Pozor na stavebnú firmu ZEĎA s.r.o. Roman Hruška

Zobraz úvodný príspevok
Pozor na tútu firmu, sú z Veľkých Levárov, robia v BA kraji. Nám robili prerábku časti bytu a po jej ukončení mi je do plaču :-( Do*ebali všetko čo sa dalo. Steny ešte ako tak, malé chybičky sme si samy opravili, ale pokládka dlažby bola čistá katastrofa. Dlažba pláva hore dolu, je krivá, špárovačka vypadáva, kopa dlaždíc je po pobúchaní dutá. Kládli ju bez vymedzovacích krížikov a bez vodováhy! Ešte pred tým trvali na tom, že na panel treba vyliať nivelačku, lebo podlaha letí. Tú vyliali bez akéhokoľvek merania, kde podlaha letí, kde treba pridať, kde ubrať. Proste ju len vyliali a prešli valčekom...teraz mi už je jasné, že to robili len, aby zarobili, lebo si samozrejme vypýtali za prácu a materiál navyše. Mali to všetko urobiť max za týždeň ako tvrdili, nakoniec tam boli dva a navyše ak sme sa dohodli, že prídu na 7:00 prišli o 9:00... Dávajte si na túto firmu pozor, lebo budete takí nespokojní ako ja :-(
Odpovedať
1
2
Ydes po funuse trosku... ked sy s tej firmi, tak bi sy mal vediet, kto bol z vamy taki spokojni...
Odpovedať
Prave ze neviem a robi mi tu takuto reklamu ju zazalujem...ani neviem kto to je 2014 rok....hlavne ze doteraz nikto nepise vsetci su spokojny....
Odpovedať
toto je neuveritelne, tolko chyb v par slovach, ved sa to ani precitat po vas neda...
Odpovedať
Taketo firmy takychto majstrov pozname nazaciatku vsetko sa da jaasne bla bla na konci?? :-D oci pre plac.chodte do pice
Odpovedať
Moja veľmi zlá osobná skúsenosť. Avšak, každý objednávateľ či dodávateľ nech si urobí tak, ako uzná za vhodné. Vrelo odporúčam - dôrazne si žiadajte referencie, požadujte na ne kontakty a preverte si ich spokojnosť či nespokojnosť s kvalitou odvedených prác.. Odporúčam - na internete si overte dlhy tejto / a teda vo všeobecnosti každej / firmy v odvodoch do sociálnej a zdravotnej poisťovne a pod. To teda plati pre všetky firmy. A potom nech sa každý rozhodne podľa svojho vedomia a svedomia.
Odpovedať
Suhlas s predchadzajucim komentarom. Ja neodporucam!
Odpovedať
@topfield Je to "chrúúúúúúúúza" ako píšeš....čítal si to po sebe????? ten lovenčina Ti asi veľmi nejde...či???? ]-( ]-( :-N :-N
Odpovedať
@technik007 3x som citala. Slovom: Tri krat, kym som pochopila o co Yde. A 3x som opravovala kym som Yde napisala :-D :-D :-D Jezkove huslicky, Stur sa v hrobe kruti ako ventilator :-p Toto sa ani na Koniku nevidelo, a tam boli ine hvJezdI s deCkimy iSbYckamY :-N
Odpovedať
@zita19 ..Tá už vyeš o co Ydje bo nje?????. :-N :-N :-N :-N .To Ti ale trvalo ]-( že až 3x... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@technik007 :-) o moju slovencinu sa neboj. Pisal som tak, aby ma pochopil majster Zeďa ;-)
Odpovedať
@technik007 vsak aj ja sa cudujem. Uz som to mala mat natrenovane :-D :-D :-D
Odpovedať
@topfield Tak potom je to ok :-N :-N ...prepáč.. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@topfield ..ten majster musí byť iný pacient... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 trochu chapania kontextu by nezaskodilo :P
Odpovedať
@majkoj áno aj ;-)
Odpovedať
Zvladol regystracju. Slusni vikon.
