PSS - uver bez zalozenia - podmienky

ahojte, viaceri spominate v diskusiach ze PSS sa neoplati lebo ma horsie podmienky ako banka. ked som si pozrel rozne kalkulacky a rozne diskusie, nemam ten pocit - myslim si ze spotrebak je velmi podobny tomuto produktu. mozete mi prosim uviest realne priklady ake mate? kludne s tymito parametrami (vyberam priklad z ich stranky): vyska uveru: 30 000 eur doba splacania: 240 mesiacov (20 rokov) celkove RPMN: 4,61% celkova odplata: 40 585 eur diky, pomoze mi to pri rozhodovani
Odpovedať
Profilova fotka
@pekny Najlepšie bude, keď si dáte urobiť ponuku medziúveru bez záložného práva priamo v PSS. Úroková sadzba závisí od viacerých podmienok a možno vám ani nebudú vedieť poskytnúť požadovaný objem. Výhodou PSS je, že vie poskytnúť tento úver so splatnosťou až na 20 rokov, pričom banky vedia poskytnúť spotrebné úvery so splatnosťou maximálne 8 rokov. Splátka v PSS teda víde nižšia.
Odpovedať
@pekny osobne by som isto zvazil PSS, ak to vedia natiahnut na 20 rokov nie je o com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@ina_maklerka Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o informáciu. Brali sme si medziúver od PSS bez založenia nehnuteľnosti, ako dlho prosím trvá celkový proces od podpísania žiadosti až po schválenie a načerpanie finančných prostriedkov? Nám pri podpise žiadosti hovoril obchodný zástupca, že schvaľovací proces bude trvať týždeň, potom, že ďalší týždeň, lebo toho majú veľa, ten už samozrejme tiež prešiel a stále nič 😞
Odpovedať
Profilova fotka
@janie7 Pri najoptimálnejších podmienkach vedia schváliť úver a načerpať do 2 týždňov. Sviatky a voľné dni vždy spôsobujú predĺženie procesov v bankách, treba s tým počítať.
Odpovedať
@ina_maklerka Ďakujem krásne za informáciu 😉
Odpovedať
fakt to vsetko zalezi, ci maju vsetky podklady, kolko prace maju, niekedy to ide rychlo a niekedy sa to zas len natahuje preto je tazko urcit presnu dobu
Odpovedať
@trubadurka4 No len riešiť úver bez založenia nehnuteľnosti od začiatku februára, je už dosť silné kafé, malo sa to kvôli novým nariadeniam začať riešiť včera a zas to posunuli o týždeň, že ešte treba počkať. 😠 Tuším idem preveriť Wustenrot, lebo ma to už fakt prestáva baviť.
Odpovedať
Aj Csob ma tento produkt, tzv stavebný uver
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?