Zmena uroku po fixacii v Prima banke

Kedze ma tohto roku caka uplynutie 4-rocnej fixacie v Prima banke a uz skor som pocul, ze prave v Prime bude po skonceni fixacie urok vyssi, chcem sa spytat na vase skusenosti. Aky ste mali v Primabanke urok ako novi klienti a ako sa zmenil po uplynuti fixu? Nech viem, ci sa mam obzerat po inej banke alebo sa nieco da vyrokovat 🙂 Vdaka
Odpovedať
Zacni s nimi rokovat este pred skoncenim fixacie. Predloz im aj nejake navrhy od konkurencie. A neobavaj sa, urcite ti v takom pripade nedaju vyssi urok, ako ti ponuknu ine banky
Odpovedať
Z mojej skusenosti po fixe dostanes zakladnu urokovu sadzbu bez akciovych zliav, momentalne 1,2%. Vyjednat sa vraj neda nic, ale ja som neskusal. Vsetky banky ziju z toho, ze sa zahoja po prvom fixe, keby kazdemu, co robi bububu davali dalsi aktualny akciovy urok, tak to moc ziskove nebude.
Odpovedať
@zefe len zabudas, ze dnes je jednoduche preniest si hypo z jednej banky do druhej. Ja som to tak spravil, nic zlozite. Takze ziadne bububu :-) , ale pozeram do penazenky, kolko mi to spravi na mesacnej splatke.
Odpovedať
@jurkoboss Je aj nie je. Zalezi od banky, po urcitych rokoch novy znalecky posudok, potvrdenia, vypisy,...Hlavne to je otravna cinnost, jednoduchsie je najprv zatlacit na existujucu banku. A jasne, treba si prepocitat vsetky naklady s tym spojene a rozhodnut sa. Rovnako brat do uvahy fakt, ze dany akciovy urok pri refinance bude len po dobu FIXu, potom hrozi dalsi maraton. Mne sa pri poslednej fixacii kvoli par euram nechcelo saskovat.
Odpovedať
@zefe neviem ako ostatni, mne to za ten maraton stoji. Raz za 4 roky ist rokovat a snazit sa vyjednat pre mna co najlepsie podmienky. Pre niekoho je to par drobnych. Pre niekoho ineho je dobrych aj 20 euro mesacne usetrenych.
Odpovedať
Preco cakate na fix? Raz za rok tam zbehnem, spytam sa co maju nove a zmenim si podla aktualnej ponuky. Uz som to tak spravil 2x za 3r a vzdy som dostal lepsiu sadzbu vo VUBbke.
Odpovedať
Profilova fotka
ono si to rozhodne treba pozistovat dopredu, najlepsie aj v inych bankach, tie ti mozu ponuknut zaujimavejsiu ponuku ako v prima banke a nasledne uvidis, ako tvoja vlastna banka zareaguje
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@rkorba Aky mate urok vo VUBke?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?