Domy na kľúč Simax Prešov - skúsenosti

Profilova fotka
Máte niekto skúsenosti s firmou SIMAX domy na kluc? DAKUJEM :)
Odpovedať
@gabika274 ahoj,nemam skusenost s touto firmou,ale ked si pozries ze do podlahy davaju 3cm izolacie,na steny 10cm,do stropu 20,okna dvojskla,topenie el.konvektory.Tam budu naklady na kurenie zrejme vysoke,ked ovsem pri novej norme budu splnat podmienky ku kolaudacii.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za info. Tak hladame nejaku dobru firmu co nam urobi na kluc,no zatial nic nam nevyhovuje
Odpovedať
@gabika274 skus im napisat mail ake maju ceny v sucastnosti,lebo urcite aj oni museli vela veci pomenit,kedze je prisnejsia norma.
Odpovedať
Profilova fotka
@kuracinarez napisala som,ale mi este neodpovedali. Mozno preto ze je vikend. Zda sa byt slusna firma, len to kurenie s konvektormi sa mi nepaci..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Dobrý deň, neviem, či je to ešte aktuálne. Možno poslúži naša skúsenosť iným. Máme od firmy SIMAX z Prešova domček. Sme maximálne spokojní. Veľmi ústretový prístup, výborná práca, profesionalita, žiadne prestoje. Keď niečomu nerozumiete, vysvetlí vám pán majiteľ, ochotne poradí. Odporúčame všetkými desiatimi :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@suje
Odpovedať
@suje Dobrý večer, môžem sa spýtať ako sa vám byva s odstupom času? Prípade negativa ako plesne, problém s vykurovaním a pod. Počuli sme aj negatívne recenzie a chceli by sme cez túto firmu stavať ... Tak zisťujeme ... Ďakujem
Odpovedať
Nájde sa ešte niekto kto ma domček od tejto firmy a býva v nom už aspoň dva roky? Ďakujem
Odpovedať
No ja som v stadiu kedy cakame na projekt a aj sme hovorili s majitelom simaxu o podmienkach plus mam znameho co staval cez nich a aj sme navstivili rodiny a boli spokojni s pristupom. Riesime v Presove akurat hypo plus veci okolo toho. Dokonca vedel zo zaciatku aj zafinacovat zo svojich penazi ak trebalo ... preto rad si precitam vsetky skusenosti s touto firmou a ak pises ze si pocula negativne skusenosti tak ake? Mozes aj sukromne napisat @anade
Odpovedať
@patrik194 tiez sme už boli osobne s majiteľom asi dva x , dohodnúť podrobnosti ako začiatok výstavby a pod, postup s úverom a pod. Nam prišiel ako férový chlap, stavby sme videli už pred odovzdaním, čiže dom este uzivany nebol. Preto sme chceli niekoho kto už v nom reálne býva aspoň dva roky. Negatíva v zmysle že vraj používa nekvalitné materiály, časom je problém s plesňou v dome, vykurovaním v zmysle zvýšených nákladov ... Informácia nebola od ľudí ktorým dom staval, ale od niekoho kto ho pozná... Nám osobne sa tomu veriť nechce, ale samozrejme radšej overiť podrobnejšie
Odpovedať
@patrik194 na tie rodiny vám dal kontakt on, alebo ste ich osobne poznali? Bývajú už dlhšie?
Odpovedať
Osobne poznam kamosa co postavil a druhu rodinu sme oslovili tak ze sme obzerali dom a pozvali nas dnu tak nam porozpravali , ze su spokojni so simaxom. Plus aj kolega ma znamych a chvalili si , ale nepoznam rodiny ktore by byvali 3-4 a viac rokov v tychto domoch od simaxu. Ja si myslim ze material je standard a do niektorych veci sa oplati zainvestovat aj ked sa to o par tisic eut predrazi lebo poznam aj ine firmy ale vychadza m2 na dost drahsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den, znovu by som otvorila tuto temu. Niekto skusenosti s firmou SIMAX? Najlepsie od ludi, ktori uz byvaju 🙂 Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež by som rada poprosila nejaké informácie o tejto firme prípadne recenzie ľudí čo od danej firmy majú postavený dom a v dome bývajú už dlhšie. Vopred ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@maria_pavlikova super skusenost s touto firmou, viac info v sprave
Odpovedať
@asperie @asperie uz byvam a vsetko v poriadku, kludne v sprave sa konkretne opytajte
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?