Hľadám stavebný dozor v Bratislave

ahojte,neviete mi prosim odporucit schopneho cloveka,ktory robi kvalitny stavebny dozor za rozumnu cenu ?internet je plny kontaktov no s minimalnymi recenziami. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
My máme z Malinova je to kúsok od BA, ak chceš pošlem kontakt.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
@dubo111 dobry den, nasli ste prosim nejaky kvalitny dozor? My surne zhaname :( dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@andy57 Dobrý deň , môžete mi prosím poslať kontakt na pána do správy? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@topsprezent1 pisem spravu
Odpovedať
@andy57 poprosím aj ja kontakt na spoľahlivý stavebný dozor (okolie Senca)
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslav33 pisem IP
Odpovedať
hladam spolahlivy dozor skor smer Stupava, poznate niekto?ked tak poslite do spravy ,dakujem
Odpovedať
@andy57 Ahojky, ste so stavebnym dozorom spokojni? Ak sa mozem spytat - ako casto je (bol) na stavbe a aka bola jeho cena? Dakujem, mozes aj do IP :-)
Odpovedať
Ahojte, no uz sme aj my v stave ze hladame stavebny dozor, najlepsie taky co ste mali , ci mate a ste spokojny. Ak mate kontakt poslite pls. my budeme stavat v BA - Podunajske Biskupice dakujem
Odpovedať
@lg007 Zavolaj tomuto: http://www.zoznam.sk/firma/3081716/Pa... MY sme ho mali. Cena je cca 10 EUR / hod. Na stavbu chodí 1-2x týždenne, prípadne podľa potreby - ak sa napr. betónuje nejaká platňa, tak to skontroluje pred realizáciou. Z každej návštevy ti pošle mailom krátku správu a pár fotiek zo stavby. Kanceláriu má priamo v Biskupiciach.
Odpovedať
dakujem, pozrem sa na ten kontakt ano je to kusok od toho kde budeme stavat, cena je zda sa byt OK, niektory to beru ako pausal, niekto takto hodinovo, tie spravy a fotky potesia, to sa mi pozdava. predpokladam ze ste s nim boli spokojny, inac by si ho asi neposielal, btw, kto vam staval dom ? toto este tiez nemame uzavrete. dik
Odpovedať
@lg007 Mne stavajú v Stupave, firma Pavol Rybár.
Odpovedať
Článok sa načítava...
a ako, spokojny ?
Odpovedať
@lg007 Myslíš so stavebnou firmou? Alebo s dozorom?
Odpovedať
aj aj ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@kreola ahoj neviem ci to je este z tvojej strany aktualne, dlho som tu nebola.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@andy57 Dobry den, mozte dat dodatocne info, prosim? dakujem
Odpovedať
@oliviastaa Ak hľadáte stavebný dozor, aj ja robím, ak by ste potrebovali.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@chrobak7 Ahoj, chcem sa spýtať na stavebný dozor. Klikla som na kontakt, ale nič 🤷🏻‍♀️ Dakujem za odpoved.
Odpovedať
@zovinkovaradka Tu je iný odkaz a kontakt na neho: https://aaadodavatel.sk/217083-lubomi...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?