Úver pri príjme 506 eur

Mate skusenosti sbankami ohladom prijmu 506ecek?totizto priatel podal opravne danove avysiel mu takyto prijem...jasom na MD ...avcera nas vub prekvapila ze nam nevyvhadza ziadny uvet...skoro ma porazilo bo tento tyzden chceme dat dom pod strechu...aleco dalej?mate skusenosti?????dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pockaj akoze za cely rok mu vysiel po odratani si vydajov prijem 506,-- len;? ak ano tak to velmipochybujem,ze vam banka nieco schvali...no moozem sa aj mylit..
Odpovedať
@zuzulienka00 skuste urcite inu banku a nie VUB, alebo oslavte brokera, ktory pracuje pre viacero bank, my se dvaja, ja nepracujem, manzel nema tisicove prijmy a uver vysiel bez problemov...
Odpovedať
@marienka1703 @marienka1703 nooo vrdto ze to mu nas mudry fim.poradca urobil danove ale opravne uz...predtym mu vyslo 1200e. Avtedy mal poziadat o hypo....nechapwm dodnes prevo to neurobil...to mas tak kedsa spoliehas na fin.poradcu..najlwpsie je natom to ze mame sfirmou podp Zmluvu ktora nam to robi uz asom zvedava zcoho to vyplatime.....
Odpovedať
@zuzulienka00 a z coho chcete ten uver splacat a z coho zit? ved to je najdolezitejsie. aj keby vam uver dali, o com pochybujem, nemate ho z coho platit.
Odpovedať
@stanislavao predpokladam, ze ide len o papierovy príjem... asi je manzel zivnostnik ... @zuzulienka00 no treba si najst lepsieho poradcu :) s tymto to budete mat naozaj tazsie pokial mate este aj hypo tak tazko schvalia ked na papieri má taku nizku sumu :(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulienka00 no to je ozaj nemile... Nie som fin.poradca ani ziaden iny, ale domnievam sa, ze jedina sanca je zrusit zivnost a zalozit s.r.o. kde sa priatel sam seba zamestna a da si plat aky potrebujete. Treba ratat vsak s odvodmi atd. Lebo ako zivnostnik bude musiet cakat do dalsieho priznania... Toto samozrejme plati v pripade, ze ma prijem, ale na papieri vykazuje minimalny... Pokial je to skutocny prijem, tak bud rada, ze Vam uver nedali. Druha moznost je sa zamestnat a oficialne priznavat plny plat... Samozrejme kym budete znova ziadat o uver treba pckat 3-4 mesiace
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulienka00 ty myslis asi ze mu vydelili (základ dane -daň)/12 = 506, čiže mesačný príjem... ak on má 506 mesačne a ty 199, tak určite vám hypo vyjde... otázka je, či máte ešte ďaľšie úvery, koľko máte detí a tak... ak Vám nevyšla vôbec žiadna hypo, tak by som rozmýšľala nad tým, či máte čistý úverový register....
Odpovedať
To nema cisty prijwm poprvykrat mu vyslo 1200e.apotom sme dali opravne ale nas muuudry fin.poradca tu vtedy odflakol anepoziadal nam ohypo uver...vtedy byto vyslo!!!!ani oto nejde lenco ja teraz spravim sfirmou kt.mito STAVIA...KRDZE BOLO povedane zeto vychadza...mame jedno dieta auvery dva...kt.chceme vyplatiy tym ze sme zalozili pozemok...
Odpovedať
To nema cisty prijwm poprvykrat mu vyslo 1200e.apotom sme dali opravne ale nas muuudry fin.poradca tu vtedy odflakol anepoziadal nam ohypo uver...vtedy byto vyslo!!!!ani oto nejde lenco ja teraz spravim sfirmou kt.mito STAVIA...KRDZE BOLO povedane zeto vychadza...mame jedno dieta auvery dva...kt.chceme vyplatiy tym ze sme zalozili pozemok... @stanislavao mame!!!!!!on zaraba viac ako 500ecek vies ato je jedno
Odpovedať
my mame v slsp, manžel zarába cca 550e, ja mám rodičák 199e a mame uver vo výške 18000e na 10 r ale máme ručiteľa.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?