Znizenie a prehodnotenie urokovej sadzby v SLSP

Profilova fotka
Dobry den chcela by som sa spytat, ci niekto mate skusenost v SLSP s prehodnotenim urokovej sadzby mimo fixacie a ako ste dopadli a aky je poplatok neviem sa dopatrat iba tolko ze je to individualne.
Odpovedať
@karolina_nagyova Dobrý deň, ja som to riešil pred rokom. Normálne som šiel na pobočku, povedal som im, že chcem nižší úrok, lebo inde mi dajú lepšie podmienky. Napísali žiadosť a do pár dní mi volali, ešte trochu vyjednávali, ale v podstate mi znížili o 0,1 percenta...
Odpovedať
Profilova fotka
@milan_toman a platili ste aj nejaky poplatok za zmenu zmluvnych podmienok? mne sa to zda malo samozrejme zalezi z akej vysky sa znizovalo, ja mam urok 2,59
Odpovedať
Profilova fotka
@karolina_nagyova my sme znizovali v slsp 2x urok....raz sme platili poplatok 150euro (zmena zmluvnych podmienok) a raz sme neplatili lebo mali "akciu" kedy ste si mohli zmenit akukolvek zmluvnu podmienku zadara...ale bolo to este pred koronou...a celkovo nam tie znizenia robia 50euro mesacne... ale nepamatam si presne uroky... ale isli sme z cca 1.8% na 1.09%
Odpovedať
@karolina_nagyova 2,59? To sa vam ako podarilo v tejto dobe, či to mate starsiu hypoteku? Jednoducho bezte do banky vymyslite si tam pribeh o troch bankach ktore vam davaju urok VUB 0,9, CSOB, 0,95 a naprikla postova 0,8 a preto ziadate o znizenie a na 100% vam to znizia a poplatok najdete v cenniku ako zmena zmluvnych podmienok.
Odpovedať
@karolina_nagyova 149 eur to je v slsp
Odpovedať
Ja som teraz bral 0,99% s 5r fixaciou.... snad som dobre pochodil.
Odpovedať
ono sa to da ako neviem, ci by som sla do banky sama alebo by som si nasla nejakeho fin. poradcu na to, ale treba to rozhodne vyskusat
Odpovedať
Treba ist rovno do banky a na drzaka povedat, ze mas lepsiu ponuku a chces hypoteku prefinacovat a uvidis ako ti vydu v ustrety 🙂 U mna to zabralo
Odpovedať
Najlepsie je spytat sa priamo v banke, oni neustale menia cenniky. Ja som dnes za vyber vlastnych penazi z osobneho uctu platil poplatok, denny limit mam sice vysoky, no potreboval som viac a okamtzite. pre banky cista ryza za 3 minutovy ukon
Odpovedať
poplatok je v SLSP 200 eur a vedia znizit . ale samozrejme podla trhu. a vy sa musite v banke informovat aku mate navratnost tych 200eur...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Ked ste podpisali dodatok o znizeni uroku na hypo, zacala sa fixacia ratat zniva od toho dna podpisu dodatku?
Odpovedať
@matkablahovka zmenila sa vam doba fixacie? Resp. zacala sa ratat odo dna podpisu dodatku o znizeni uroku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?