KMGSYSTEM

Ahojte máte niekto skúsenosti s firmou KMGSYSTEM, robia nieco podobne ako GARDEON. vdaka
Odpovedať
Nikto nepozná túto firmu?
Odpovedať
ja som objednala cez Eurokov, ale zatial len cakame na realizaciou. Oslovila som 4 spolocnosti, rozdiely v CP boli vyrazne. Uvidime
Odpovedať
@eryykah ktore 4 spolocnosti a kto bol najlacnejsi? Boli ste si ich aj pozriet vzoeove domceky?
Odpovedať
Neboli sme pozriet akurat zacal virus tak sme len objednali. Why Hobbytec, Gardeon, KMG, Eurokov. V poradi od najvyssej cenovej ponuky
Odpovedať
@eryykah no či je kvalita porovnatelna KMG už nie je zapisana ani v OR, tak neviem neviem
Odpovedať
Tazko povedat, nemam s cim porovnat. My sme len na cenu pozerali v zasade nam to prislo vsetko rovnake. Dvere garazove budu na nasom zahradnom domceku Horman to mali vsetci.. akurat Eurokov nerobi zateplene steny, co teda na zahradny domcek netreba.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim ,mám otázku na ľudí ktorí ste stavali takúto montovanu garáž Ak to máte nad 25m2 treba stavebné povolenie Gardeon má na stránke napísané ,že za cca 200eur spraví dokumentaciu na stavebné povolenie V Eurokove nás pán odbil,že oni su strojárska firma a nerobia to..že každý dobrý kamarát mi to nakresli za 50eur Mám od nich garaz- dokým som nezaplatil zalohu,boli ústretový , priateľský.....potom? Nula bodov... nikdy viac eurokov
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@evatothova KMG neodporúčame!!!! veľká nespokojnosť...
Odpovedať
Ja som na nete nasiel firmu edstrex robia pekne veci. Osobnu skusenost nemam. Chcel bych zatepleny zahradny domcek a oni su najblizie mojej predstave.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?