Pozor na ZEDA-STAV (p. Hruška)

Profilova fotka
Pán Hruška, majiteľ firmy ZEDA-STAV s nami uzavrel zmluvu o stavbe plota s betonových platní. Hneď na úvod si vypýtal nehoráznu zálohu a tlačil, že ju potrebuje čím skôr, lebo rieši a vybavuje. Zalohu dostal polovicu z dohodnutej sumy, ktorá na konci bola o 2000 eur viac ako sme sa pôvodne dohodli. Zmluvu nedodržal, aj keď plot postavili a aj to som ho musel neustale nahámať, lebo XY výhovoriek. Nedodali podhrabové dosky ako boli uvedené v zmluve a teda na spodnej časti plota sú fugy, kadial nám uteká pes. Na žiadosť aby prišiel odstrániť nedostatky, sľubuje ako sa dostaví, ale XY vyhovoriek ako vždy. SAMOZREJME, keď pýtal zálohu pred stavbou plota, to vedel prísť osobne aj o 21:00 pre peniaze. Okrem toho zničili anglický trávnik, lebo boli leniví chodiť po chodníku. Za to mu bolo strhnuté 300 eur. DAVAJTE SI OBROVSKÝ POZOR NA TÝCHTO BABRÁKOV, LEBO SÍCE POSTAVIA PLOT, ALE NIE NA 100%!!!!!!
Odpovedať
@exploited dakujeme za upozornenie. Hrozne, ako sa niektore firmy vedia zachovat. Az sa mi rozum pozastavuje.
Odpovedať
@exploited ked mas zmluvu, tak to ries oficialne a nie ohovarat na internete. Viem ze to je neprijemne, ale takto naozaj nic nedosiahnes iba ak zalobu na tvoju osobu od toho kto ta poskodil!
Odpovedať
@exploited ak si zaplatil o 2000-€ viac, potom kolko stal ten plot? Osobne by som taku skaredu opachu nechcel ani zadarmo.
Odpovedať
tie dve tisicky ste mu nemali vyplatit pokial neodstrani nedostatky. Niekedy ma uz stve ze si vsetko robim sam, lebo to stoji dost casu. Ale potom vzdry natrafim na podobny prispevok (ako nieco nejaka firma dodrbala) a ukludnim sa 🙂
Odpovedať
@exploited nevidim zmysel podhrabovych dosiek pri panelovom plote, urcite ti ich tam davat dodatocne nebude, pretoze by musel ten plot znova rozobrat. Preto sa tie ploty osadzuju pod urovnou terenu a prihrabu sa. Z fotiek mi pride, ze ked to prihrabes, bude to ok, nie? Co sa tyka ceny, aky bol dovod dodatocneho zvysenia ceny? Pri plotoch nema co vybehnut navyse, ak je urobena vopred obhliadka a robi ju niekto, kto to robit vie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Davajte si pozor, na Facebooku vystupuje pod inym menom: Michal Kollar-Zeda (resp. Michal Kollar Zeda Stav Zeda-Stav Zedastav). Na obhliadky chodi s manzelkou a na obhliadke vypyta peniaze v hotovosti ako zalohu. Na obhliadke sa ma pytali kolko stal byt, kolko stala klimatizacia atd. Nastastie som len maklerka a ten byt je dalej na predaj, ale bolo to velmi neprijemne. Pri spisovani objednavky som zostala zaskocena, ked som zistila, ze sa v skutocnosti vola inak - Roman Hruska, ale na vsetky moje otazky mal pohotovu odpoved. Rovnako som zostala este viac zaskocena, ked si vypytal peniaze v hotovosti ako zalohu za material. Do pol hodiny som mu volala, ze som si to rozmyslela a nechavam mu 20e ako kompenzaciu za obhliadku. Doteraz nic neposlal a ignoroval ma, ale ked sa jedna o novy kseft reaguje okamzite. Hlavneze na profilovke ma Jezisa Krista. Casto meni sidla firmy a pohybuje sa vsade medzi Bratislavou a Brnom, cize Stupava, Marianka, Levare, Brno. Aktualne ma jeho firma sidlo v Brne a je aj dlznikom na zdravotke. Jeho tel.c. je 0940 593 525 ale je mozne, ze aj to coskoro zmeni. V pripade ze s nim mate tiez zlu skusenost, napiste mi spravu, chystame sa podat spolocne trestne oznamenie. A poucenie pre kazdeho, NIKDY nedavajte nikomu peniaze do ruky, jedine az ked je aspon polovica prace hotova a nechajte si vzdy aspon den na rozmyslenie!
Odpovedať
Pripajam aj fotku pre lahsiu identifikaciu.
Odpovedať
.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?