Hľadám šikovného kúrenára v Bratislave

Profilova fotka
Hladam sikovneho kurenara, vodara v BA a okoli. Zasadny problem je ze tri radiatory v byte nekuria a to v kupelni, WC a polovica radiatoru v kuchyni. V zachode chcem nechat radiator tak ako je, ale vadi mi to mnozstvo hadiciek a trubiek trciacich zo zeme. Najma ta plastova. Bola by som rada keby to vedel kurenar nejak zasekat do steny. V kupelni by som radiator riesila s napajanim zo steny. Dole je link na technicky vykres radiatoru, ktory do kupelne pojde. Na fotografiach je sucasny stav v kupelni a WC. Jedna sa o stary byt zo 40-tych rokov, ale radiatory boli menene pred rokom asi. http://kermi.tzb-info.cz/?page=icaro-...
Odpovedať
ahoj kto to robil aky fušer nech ide vratiť vyučni list keď to ešte nemaš tak napiš možo sa dohodneme z Trnavi to nemam daleko
Odpovedať
Profilova fotka
@medtop Ahoj.A vedel by si aj mne poradiť.V panelákovej kupelni sú dve také rúry..tepelne vykurovanie a chceli by sme ho vymeniť ta rebríkový radiátor.Dá sa to?
Odpovedať
@simib Ahoj da sa to urobit na posli foto ako to jeto a mozeme sa dohodnut kedy
Odpovedať
Profilova fotka
no ten co vam to robil urcite nebol kurenar,bo to vyzera strasne.urcite sa to da opravit.to aj musis skovat.na to sa neda pozerat.
Odpovedať
Profilova fotka
@karellia vyzerat to ma asi takto.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dakujem za rady, nastastie asi tak stvrty kurenar bol ochotny mi to opravit. Ty kurenari predtym dali do podlahy strasne tenke trubky s cca 8 redukciami a prietok bol velmi zuzeny, takze vobec sa nekurilo. Akonahle sme dali poriadne medene trubky krasne sa zacalo kurit. A vsetko je vyriesene. A este pre informaciu su to kurenari maju na to firmu.
Odpovedať
Profilova fotka
@medtop Skusim to dnes nafotiť a pošlem :) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
No nestihla som to nafotiť.A ešte otázka...Existuje aj rebríkový radiátor so šírkou 300mm?Našla som toto,len neviem či som to dobre pochopila,že je 300šírka a 1650výška. http://samtek.3wstore.sk/index.php?to...
Odpovedať
simib nic sa nestalo pochopila si to dobre tak zajtra
Odpovedať
@karellia mozem Vas poprosit o nejake kontakty na kurenarov? Kolko od Vas pytali? Mam v plane prerabku kurenia, kazda informacia a osobna skusenost je vitana. BA a okolie. Privitam aj ponuky, reakcie od profesionalov. Dakujem.
Odpovedať
@palid Ahoj kludne mi napis na krchen@fervidus.sk alebo volaj/ prezvon na 0903821533, prediskutujeme co potrebujes, ak viem tak poradím alebo vypracujem cenovú ponuku. poprípade možme pozriet v rusovcich od 4.3 realizujeme jedem dom. Ľubo
Odpovedať
Profilova fotka
@palid Kontak budem zbytocne davat, pretoze ten clovek nepotrebuje novych zakaznikov. isla som cez znamych a tak.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@cervig mozem aj ja? Vdaka.
Odpovedať
Hladam kurenara, ktory mi spravi kurenie a vodu vo Viedni.
Odpovedať
@karellia vies ho odporucit?
Odpovedať
Profilova fotka
@gracojana prepac, ale on nebral novych zakaznikov. Tak mi povedal, ze nepotrebuje posuvat kontakt, teda nepraje si.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
0951451801 Viem vám to vyriešiť.. Mfg Lemaxpress
Odpovedať
Viem Ti to spravit.. Ak je záujem.. 0951451801
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?