Je vhodné dať podlahový polystyrén do garáže?

Dobrý deň, Mám garáž spojenú s domom a neviem či je vhodné dávať podlahový polystyrén kedže tam budem parkovať.Ale zasa by so ju učite rád od podlahy zateplil. Bude polystyren 150 s stačiť ?
Odpovedať
@raslab ja som dal 150S a v pohode už som tam mal 1,5t materiálu celú zimu len poter tam mám hrubší cca 8,5cm
Odpovedať
@jumt dakujem lebo mi majú prísť robiť podlahové kurenie a chcel som tam radiatory ale hovorili že davaju po okrajoch garáže podlahove kurenie tak som taký prekvapeny . A chcú to zalievat anhydridom ale nie som si istý čí je vhodný do garáže.
Odpovedať
@rasalb ahoj ja som dával do garaže 8cm eps 150, betonový poter 9cm a podlahové kúrenie po celej ploche každých 20cm. Zatiaľ ešte nemám odkušane keďže len minulý týždeň sme robili poter.
Odpovedať
@kipsii a daval si anhydrid ?
Odpovedať
@raslab tako ako kapsii mám podlahovku po celej ploche a rozostup 20cm
Odpovedať
@raslab vsak pise ze dal betonovy poter....
Odpovedať
@raslab zaujimalo by ma, naco je dobry EPS do garaze? Ja mam tiez garaze spojene s domom ale nedaval som tam okrem lesteneho betonu nic. Dom ma predsa podlahovy EPS a steny, ktore maju garaz a dom spolocne 2 som zateplil s vnutra 10 cm EPS a vybavene Aha teraz citam ze tam chces podlahove kurenie tak potom daj. Planujes v tej garazi nieco robit ze davas kurenie?
Odpovedať
@raslab Bude stačiť. Ja som dal 2 x 4 cm EPS 150, 8 cm betónový poter, ale kúrenie som dal do stropu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
@ruren môžem vedieť aký betónový poter ste použili a čo ste dali na vrch? Alebo leštený? Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?