PSS,Hypo,úver? Aké mam moznosti

Zdravím, vie niekto poradiť? Pred 5rokmi som kúpil dom na hypo so založením domu. Hypoteka stačila na kúpu domu prerabku nie. Teraz by som chcel menšiu prerabku a rozmýšľam aké mam možnosti. (Na dome som nerobil) Rozmýšľam ze by som s priateľkou zobral PSS, myslite ze mame možnosť dostať od nich úver aj keď ja už mám hypotéku? Alebo s mojim problémom mam ísť k nejakému finančnému poradcovi? Vôbec si neviem rady. A navýšiť hypo sa nepodarilo vďaka.
Odpovedať
Nam banka znizila hodnotu nehnutelnosti tak nam dali menej ako potrebujeme,riesime to cez PSS a v pohode...zavisi od prijmu...nam to vyslo...
Odpovedať
Skoda,ze si do domu neinvestoval a aspon trosku neprerobil.mozno by pomohol novy odhad,teraz isli nehnutelnosti hore tak aspon takto by odhad bol vyssi a refinanc v inej banke.Nam v csob nacenili dom na 99tisic a tiez nam nedali kolko sme chceli aj ked sme dali potom novy odhad.Tak sme urobili novy odhad a tam 125tisic.Vo vubke nebol problem,ani euro nedali dole.100tisic schvalili a tiez predschvalili uver do 25tisic.takze keby sme potrebovali mame 100 percent z odhadu. Mali sme stavebko a teda tam sme platili dlhe roky naozaj len urok.Sme boli stastny,ze sme sa ho zbavili.
Odpovedať
Treba sa ist popytat do bank, pss. To ze mas hypo nevadi, pozicku alebo stavebne ti vedia dat, ale zalezi dost od vysky prijmu. Nam vysla hypo s dost velkou rezervou a tak nemame problem zobrat dalsi uver, tiez mi predschvalili pozicku do 25 tisic bez reci. Ked chces mat pribliznu predstavu ci prijem bude stacit, tak myslim ze sa daju najst kalkulacky k tomu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?