Uver 2017

Kde zobrat uver v nesnej dobe je sprisnili sa podmieky , v plate neje problem ale raz im chyba stavebne povolenie na cestu co pritom tam cesta je az k pozemku a raz rozostavany dom ma malu hodnotu na rucenie a vsade nam povedia ze este sa s takym nestretli poradte kto bral v tomto roku uver ze kde a za akych podmienko
Odpovedať
oslov financneho poradcu/hypotekarneho brokera, ten to za teba vybavi zadarmo, resp. zobere proviziu od banky...
Odpovedať
@dgerzo mame ale nejak nejak nma to nevychadza tlaci nas cas radi by sme zaplatili strechu
Odpovedať
Profilova fotka
@martinahn Skúste požiadať o medziúver bez zriadenia záložného práva na nehnuteľnosť v niektorej zo stavebných sporiteľní.
Odpovedať
@dgerzo súhlasím. Mali by si nájsť poradcu, keď si nevedia sami radi
Odpovedať
Profilova fotka
Tazko len tak povedat. Ako ti pisu vyssie, bolo by najlepsie dat to na starosti niekomu, kto v tom celom vie behat. Poradcovia presne vedia, ktora banka ma pre teba najvohdnejsie podmienky a to nie len z hladiska uveru
Odpovedať
Profilova fotka
@martinahn vobec nie je problem ziskat hypo. Podmienky su sprisnovane na schopnosti dlznika splacat hypo (tzn ten prijem, co pisete, ze nie je problem). Dalej pri rozostavanom dome sa hypo schvaluje na buducu hodnotu, tzn. nerozumiem vyjadreniu, ze dom ma malu hodnotu,.... Taktiez odporucam najst si agenta, ktory vie co treba a mate po problemoch.
Odpovedať
@andreah25 agenta mame ale tak nam povedal on ze banka nam neschvaluje z toho dvovodu ze buduca stavba ma malu hodnotu
Odpovedať
Profilova fotka
@martinahn Tam bude iny dovod. Banka nezamieta hypo kvoli nizkej hodnote, v takom pripade banka schvali nizsiu vysku, nez kolko bolo ziadane. Takze dovod je tam na 100% iny. Zbehnite si sami do tej banky a spytajte sa na dovod.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?