Hľadám firmu alebo živnostníkov na hrubú stavbu v Žiline

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! Prosim vas o referencie na nejaku dobru kvalitnu firmu alebo partiu zivnostnikov, ktori stavaju hrube stavby, a su niekde z okolia Ziliny. Chceme stavat poschodovy dom (prizemie a podkrovie), rozmery 13,6 x 9m. Urcite planujem dat dopyt aj na dopytovacie stranky, ale tu ma skor zaujima, ake a s kym mate skusenosti. :) Dakujem velmi pekne.
Odpovedať
@unibuild príspevok z roku 2013😂😂😂
Odpovedať
Ahoj, my sme stavali dom cez stavebnú firmu. Chceli sme hľadať živnostníkov, ale otec nám poradil nech riešime stavbu cez stavebnú firmu, aby sme sa vyhli komplikáciám a nečakaným výdavkom. Stavebná firma musí zabezpečiť pracovníkov a keď sa ti nepáči práca nájde inú partiu. Ďalej so živnostníkmi nevyriešiš reklamácie ak ti napríklad časom prasknú omietky. So stavebnou firmou sa dohodneš na cene za stavbu na kľúč a vieš čo platíš. Živnostník ti povie čo spraví a čo nie, ďalší to isté ale vždy vyskočia veci čo treba riešiť a potom všetci chcú peniaze navyše. My sme boli spokojný. Riešili sme s majiteľom firmy a on si to tam dirigoval. Ak by si mala záujem tak ti pošlem kontakt. čus
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Hľadám stavebnú partiu zo Žiliny a okolia na stavbu domu s referenciami, prípadne ak niekto niekoho pozná, prípadne už mu niečo realizovali, nech mi napíše IP. Ďakujem
Odpovedať
@martinar2 prosím pošleš mi kontakt? Dakujem krasne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Hladam partiu živnostnikov na hrubu stavbu Košice (Sebastovce). Kludne spravu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte, prosim vas, citam, ze viaceri ste mali partiu z Oravy. zadala som dopyt na hrubu stavbu a ozvali sa mi 3 rozni zivnostnici z Oravy. poslala som im podklady na vypracovanie cenovej ponuky. ak niekto staval za posledne roky v okoli ZA s oravakmi, mozem poprosit nejake referencie. kludne aj do spravy. vsetci pisu, ze nemaju web stranky. neviem ako inak pytat referencie. dakujem za kazdu radu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@rasto7764 môžem vás poprosiť o kontakt. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@leatea Dobrý deň, prosím Vás, dopátrali ste sa k relevantným referenciám? Zháňam podobné info. Ďakujem pekne 🙂
Odpovedať
@sunny2511 nie, ale vybrala som si jednu partiu a po par mesiacoch mi jeden chalan odpisal do spravy. vraj ich musel stale kontrolovat. ja som nastastie mala az jeden problem vyrieseny hned na zaciatku a zvysok komunikacia a aj praca su celkom v pohode. az na par drobnosti, kedy zbytocne pouzili obitu tvarnicu miesto peknej, pritom ostalo dost navyse. ale islo im to rychlo, komunikacia v pohode, co potrebovali, zavolali. vychytali sme aj problemy s karantenou kade-tade. ale dobojovali sme pred sviatkami. strechu nam robil niekto iny, z okolia aj s krovom, cize to som nemusela zhanat. no spravili aj priecky, komin. mame podkrovny, takze aj schodisko a skladany strop
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?