Poraďte serióznu, kvalitnú a moderná spoločnosť pre správu bytových domov v BA (Centrum)

Budem veľmi vdačný za radu ohľadom serióznej správcovskej firmy v BA. Ide o takmer 80 rocny bytový dom v centre (viac ako 50 bytov). Terajší správca je neschopný, neodôvodnene navyšuje energie, nevie vysvetliť vyúčtovania ani zálohové predpisy, nerieši niektoré havarijné stavy... V hladáčiku máme tieto spološnosti (privítam akýkoľvek koment, vrátane negatívnych) : Homepro, PAMY, Blahobyt, Správa domov SBD BA II., Bratislavská správcovská spoločnosť, Heura, AMC, Byty s.r.o., Kedro, Dobrá správcovská, Aureka. Ďakujem
Odpovedať
@jozefko2 Predtým, než som sa presťahoval pred 4 rokmi do rod. domu, tak našu bytovku (cca 90 bytov) spravovala spoločnosť Sbyt so sídlom na Prievozskej (myslím, že bytovku stále spravujú). Žiadny správca nie je ideálny, každý má nejaké chyby, ale s týmto bola prijateľná spolupráca. Bol som členom výboru vlastníkov (kolektívny zástupca vlastníkov), nebol problém s vyúčtovaním, chodil som každý rok do sídla firmy kontrolovať a odsúhlasovať naše faktúry a pod.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?