Hľadám serióznu stavebnú firmu v okolí Košíc

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim, spolocne s priatelkou hladame serioznu stavebnu firmu na stavbu bungalovu/domu (nezalezi ci murovany, alebo montovany) v okoli Kosic. Viem, ze na tejto stranke sa riesili podobne temy, ale ziadna nepomohla v rieseni nasej dilemy. Hladame firmu, ktoru nam mozte (Vy) odporucit na zaklade osobnych skusenosti, nie starsich ako dva roky. Firma by mala byt schopna stavat dom v okoli Kosic (do 20 km od centra KE) od fazy "stavebny pozemok s IS v dosahu 20 metrov" az po "dom na klucik". Schopnost pristavit plot, garaz, bazen, pomoc s financovanim atd... vyhodou. Dakujem
Odpovedať
@michaeladan @lforgacova @gendzi Zdravim, tiez zháňame firmu na výstavbu domu, mohla by som poprosiť o kontakt? Dakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@nellkaaa zas to neprehanaj. V 4 bradatych diskusiach reklama na tu istu firmu....
Odpovedať
@gendzi mohol by som vas poprosiť o kontakt na tu firmu ďakujem
Odpovedať
Dobry den nam stavala firma Haus Mont a je to super ..Uz byvame perfektna komunikacia a praca treba si pozriet obhliadky kde uz ludia byvaju odporučam znami komunikoval aj s Balferom rozhodli sme sa pre Haus Mont. 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@marekk93 mozem poprosit o kontakt?
Odpovedať
@patrik: Poslala som ti spravu.
Odpovedať
Profilova fotka
@nicoletnicol Dobrý deň, mohla by som poprosiť o kontakt na partiu, ktorá Vám stavala dom? Ďakujem.
Odpovedať
mozme postavit aj my robime vsetko aj vodu kurenie elektriku vsetko
Odpovedať
@michaeladan Dobrý deň, ak ešte máte kontakt na živnostníkov z KE, mohli by ste mi ho prosím posunúť? Ďakujem
Odpovedať
@gendzi môžem Vás poprosiť o kontakt na tu stavebnú firmu s ktorou ste bol spokojný? dakujem
Odpovedať
Ja som bol spokojný s firmou Radoslav Mikulajčík - SEMPER. Bývame už tretí rok.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@marekk93 dobrý deň, môžte mi taktiež poslať kontakt? ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Určite by som neodporúčala firmu Proxstav plus s.r.o. IČO: 44516797 alebo Proxstav agrotrans IČO: 47612223 sídliaca na ulici Toplianska 21 085 01 Bardejov, ktorú vlastní pán Jozef Štaš. Menovaný býva v obci Mokroluh 14 pri Bardejove. Pán Staš stavia rodinné domy aj v Košiciach a okolí... Pri naceňovaní cenovej kalkulácie rodinného domu, stále dáva nižšiu cenu ako konkurenčné firmy... Jeho firmám by som sa po osobnej skúsenosti vyhla oblúkom... Sídlo firmy má v Bardejove na ulici Topolianska, ale taktiež vlastní aj rodinný dom v Košiciach v mestskej časti Košice - Krásna, kde má ubytovaných svojich robotníkov na adrese: Ukrajinská 191/21 Košice-Krásna. Dom v spomínanej mestskej časti má zelený plot, kde má umiestnenú reklamu s nápisom Consil, alebo niečo také podobné a nachádza sa pri hlavnom ťahu oproti základnej škole v spomínanej mestskej časti. Nám pán Jozef Staš robil prístavbu na rodinnom dome v Košiciach neďaleko centra. Tohto pána nám odporúčal náš známi, že vraj má kvalitných pracovníkov a že sa jedná o korektného majiteľa. Korektný bol zo začiatku a dovtedy pokiaľ sme dávali peniaze. V skratke pán Štaš má síce vlastných pracovníkov, ale tí väčšinou chodia do práce opitý, alebo neprídu vôbec, pričom konateľovi spoločnosti voláte a on Vám nedvíha a keď Vám dvihne tak povie že prídu potom, potom a potom... Ale tým robotníkom sa nečudujem, keďže pri osobnom rozhovore s nimi Vám povedia, že pán Staš ich platí cca 100 alebo 150 eur týždenne, ale on od Vás chce tisíce eur... Ďalšou pikoškou u pána Staša, je to že nerád odvádza štátu DPH. Firma Proxstav plus s.r.o. je platcom DPH a firma Proxstav agrotrans nie je platcom DPH. Ak si človek osobne pozrie na stránke finstat obraty jeho firiem, tak je tam evidentné, že nerád priznáva faktúry. Resp. zoberie peniaze, vypíše Vám príjmový pokladničný doklad a to je všetko, resp. keď Vám urobí preddavkovú faktúru a vy mu ju uhradíte, tak Vám vystaví ostrú faktúru, ale po určitej dobe zistíte, že si ju nepriznal, pokiaľ nie je Vaša faktúra vystavená na firmu, pretože pokiaľ je vystavená, len na meno fyzickej osoby, tak pán Staš si dané faktúry neprizná. Ale evidentne pán Staš vie ako to má robiť, keďže účtovníctvo mu robí jeho pani manželka Anna Stašová. Pán Staš zoberie od Vás desaťtisíce eur, ale nechce si priznať nič. Po ďalšie niektoré stavebné činnosti pán Staš nerobí prostredníctvom svojich zamestnancov resp. robí to cez dodávateľské firmy (tým zaplatí zálohu, daná firma príde