Hľadám firmu na výstavbu domu do 60000 eur

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte , prosíme Vás všetkých o pomoc pri výbere firmy na stavbu RD / akýkoľvek typ / , či už montovaný , zrub alebo murovaný do cca 60000 EUR . Nevieme sa rozhodnúť pre " najspoľahlivejšiu " firmu .Prosíme o rady z vlastnej skúsenosti ! Ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Ja zase poznam zivnostnikov zameriavaju sa na drevodomy ale zmaknu aj domcek.maju krasnu pracu fakt si potrpia na kvalitne urobenu robotu a vobec niesu predrazeny.(osobna skusenost ).bola som snimi velmi spokojna :-) musim len odporucit.v pripade kontaktu viem poslat.
Odpovedať
Profilova fotka
@manki mohla by som poprosiť názov tej firmy....ďakujem
Odpovedať
@alicakyselova už to máš v IP
Odpovedať
Po skusenostiach s viacerimi partiami som nasiel jednu s ktorou som max spokojny, Pre mna je dolezita dobra cena a vysoka kvalita. Maju chut a chcu si zarobit a dalsie plus pre nich je nedrancia kazdy druhy den peniaze za vykonanu pracu. Je medzi nimi mlady projektant,robi naaadherne moderne domceky spratne a priestranne aj na malom pozemku.
Odpovedať
@developmen ach jaj... to ani ficovolica tym prispevkom neoblbnes;)..(citaj reklamou)
Odpovedať
@manki prosim ta, napises nam o ktorej firme si pisal a nejaky kontakt na nich. takisto chceme stavat dom. vdaka :)
Odpovedať
@aneta132 chcem aj teba poprosit o kontakt na tych zivnostnikov, ak mozes poskytnut. vdaka :-)
Odpovedať
@manki mozem aj ja poprosit o kontakt na firmu? :)
Odpovedať
@wwcko máš to v IP
Odpovedať
Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj no ja som našla zrvna dne na google firmu, ktorá postaví 4 izbový murovaný dom za cenu 3 izbového bytu na klúč.....skús sa pozrieť tam daj si len do google: 4 izbový dom za cenu 3 izbového bytu
Odpovedať
Profilova fotka
@manki aj ja poprosim kontakt na firmu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@manki Ahoj mal by som záujem o ten kontakt na tú firmu, som od PN a chcel by som stavať drevodom. Ďakujem.
Odpovedať
Ahoj, aj ja môžem doporučiť firmu na výrobu drevodomov, alebo zrubov - housewood. Kamarátovi stavali zrub a bol s nimi veľmi spokojný.
Odpovedať
@bdalibor Ahoj ako to tu už niekto písal daj to napr na 123dopyt daj tam projekt nech ti ho nacenia a zašlu referencie o firme a prrácach .Je si sčoho viberať si myslím osobne .
Odpovedať
@remarek vďaka , chalupa je už pod strechou
Odpovedať
Profilova fotka
@viktorini A ako sa volala ta firma, prosim ta
Odpovedať
Profilova fotka
@stefan_zamestnanec Ahoj odkial ste?! Možno by som mal záujem napíš mi prosím do IP. Dik
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@compra prosím aká je to firma z Nitry? poprosím o info do IP, Ďakujem
Odpovedať
@bdalibor https://www.facebook.com/NovyDomZaCen...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Dobrý den aj ja by som chcel stavať drevo dom.Montovaný dom poprosím vás o kontakty kto už staval cez nejakú firmu a ako bol s nimi spokojný ďakujem Pozeral som že pán manki posielal tak poprosím aby mi poslal kontakt taktiež aneta132 taktiež ju poprosím o kontakt a development ďakujem im za zaslanie kontaktov na firmy ale poprosím aj ostatných ktorí ako som spomínal majú skúsenosti prípadne stavali niekomu koho dobre poznaju a boli od danej firmy suprové referencie
Odpovedať
Dobrý večer, práve sme kupili pre syna pozemok, určite máte skusenosti, ked ste obehali veľa firiem. Mohli by ste mi poslať nazov firmy,ktorá stava kvalitne a ktorú ste si vybrali. Vopred dakujem.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Môžem poradiť firmu K-INEX, s. r. o. Nám oni stavali rodinným dom v Senci a sme nesmierne spokojný. Majú dobré ceny a sú kvalitný. Komunikácia na úrovni. 0949389225
Odpovedať
@zuzka1988 a to ich musite pretlačať pod každý príspevok? Museli byť fakt dobrí :) Taka mala rada... reagujete aj na viac ako rok staré príspevky. Pozdravte manžela.
Odpovedať
Profilova fotka
@compra dobry vecer,stavaju domy po celom slovensku ? mozete mi poslat nejake info ?dakujem
Odpovedať
@gabika274 Ano, myslim, ze hej. Ale treba sa opytat priamo firmy Syntec. Asi sa viac orientuju na zapadne, pripadne stredne Slvoensko, su z Nitry.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?