Hľadám firmu na výstavbu domu do 60000 eur

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte , prosíme Vás všetkých o pomoc pri výbere firmy na stavbu RD / akýkoľvek typ / , či už montovaný , zrub alebo murovaný do cca 60000 EUR . Nevieme sa rozhodnúť pre " najspoľahlivejšiu " firmu .Prosíme o rady z vlastnej skúsenosti ! Ďakujeme
Odpovedať
@compra Dakujem za odpoved, mal som v byte mensie rekonstrukcne prace, tak som nestihal. Pozrel som si ceny Syntecu pre ich najmensi dom, co je staba velkosti, ktoru hladam - Domissimo Mini, a... nuz neviem. Pripada mi to tak, ze ich stavba na kluc vyzera asi tak... postav si dosku, vsetko si vybav, zaplat nam za elektrinu a vodu pocas stavby a my ti tam postavime mury a strechu. 46,000 eur za 70m2 domu je zly vtip. Nehovoriac o tom, ze pri pouzitej izolacii a pomere zastavanej a obytnej plochy dom je nizkoenergeticky len preto, ze ja maly. Ale podla parametrov to nizkoenergeticky dom byt nemoze.
Odpovedať
Profilova fotka
@bdalibor počkaj si na koneko,tam ti drevodom orava dá dobrú cenu na dom čo si vyberieš http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/m... aj toto bola dobrá cena :-)
Odpovedať
dobrý deň všetkým, viete mi poradiť aj nejakú firmu z okolia banskej bystrice? ja by som chcela cenu do 60tis ale aj so zakladovou doskou a pokial by mali vlastne projekty, tiez by bolo super...
Odpovedať
Profilova fotka
Skus stolarstvo moravcik. Teraz dostaval kamošovi cca 96m2 zo základovou doskou ďaleko pod 60. V cene je aj zakladova doska, kotol, kúrenie, fasáda...... Co viem bude si dokončovať len podlahy, interiérové dvere a linku. Neviem však ako s kúpelnou. Projekt bol individuálny.
Odpovedať
ahojte,prosim vas nejaku firmu z okolia Roznavy?
Odpovedať
@marcelka32 Prave riešim výstavbu montovaného domu a posledné dni len cestujem po Slovensku po vzorových alebo rozostavaných domoch. Komunikujem so stavebníkmi ale i s majiteľmi a myslím že som toho videl dosť. Našťastie pe mňa som si našiel firmu s dobrou flexibilitou s naj cenami a prístupom. Práve stavajú v KE, ZV, ZA a nemajú problém stavať aj u vás. Kontakt vám dám cez IP ak bude záujem.... Nech tu nikoho nenahnevám ;-) Martin
Odpovedať
@bdalibor Zdravim Vas cital som Vas prispevok dom za cenu 60000 nieje problem postavit ozvite sa ak mate zaujem dakujem0902820397
Odpovedať
Článok sa načítava...
@compra ahoj,mohla by si mi napisat nazov tej firmy z Nr s ktorou si bola tak spoko jna? Dakujem
Odpovedať
@manki das kontakt? Dikes
Odpovedať
Profilova fotka
@viktorini a kto vam staval ???
Odpovedať
Profilova fotka
@manki , prosime o kontakt kto vam bude staviat, aj my sme vo faze hladania firmy , dakujeme :-)
Odpovedať
@inuska111 poslal som ti to na IP
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,,,,my ideme stavať s firmou MAGENTA -Nový Hrozenkov....valaši...Morava...pozreli sme vela firiem no táto sa nam javí OK....hlavne žiadne zálohové platby....
Odpovedať
Profilova fotka
@manki ano, dakujem, aj som odpisala, ze dakujeme, uz sme tu firmu kontaktovali o nacenenie :-)
Odpovedať
@matko101112 aku zlavu dava drevodom orava cez koneko? rozmyslame nad nimi...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@strechysvajdlenik si predsa "PRO" tak plať a daj pokoj, nerob si tu žiadnu reklamu! to tu považujem za dosť choré...
Odpovedať
Profilova fotka
@manki prosim ta o IP skontaktom na firmu :-) Dakujeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este aby som nezabudla nikto sa mi neozval na status no mozno tu uspejem referencie skusenosti s firmou younghouse nemate? Ďakujeme :-)
Odpovedať
@trdielko149 už je poslaná na IP
Odpovedať
byt tebou firmy neriesim lebo su zbytocne predrazene a odkial si
Odpovedať
@gerlach zase dalsi co zaspamoval cele forum reklamou na seba :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?