Firma Freebau z Rabče pozná niekto?

Prosím máte niekto skúsenosti s touto firmou?? Dakujem
Odpovedať
@zuzinka18 prosím Vás, podarilo sa Vám dopátrať k relevantnej recenzii na spomínanú firmu? 🙂 Ďakujem pekne.
Odpovedať
@sunny2511 Ano mame od nich dom. Uz aj byvame 😊 spokojnost
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@sunny2511 dobry den , rozhodli ste sa pre tuto firmu?
Odpovedať
@zuzinka18 dobry den ,pisala som Vam spravu .dakujem
Odpovedať
Áno poznám aj mne stavali Korektna firma môžeme len odporúčať šikovní chlapci
Odpovedať
@zuzinka18 stavali nam jeden dom ako subdodavatelia a v podstate som spokojny. Vysledok je v poriadku a zodpoveda cene. Vadilo mi, ze robili strasne rychlo a nedalo sa moc dobre odkontrolovat co a ako urobili, pripadne naplanovat co kde ako urobia. Proste idu. Na jednej strane domu uz montovali sadrokartony, kym na druhej este len davali vatu. Kazdopadne hrube roboty urobili kvalitne, vzduchotesnost OK. (jedine im treba povedat, aby prilepili parozabranu aj o podlahovu hydroizolaciu). Fasada urobena pekne, bez chyb. Nepacilo sa mi: - nosne CD profily klincuju na obvodove steny (drzi to dobre, ale je to divne riesenie). - obklady robili na buchty - mensie a vo vacsom pocte, teda by teoreticky mohli aj byt v sulade s normou (% plochy ktoru pokryva lepidlo). Vysvetlenie bolo, zevraj je stena krivo (moc sa mi nezdala, najma preto, ze je montovana). - dorezy robili ako neandertalci. Vzdy zacali pri stene celou a pri dverach skoro vzdy ostal 1cm pasik, ci dlazby alebo plavacky. Plavacku sme im dali prerobit. - brusenie sadrokartonu umerne cene. Steny robia tak, aby mala farba strukturu (teda nie uplne hladke) aby to zakrylo chyby ktore robia. Stropy tiez nic extra.
Odpovedať
@igor256 to asi na úplne každú firmu by si našiel xyz takýchto detailov... A množstvo tuprítomných staviteľov by bolo neuveriteľne rado, keby toto boli ich najväčšie problémy pri stavbe 😄 brúsenie sdk je troška závislé na tom, aké Q ste si zazmluvnili a zaplatili. ale je jasné, že žiadny majster ti nebude 4x tmeliť a brúsiť sdk + pozerať z 10 cm, či je to dokonalé, ako si to spraví sám investor (napr. ja som si to tak robil, aj tak to nie je dokonalé 😄 ) vyčítať firme, že robila príliš rýchlo (pokiaľ samozrejme dodržali príslušné technologické prestávky), je nonsens. mal si si zaplatiť stavebný dozor, čo by na nich stále dohliadal, keď si mal s tým problém. apropo, čo vravel dozor na tvoje problémy?
Odpovedať
@worker_falcon veď ja píšem, že som spokojný a že výsledok je dobrý a zodpovedá cene. Preto firmu odporúčam s uvedenými odporúčaniami/varovaním. Q nebolo nijaké zazmluvnene. Väčšina ľudí čo stavia na kľúč ani nevie čo to je. Každopádne hovorím aký je výsledok. Ja to firme nevyčítam, že robili rýchlo, iba som to spomenul s tým, že ak niekto čaká, že sa urobí vata, pekne si ju pozrie a potom sa bude robiť fólia, ktorú skontroluje atď., tak to tak nie je. Dozor sme nemali a keby sme aj mali, tak by z toho tiež nebol nadšený. Opäť nie je to zlé, je to len spôsob akým robia. Tie dlažby obklady a plávačky to si si asi nevšimol, to už je tak na pováženie, či je to OK.
Odpovedať
@sonka28 ,@peter612 Píšem súkromnú správu.
Odpovedať
aj nám stavali murovaný dom a férová firma , dvíhajú telefóny 😄 , komunikácia súper , cena krasna po našich skúsenostiach s ES firmou príjemná zmena
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte,chcem sa spytat,nakolko dodrzali nacenenu stavbu s realitou.. neboli popri stavani dasie skryte poplatky alebo navysenia? Dakujem
Odpovedať
Všetko bolo tak ako bolo dohodnuté na začiatku plná spokojnosť samozrejme práce naviac ktoré sme chceli sme boli radí že nám chlapci ochotne vyriešili po dohode čo myslím že je normálne keď chcem prace naviac aj zaplatím odporúčam
Odpovedať
Článok sa načítava...
@peter612 máš nejaké foto tvojho domu? Kde si staval?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Aj nám stavali dom a boli sme spokojní. To na čom sa dohodnete aj dodržia, čo v dnešnej dobe nie je samozrejmosť. Stavajú fakt rýchlo ale pri dnešnom rýchlo zdražovaní je to extrémna výhoda 🙂
Odpovedať
@schvarzy dáte aj nejaké foto vášho domu?
Odpovedať
Inak je to paradox, že peter612 z Námestova sem príde, dá pozitívnu recenziu a potom zruší profil. Som zvedavý čo ďalší profil paradoxne z Námestova tu napíše
Odpovedať
Ale nehľadajte za všetkým, že vás chce niekto oblbnúť 😉 my máme postavené tretí rok a zatiaľ je všetko ok. Už som niekoľkokrát písala, že to čo sa dohodlo platilo. Všetko sme si odkomunikovali. Ak sa niečo vyvŕbilo, opravili, urobili. Naozaj sú chalani seriózni a je jasné, že na každej stavbe sa niečo vyskytne. To nemôžete mať ružové okuliare. A keď to tak čítam tak zdieľame rovnaký názor s ostatnými.
Odpovedať
Dôkaz že stojí 😁 a nemáme zrovna malý domčúrik.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?