Firma Semargl, Rene Krivosik - referencie

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, poznate niekto tuto firmu, resp. tohto pana? staval s nim niekto dom? chceli by sme ho oslovit s ponukou spoluprace na vystavbu RD, ale neviem najst ziadne referencie.. dakujem.
Odpovedať
https://www.finstat.sk/44250835
Odpovedať
@fx123 ty asi nepodnikas :-)
Odpovedať
@jurkoboss ja podnikam ale neodr....m tak ako on. vela firiem podnika poctivo. potom su taky co su ako on. podvadzaju na daniach, uctovnictve ,neplnia sluby ,nedodrziavaju zaruky a pod. toto je jeho podnikanie.
Odpovedať
aj ja som mal s tymto panon osobnu skusenost. mozem potvrdit,co tu je pisane o nom. asi sa chce stale stavovat. 🤔 samozrejme on vie vsetko 1000x lepsie ako tu pisete. 😄 proste katastrofa na smiech je ten clovek. aj pre mna je on podvodnik.
Odpovedať
@fx123 mas pravdu ak takto oje...a tak mu mam zverit svoje peniaze? nie nie 😄 😛
Odpovedať
@peter977 toto je z jeho stranky co tam ma fotky co staval. Na toto mi povedal, ze on to tak chcel. Mam to na whatsappe ako dokaz ak chces. Ak by mi spravil taketo nieco , tak ho vyrazim a vykopem . Toto je podla neho kvalitna praca. 🤔
Odpovedať
@qwerty007 tak toto je naozaj sila. ja by som sa bal,ze by mi noha zostala zaseknuta v jeho riti. ako moze toto spravit? 😵‍💫
Odpovedať
@fx123 ináč toto je on 😁
Odpovedať
@14054 hahaha on je vazne kkt
Odpovedať
@14054 no parada. To si ho ako nasiel? Inak asi americania spravili chybu a podpalili velmi vela toho lesa. Rusi americanov prekukli a ani ho nehasili. Nechali ho vyhoriet. Asi aby ich nenapadli 😁 krivosik nieje kompletny. 🤔 ozaj aj tebe tvrdi ze kuri doma ohrievacom z tesca? Ze ho nosi celu zimu z izby do izby? 😁😁😁
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Tak som sa sem opäť prihlásil po 2 rokoch. Prepacte mi to ale mam moc prace a hlavne musim sa vzdelavat lebo ako tu bolo “spravne” napisane “som hlupák” a “nič neviem”.... 😉 Ak by ste sa niektori tiež chceli dozvedieť nieco z tych “nezmyslov” ktore širim svetom tak momentalne citam taketo “nezmysly” https://www.stavebnictvi3000.cz/clank... Autor clanku je mi sympaticky, lebo aj on je taky “arogantný hlupak” ze si dovoli napisat ze medzinárodná ISO norma je uplne zla a treba ju prerobit od základu. Ale to uz je proste osud nás “arogantných hlupákov” 😉 ...a ja uz som si na reakcie geniálnych výskumníkov z “výskumného ustavu internetového” zvykol 😉 A kedze som si zvykol tak sa nejdem vyjadrovať k negatívam ktore tu odzneli velmi “sofistikovaným a slušným sposobom”. 😉 Chcem len povedat ze nie kazdy je dokonaly a ani ja nie som. A ano mam svoj štýl, ktorý vyplyva castokrat z toho že naozaj je malo času na nieco take ako je zodpovedný navrh domu. Ale keďže viem ze ludia sa relane nemaju kde poradit tak musim byt rychly, razantný a nehrať sa na slušaka lebo na zdvorilosti cas nie. Oni je to oroste tak ze ludia maju nejake predatavy o case od kedy si zadajú projekt do doby kedy sa stavia. Lenze pre mna ten cas nestaci na to aby som naozaj s najlepším svedomim nieco zmysluplne navrhol. Mozno preto ze som ten “arogantný debil” ktoremu zalezi na ľuďoch a robi si tak zle ze sa s nimi hada lebo im chce naozaj pomoct. Ano viem, ine firmy toto nerobia. Proste im poviete vy co chcete a ini vam to postavia. Lenze toto ka robit nechcem, nerobil som a nikdy nebude robi! X klientov som odmietol s tym ze ak chcu byt oni projektanti tak vedia veci ais lepsie ako ja a vtedy im nqozaj nemam v com poradit. Ve nakoniec aj niektori diskutujúci tu v diskusii vedia viac ako ja a maju domy postavené lepsie ako odo mna a lacnejsie. Ja však tak genialny nie som a Musim sa este vela ucit a naozaj si myslim ze je sa este co. Momentalne riesim ako vidite nuansy okolo žiarenia a potom nasleduje sirenie tepla prúdením. Uz sa tesim na tie diferenciálne rovnice. 