Odpovedať
Moj sukromny nazor: Uz nikdy viac!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Moja skúsenosť - utekajte od nich čo najďalej, ľutujem , že som si Vaše príspevky neprečítala skôr. Ak Vám toto pomôže pri výbere - neodporúčam !!!! Inak nemám chuť sa k tejto firme viac vyjadrovať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
POZOR na firmu Zedastav - Hruška, sú to podvodníci, ktorí zoberú zálohu, ale skutek utek! posúvajú termín prác, vy si beriete dovolenky a oni nikde nič a keď chcete vrátiť zálohu, tak nie a nie vám ju vrátiť ...ale pozor ! zálohu si vypýta len do výšky 250 € !!! PODVODNÍK, ktorý sa priživuje zálohami, ale nie prácou. INFORMUJTE PROSÍM aj svoje okolie, nech si dajú pozor na túto firmu, ak nechcú prísť o peniaze !!!
Odpovedať
ak všetci poškodení pôjdu firmu Zedastav - Hruška Roman zahlásiť na políciu, môžeme sa zbaviť jednej z mnohých podvodných firiem. Nenechajte to len tak, nech to podvodníkom neprechádza !!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Pridavam sa k nespokojnym a oklamanym zakaznikom p. Romana Hrusku a jeho firmy ZEDA- stavebne a maliarske prace. Absolutne neodporucam, ide o podvodnika, ktory vybera velku, neumerne vysoku zalohu, odklada terminy dokoncenia prac a po zruseni objednavky nevracia zalohu, ma len same vyhovorky. Vyhybajte sa jemu a jeho firmam!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Davajte si pozor, na Facebooku vystupuje pod inym menom: Michal Kollar-Zeda (resp. Michal Kollar Zeda Stav Zeda-Stav Zedastav). Na obhliadky chodi s manzelkou a na obhliadke vypyta peniaze v hotovosti ako zalohu. Na obhliadke sa ma pytali kolko stal byt, kolko stala klimatizacia atd. Nastastie som len maklerka a ten byt je dalej na predaj, ale bolo to velmi neprijemne. Pri spisovani objednavky som zostala zaskocena, ked som zistila, ze sa v skutocnosti vola inak - Roman Hruska, ale na vsetky moje otazky mal pohotovu odpoved. Rovnako som zostala este viac zaskocena, ked si vypytal peniaze v hotovosti ako zalohu za material. Do pol hodiny som mu volala, ze som si to rozmyslela a nechavam mu 20e ako kompenzaciu za obhliadku. Doteraz nic neposlal a ignoroval ma, ale ked sa jedna o novy kseft reaguje okamzite. Hlavneze na profilovke ma Jezisa Krista. Casto meni sidla firmy a pohybuje sa vsade medzi Bratislavou a Brnom, cize Stupava, Marianka, Levare, Brno. Aktualne ma jeho firma sidlo v Brne a je aj dlznikom na zdravotke. Jeho tel.c. je 0940 593 525 ale je mozne, ze aj to coskoro zmeni. V pripade ze s nim mate tiez zlu skusenost, napiste mi spravu, chystame sa podat spolocne trestne oznamenie. A poucenie pre kazdeho, NIKDY nedavajte nikomu peniaze do ruky, jedine az ked je aspon polovica prace hotova a nechajte si vzdy aspon den na rozmyslenie!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
S panom Hruskom sme mali zial velmi podobnu skusenost pred par mesiacmi. “Pani veduca, pan veduci, vsetko bude.” Jednoduche prace na 2 dni za pretiahli na 3 tyzdne, samozrejme sme prihliadli na komunikovanu chorobu, no praca bola zfusovana. Vymena trochu podlahovych kachliciek v kuchyni - sparovka vypadnuta po par dnoch. Vymena sprchovej steny - 1 odstiepena a jedna prasknuta kachlicka. Neseriozne jednanie - pan si pytal nejaky doplatok za material, za ktory nam samozrejme bloky uz v zivote po 5 opakovanych ziadostiach neukaza, slubil priniest zvysok materialu, lebo uz nemali trpezlivost nech to poopravuje on. Tak sme sa po 3 mesiac ich nedockali. Proste uz nevidel sa ci na pracu, tak sa na to vypadla. Jedine, ze nater v kuchyni je ok, takze natieracske prace asi v pohode. Inak nedoporucujeme. Momentalne sa pan Hruska na fb premenoval na Stavebne Prace.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?