Neserioznost: Miroslav Šuba - firma Parket-Door

Dobry den, chceli by sme upozornit na velku neserioznost hore spomenuteho pana, ktory posobi najma v Bratislave a okoli. Ide o pana (firmu), ktory robi rekonstrukcie bytov, ale napriklad (podla jeho slov) dodava aj okna a konstruuje vstavane skrine. Peniaze na tovar vezme, ale tovar (skrine, okna) uz nedoda. Ked si trochu pogooglite, najdete aj jeden sudny spor a rozsudok v suvislosti s tymto panom. Taktiez rekonstrukcia sa pretahuje do nekonecna, zmluva moc nepomoze. Zo zaciatku vzdy posobi velmi doveryhodne. Pre blizsie info, kludne piste sukromnu spravu. Absolutne neodporucame! Tuto diskusiu sme otvorili aj v kategorii Rekonstrukcia stareho bytu, ale sem sa asi hodi viac (je to na adminoch)...
Odpovedať
@treia kto chce, tvoj prispevok si najde aj bez toho, aby si tu spamovala kade-tade...
Odpovedať
Nuz, nie vsetci prechadzaju kazdu kategoriu, zial, je to tak. Ja by som ocenila, keby som niekde narazila na referencie predtym, nez sme ho najali. Spamovanie ma mrzi, ja sama to nemam rada, ale dovolim si tvrdit, ze v tomto pripade moze byt spamovanie aj uzitocne. Ale ako som napisala, ak to admin zmaze, uplne to respektujem..
Odpovedať
@treia každý má s niekým zlú skúsenosť, nie si sama, ale neviem si predstaviť, keby tu všetci "refreshovali" a to dokonca dve totožné témy.... 1. ak niekto niečo hľadá, tak google a nájde. 2. ak hľadá iba na tomto fóre, tak tiež má fórum vyhľadávanie. 3. ak niekto hľadá iba niečo konkrétne (napr. podlahy) tak určite si prejde celé vlákno k podlahám a tvoju tému nájde aj keby bola rok stará. čiže prosím nespamuj.
Odpovedať
@gashtaan a @zuzu: Osobne som rada, ze sa to refreshovalo, pretoze prave hladam niekoho na skrine v okoli BA a neviem, ci by som prave tuto firmu nasla ako negativne hodnotenu. Takto viem, koho nie. Dakujem treia.
Odpovedať
@lubinkag. osobne by som nazov tej firmy hodil do googlu alebo do vyhladavania tu na MS a dane upozornenie by som nasiel...
Odpovedať
Opakujem, mrzi ma toto spamovanie. Ale ak to pomoze, co len jednemu dalsiemu, tak som rada, splnilo to ucel.
Odpovedať
ja musim podakovat, dnes sme mu mali dat zalohu na rekonstrukciu bytu a len vdaka googleniu sme nadabili na tieto referencie... dokonca mily pan ani v zrsr.sk nema v naplni cinnosti rekonstrukcie! plus tie dlhy na poistnom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Podvodník a babrák to je. ak nechcete mat problémy, oblúkom sa mu vyhýbajte..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Dobrý deň, pripájame sa do diskusie, s naším príbehom. Dobré referencie na pána M.Š. sme mali od známej, ktorej robil pred pár rokmi kúpeľňu. Ozvali sme sa mu, že by sme mali záujem o pár vecí. Hneď sa pýtal od koho máme číslo. Potom prišiel byt pozrieť, poslal cenovú ponuku, a dohodli sme sa a odovzdali sme mu kľúče od bytu aj od vchodu. Na ním zadaný účet sme zaslali zálohu. Keďže sme sa rozhodli ešte spraviť aj ďalšie práce, bol ich naceniť a poslali sme ďalšiu zálohu. Všetko bolo ok do chvíle keď mal aj so svojím tímom nastúpiť, vtedy začal naťahovať čas 1) musia dokončiť stavbu, kde boli lebo majitelia sa majú sťahovať, 2) nemohli to dokončiť, lebo majitelia sa sťahovali, takže to dokončia..., Keď už bolo treba naozaj nastúpiť - úraz kolena pána M.Š.aj s peknou fotkou krvavej nohy 🙂 Avšak prísľub, že o pár dní nastúpia...Deň pred nástupom správa, že práve ide z pohotovosti (bola nedeľa) a nohu mu musia operovať, operácia je v stredu a tak by nastúpili až o 3 týždne, či počkáme alebo chceme zálohu späť. Rozhodli sme sa pre vrátenie zálohy a začal nový kolobeh s najčastejšou frázou "Posielam zajtra". Dokonca dva krát použil aj "poslal som a vrátilo sa mi to". Prvá (menšia) časť zálohy prišla po vyše mesiaci od termínu, ako sľúbil, a zvyšok ďalší mesiac nechodil. Kľúče od bytu a vchodu doteraz nevrátil, pričom raz sa vyhovoril na kolegu. Už nás prešla trpezlivosť a začali sme dávať dokopy podklady pre podanie trestného oznámenia. S tým, čo je napísané aj v tomto diskusnom fóre, ako aj inde, sme si istí, že naplnil skutkovú podstatu trestného činu podvodu, nakoľko cieľom jeho konania nie je uskutočňovanie prác, ale len vylákanie peňazí od klientov. Navyše v našom prípade sme to mali potvrdené aj tým, že bankový účet na ktorý si dal posielať zálohu nebol ani jeho ani firemný, ale patrí jemu blízkej osobe. A teda aj túto osobu zaplietol do svojej trestnej činnosti. Dali sme im však ešte šancu (nie kvôli nemu samotnému, to by sme neváhali ani minútu, ale kvôli tej osobe), a kontaktovali ju na FB, s tým, že ak zálohu vrátia upustíme od nášho úmyslu podať trestné oznámenie na ich oboch, nakoľko tým, že mu táto blízka osoba umožnila používať jej bankový účet, sa stala aj ona účastníkom na jeho trestnej činnosti. A čuduj sa svete, do 15 minút od odoslania FB správy spomenutej blízkej osobe, prišla od M.Š. správa s foto zadaného prevodného príkazu. A na druhý deň prišla aj platba na účet. Ako sme sľúbili, trestné oznámenie zatiaľ nepodávame, iba ak by chcel robiť pán M.Š. problémy. Ps: Číslo účtu blízkej osoby pána M.Š, ktorý použil pán M.Š v našom prípade. končí na 223.
Odpovedať
Majsterko má nové tel.číslo 0910111660
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Momentálne pán Šuba na svojom facebooku propaguje ponuku pre "Sofort Insta", je to ponuka ohľadne "Havarijnej a poruchovej služby". Tel. 0949 557 662, 0940 05 75 75. Na akúkoľvek ponuku od tohto pána by som si dala pozor... o Sofort Insta nenájdete okrem FB profilu žiadne info
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?