😄 Ale to my “hlupaci” uz sme raz taki. Nám jednoducho nestačí to genialne PHPP a STN 730450 a. i. alebo to co sa píše na internetových strankach. Ale k veci. Myslim ze moje nazory su zname. Ak ich niekto este dobre nepozna tak si ich moze pozriet na www.Semargl.sk v casti clanky. To jedine na tej stranke ma cenu. Ostatne je pozadie. Ono to ale ani tak nie su nazory ako skor realny pohlad na veci a snaha o co najpodorobnejsie pochopenie ako funguje teplo. Ano vela z vas chce odo mna odpovede hned na stretnuti pri kave, ale mozem zodpovedne a verejne vyhlásiť ze ja z poza stola neviem vychrliť genialne riesenia! Nakolko riesnia VŽDY podliehajú detailnej analýze. Az tak genialny nie som. Ved nakoniec aj ti myslim traja diskutujúci to potvrdili ze som “sprosty”. A ano som. Neviem naozaj ani zďaleka to co by som este chcel vediet. Kedysi som si myslel ze si vystačím s PHPP a podobne ale tato romantická predstava skončila vtedy ked som zistil ze; - že lambda materialov sa meni s teplotou, hrubkou a vlhkostou materialu, - ze tepelnoizolačné materialy viacej tepla pustia prežiarenim - ze aj to najlepsie 3-sklo funguje v realite omnoho horsie ako si prečítame v datasheete lebo relane podmienky su ine ako v laboratóriu, - ze drevo volyvom efuzivity ma lepsie akumulačné vlastnosti ako beton, - že obycajny zaves a koberec dokaze divy - ze nevhodný sposob vykurovania moze zvysit straty az o 100% - alebo ze nasi predkovia vedeli po tice rokov robit veci spravne a my sme nástupom socializmu vsetko zabudli a velmi dobre skusenosti z minulosti zahodili - atd atd atd ... ale potom som precitol a zistil som ze som bol tak hlúpi ze musim naozaj študovať. A nie len tak hocijako ale naozaj! To uz je raz tak s tymi hlupákmi, proste ak chcu byt múdrejší a zodpovednejší ku klientom tak im neostava nic len studovat a potom castokrat ludom aj zadarmo poradit ked vidia ze si nevedia nijako poradit ale penize uz pomiňali na riešenia od tych zaručene “múdrejších” odo mňa... Ved nakoniec niektori sa tu myslim aj zmienili... Ja si samozrejme vazim tych inteligentných ktori vedia vsetko a lepsie ako ja a maju za sebou XY domov so spotrebami o ktorych sa mne ani len nesniva. Kedze ja som amater doslova, lebo ako ke spravne poznamenané som “guma” a “nerozumiem tomu” tak mne sa dari stavat len take tie domy kde netreba klimatizaciu aby bolo v dome 19°C a neviem ani za otca dostat pod spotrebu teola pod 600kWh za rok pri dome o ploche 120m2 (bez pece, plynu, tepelneho cerpadla, fotovoltiky a dom za dnes by stal asi 1000€/m2)! No proste nie som tak mudri ako niektori ktori ma kritizujú a preto ak by ste to chceli lepsie tak treba oslovit ich. Myslim to vazne. Takyto ludia “vedia” poradit. Zaverom azda uz len toľko že ti ktori ma poznaju a realne so mnou aj spolupracovali sa tu už vyjadrili. A vyjadrili sa aj ti ktori ma nepoznaju a NIKDY so mnou nespolupracovali. Nazory oboch skupin si treba podrobne a detailne zanalyzovať a vyhodnotiť preco jedni hovoria v dobrom a druhi v zlom. Ja sa k tomu vyjadrovať nejdem. Tak zase o dva roky 😉 Som zvedavy co sem zas pribudne za múdrosti k veci 😉
Odpovedať
@krivosikrene pán René, čo tu je písane je úplná pravda o vás. Ja som mal tú česť iba nachvíľu a stačilo mi.zacali ste ma presviedčať že vlastne ja som pán stavbár a vy nič neviete a to som vás oslovil ohľadom nacenenia výstavby. Ďakujem, váš prístup k "potencionalnym" zákazníkom je katastrofálny.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?