Domcek na naradie

Dobry den, prosim hladam niekoho kto by postavil zahradny domcek. Niekoho s dobrymi recenziami okolie Nitra. Dakujem krasne za vsetky kontakty..
Odpovedať
@evab62 Ak chceš drevený, tak v OBI a Hornbachu máš hotové a nestoja veľa. Sú rôznych veľkostí. Alebo chceš murovaný?
Odpovedať
Profilova fotka
Aku mas predstavu? Trosku nejake blizsie informacie by si nam nemohla napisat? Suhlasim s komentarom nado mnou, je podla mna vhodnejsie kupit si takto hotovy za dostupnu cenu, jak davat si robit nejaky na mieru a zbytocne ho preplatit, lebo to sa v mnohych pripadoch stava.
Odpovedať
Dreveny nechcem, islo by skor o murovany alebo zbuchany z OSB dosak a natiahnuta fasada. Skor bezudrzbovy.. velkostne 2,50sirka a hlbka 3 metre
Odpovedať
známy majú domček taký s pozinkovanou konštrukciou, kupovali od hechtu sa mi vidí, ak si dobre spomínam a nejakých 400 eur ich vyšiel, len to zase môže niekde pôsobiť ako päsť na oko, keď je to z takého materiálu :-)
Odpovedať
@evab62 dobry den pozrite moj album ja som si robil sam konstrukciu dal som nato osb a polystyren plus kleber rozmer platni 4,6x3,3 a rozmer domceka je 3,6x3,3 a cena bez fasady cca 1200€
Odpovedať
Profilova fotka
@martin25 podľa mňa paráda, pozeral som ten tvoj domček. Oveľa lepšia varianta z môjho pohľadu ako kupovaný drevený z OBI alebo z nejakého podobného obchodu. Koľko ti trvala realizácia?
Odpovedať
Profilova fotka
@martin25 ja som si robil podobny tvojmu 5x3m nedaval si medzi OSB izolaciu? iba zvonku EPS?
Odpovedať
@sampur tak ja som najskor isiel do Merkury ze tam kupim a len poskladam ale ked som sa postavil vonku pri vystavenom domceku pri dvere a vrch zarubni som mal zarovno cela tak som to hned zamietol.asi tyzden mi to trvalo po zaklebrovanie.
Odpovedať
@richard71 ale jasne daval som este vatu co mi ostala z domu.
Odpovedať
@richard71 z vonku som dal 5cm eps a do skeletu este 10cm vatu
Odpovedať
Presne taka je moja predstava😊Osb, vata, eps. Hladam niekoho , kto by to bol ochotny urobit. Lokalita nitra, to som uz asi pisala.
Odpovedať
Presne taka je moja predstava😊Osb, vata, eps. Hladam niekoho , kto by to bol ochotny urobit. Lokalita nitra, to som uz asi pisala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@evab62 ja som z Vrabel :)
Odpovedať
@evab62 vyskusaj sa aj susedov popytat, ci nemaju nejakych znamych, ci o niekom nevedia. Ja som sa tak dostal k vacsine majstrov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martin25 tak verím tomu, že v tých obchodoch za tie ceny, že to sú len také ako z kvetu makového. Tak to je paráda, to neni ani dlho :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
zahradnych domcekov je na vyber strasne vela, lepsie definuj aky chces a co v nom chces mat...my v nom mame nahadzane vsetko od kosacky az po pilu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?