vykonať svoju prácu a pán Staš vezme od majiteľa horibilnú sumu v tisícoch eur, ale dané peniaze si nechá pre seba a dodávateľskú firmu nevyplatí), ako sme sa dopočuli od iných ktorým robil výstavbu rodinných domov. Taktiež má obrovské dlhy napríklad v spoločnosti DEK stavebniny, kde nevyplatil plno faktúr, pričom mu tovar bol dodaný a vyplatený od majiteľov rodinných domov. A čerešničkou na torte je to, že ak ho vyhodíte zo svojho vlastného majetku, pretože nie ste spokojný s jeho vykonanou prácou, za ktorú ste mu zaplatili , tak Vám po určitej dobe budú chodiť krásne dopisy od jeho pani právničky. Je toho viac, ale v skratke dané firmy od pána Staša NEODPORÚČAM NIKOMU.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Určite by som neodporúčala firmu Proxstav plus s.r.o. IČO: 44516797 alebo Proxstav agrotrans IČO: 47612223 sídliaca na ulici Toplianska 21 085 01 Bardejov, ktorú vlastní pán Jozef Štaš. Menovaný býva v obci Mokroluh 14 pri Bardejove. Pán Staš stavia rodinné domy aj v Košiciach a okolí... Pri naceňovaní cenovej kalkulácie rodinného domu, stále dáva nižšiu cenu ako konkurenčné firmy... Jeho firmám by som sa po osobnej skúsenosti vyhla oblúkom... Sídlo firmy má v Bardejove na ulici Topolianska, ale taktiež vlastní aj rodinný dom v Košiciach v mestskej časti Košice - Krásna, kde má ubytovaných svojich robotníkov na adrese: Ukrajinská 191/21 Košice-Krásna. Dom v spomínanej mestskej časti má zelený plot, kde má umiestnenú reklamu s nápisom Consil, alebo niečo také podobné a nachádza sa pri hlavnom ťahu oproti základnej škole v spomínanej mestskej časti. Nám pán Jozef Staš robil prístavbu na rodinnom dome v Košiciach neďaleko centra. Tohto pána nám odporúčal náš známi, že vraj má kvalitných pracovníkov a že sa jedná o korektného majiteľa. Korektný bol zo začiatku a dovtedy pokiaľ sme dávali peniaze. V skratke pán Štaš má síce vlastných pracovníkov, ale tí väčšinou chodia do práce opitý, alebo neprídu vôbec, pričom konateľovi spoločnosti voláte a on Vám nedvíha a keď Vám dvihne tak povie že prídu potom, potom a potom... Ale tým robotníkom sa nečudujem, keďže pri osobnom rozhovore s nimi Vám povedia, že pán Staš ich platí cca 100 alebo 150 eur týždenne, ale on od Vás chce tisíce eur... Ďalšou pikoškou u pána Staša, je to že nerád odvádza štátu DPH. Firma Proxstav plus s.r.o. je platcom DPH a firma Proxstav agrotrans nie je platcom DPH. Ak si človek osobne pozrie na stránke finstat obraty jeho firiem, tak je tam evidentné, že nerád priznáva faktúry. Resp. zoberie peniaze, vypíše Vám príjmový pokladničný doklad a to je všetko, resp. keď Vám urobí preddavkovú faktúru a vy mu ju uhradíte, tak Vám vystaví ostrú faktúru, ale po určitej dobe zistíte, že si ju nepriznal, pokiaľ nie je Vaša faktúra vystavená na firmu, pretože pokiaľ je vystavená, len na meno fyzickej osoby, tak pán Staš si dané faktúry neprizná. Ale evidentne pán Staš vie ako to má robiť, keďže účtovníctvo mu robí jeho pani manželka Anna Stašová. Pán Staš zoberie od Vás desaťtisíce eur, ale nechce si priznať nič. Po ďalšie niektoré stavebné činnosti pán Staš nerobí prostredníctvom svojich zamestnancov resp. robí to cez dodávateľské firmy (tým zaplatí zálohu, daná firma príde vykonať svoju prácu a pán Staš vezme od majiteľa horibilnú sumu v tisícoch eur, ale dané peniaze si nechá pre seba a dodávateľskú firmu nevyplatí), ako sme sa dopočuli od iných ktorým robil výstavbu rodinných domov. Taktiež má obrovské dlhy napríklad v spoločnosti DEK stavebniny, kde nevyplatil plno faktúr, pričom mu tovar bol dodaný a vyplatený od majiteľov rodinných domov. A čerešničkou na torte je to, že ak ho vyhodíte zo svojho vlastného majetku, pretože nie ste spokojný s jeho vykonanou prácou, za ktorú ste mu zaplatili , tak Vám po určitej dobe budú chodiť krásne dopisy od jeho pani právničky, ale netreba sa zľaknúť. Je toho viac, ale v skratke dané firmy od pána Staša NEODPORÚČAM NIKOMU.
Odpovedať
Profilova fotka
@patrik_s Dobry deň moj priatel robi pre firmu Kompletka a hledaji zakázky . Mohla bych vás poprosit o kontakt a ihned čo priatel dojde tak mu o vás poviem . Ďakujem Novotná 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@stavbyke prosim poslite mi kontakt na firmu, dakujem 😊
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@stavbyke dakujem 😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravim, niekto z okolia KE na pomoc pri stavbe murovaneho zahradneho domceka+betonovy zaklad na terasu? Dakujem 🙏
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?