideme stavat v Humennom a tiez zhanam dobry stav.dozor. Vdaka
@kvietok173 ozval sa Vam niekto. My ideme stavat bungalov v Humennom a tiez zhanam stav.firmu. Ak mozte, dajte vediet, ak sa Vam niekto ozve. Vdaka
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Pozná niekto spoločnosť FENEX s.r.o.? Máte skúsenosti s ich prácou? Ďakujem :)
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
dobrý deň, hľadám stolára na výrobu drevených schodov/resp.obloženie betónového schodiska , Prešov a okolie. ďakujem
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Hľadám partiu sadrokartonistov, väčšinou rovné plochy, 300 stvorcov. Bratislava
Hladam partiu skusenych samostatnych murarov na hrubu stavbu RD typ Bungalov bez podpivnicenia vo SVIDNIKU. Viem sa dohodnut aj na stavbe do holodomu, zavisi od kvality prace :) Zabezpecene: - stavebny dozor - stavebny material - lokalne stavebniny - zemne a vykopove prace Termin April 2018
Ahojte, nepoznate nahodou daku partiu ludi co stavaju domy v okoli Kosic? Dakujem
Diskusia pokračuje po 1 roku
Hľadám kúrenára v okolí obce Čechy.
Dobrý deň. Hľadám tip na kvalitnú firmu, murára, kt. vedia odborne postaviť murovaný plot v strednom svahu z betónových štiepaných tvárnic v Košiciach. Ďakujem.
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Poradíte dodávateľa stavieb z lodných kontajnerov pre úplné zhotovenie troch stavieb s dodávkou na kľúč? polyfunkčný objekt 400 m2, miesto dodania Žilina víkendový dom 170 m2, miesto dodania, Žilina Smart House 56 m2 – mobilné prevedenie, miesto dodania, Žilina
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, hľadám remeselníka, ktorý by vedel opraviť poskodene interiérové dvere (dcérka sa zamkla zvnútra do kúpeľne, kľúčová služba to vyriešila takto) takze sú odrezané panty, a zdola je do dverí zarezané. Dvere majú Atypicky rozmer, preto situáciu nemozem riešiť kupou nových v Obi a pod.
1
2

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?