Pozor na podvodníka Peter Dado

Dobry den. Chcela by som Vas upozornit na podvodnika menom Peter Dado z Prievidze. Robi stavebnu cinnost, narozprava rozpravky o tom ako sa to bude robit no v reale doslova odfusuje vsetko. Uz ho poznaju v hlohovci kde pod znackou slovaktual narobil statisicove dlhy, teraz sa snazi v prievidzi klamat kade koho. Netreba mu nic verit je to strasny klamar, pracu ziskava aj cez pana Benkovica, o jeho kvalite nemam znalost takze tomu sa venovat nebudem. Je to bezcharakterny clovek ktory vam dokaze do oci klamat a robit ine. +421908358212 tu je cislo na neho, radsej sa mu vyhnut.
Odpovedať
@janaoklamana A cim on robi teda alebo podnika tis s oknami.
Odpovedať
Profilova fotka
@janaoklamana Mohli by ste napísať aj výšku škody v eurách, ktorú Vám spôsobil.....? Lebo pokiaľ je len klamár - to by tu musela byť viac, ako 1/2 našich politikov...
Odpovedať
@leonardom jaky si ty optimista :-) Jedine ze to vezmeme exaktne matematicky kde 100% je viac ako polocvica
Odpovedať
Nam sposobil niekolko tisicovu skodu, a viem o dalsich troch ktory ho vyhodili zo stavby. Nehovoriac o tom ze peniaze zobral predom a bez papiera, samozrejme to si beriem za chyba ja, vela veci sa ukazalo hned ako odisiel a vela veci sa ukazuje az casom.
Odpovedať
Stavebne prace vswtkeho druhu, od fasad cez interiery, vystupuje ako nenormalny odbornik no to iba predstiera, zhadzuje robotu svojich kolegou ze on by to urobil daleko lepsie, no nakoniec budete radi ked odide aby ste mohli riesit skody ktore narobil
Odpovedať
To vazne?tento clovek nam robi na dome,ale Benkovic meno nam nic nehovori..mozem vediet co urobil?
Odpovedať
@lusita mate spravu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
S tymto panom mam negativne skusenosti. Pred par rokmi som cez neho kupoval okna ( firma RI-Okna ). Do dnesneho dna tie okna nie su dokoncene ( nastavene ), parapety nemozem osadit, nakolko mi dodal nespravny montazny material ( co nepopiera ). Ked som to u neho pred vyse rokom urgoval, samozrejme bol ochotny pomoct a vsetko napravit (v podstate stacilo len nastavit okna a vymenit nespravny montazny material na parapety ). Pan Dado ma jedinecny dar - nema problem cloveku klamat do oci a byt velmi presvedcivy, ze by sa pre vas aj rozkrajal. V skutocnosti ste mu ukradnuti. Tvrdil, ze uz okna nerobi, tu firmu zrusil a ma stavbnu firmu - ale ze mi s tymto urcite pomoze. Az neskor som zistil, ze vlastne tu firmu RI-okna ani nikdy nevlastnil, len sa vydaval za majitela ( neviem preco v tomto klamal a ani neviem, komu som vlastne platil - mozno to bol dovod ). Cize som mu pred rokom z vdaky dohodil dalsiu zakazku - montaz velkoplosnej dlazby na celom poschodi domu (vydaval sa za obrovskeho odbornika snad na vsetko). Mali zrejme tupu rezacku na dlazbu, cize mal som preto obrovsky odpad ( co uz ). Lepidlo nanasali len na podlahu, nie ako sme boli vyslovene dohodnuti, ze aj na dlazbu - cize kopec dlazdic je nepodlepenych ( pocut to ). Viacero dlazdic popraskalo. Sparovanie soklov bolo treba po nich dorabat - nestihli. Nebol som spokojny s tou pracou, ale zas videl som uz aj daleko horsich babrakov. Naspat k tym oknam. Uz vyse roka sa pan Dado vyhovara, ako mi posiela ten chybajuci material, pocul som od neho kopec neskutocnych vyhovoriek (nie je doma, je v BA, nie je v BA, je na dovolenke, vlastne nebol na dovolenke - len nedvihal telefon, donesie to, posle to po kolegovi, poslal to uz postou). Vysledok, ziadny chybajuci material mi nedodal, len ma vyse roka natahoval. Okna nie su ani po niekolkych rokoch nastavene a dokoncene. Cize tomu chlapovi by som neveril ani nos medzi ocami. A ak je pravda, co som sa docital na internete o ludoch z Hlohovca, tak nakoniec mozem byt rad, ze mi aspon nejake okna boli namontovane. Rozhodne ho neodporucam ako stavebnika a uz vobec nie ako doveryhodnu osobu. Kazdopadne, to je moja skusenost, nech sa kazdy rozhodne podla seba. Teraz sa zrejme utesuje tym, ze robi na maliarskych zakazkach, tak nech sa mu dari, kym ho nedobehne karma, resp. jeho vlastne meno, ktore si sam vybudoval ...
Odpovedať
Zrejme tiez k teme: http://www.modrastrecha.sk/forum/okna...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@robert_ambroz A už mu aj zaplatili nejakú zálohu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
158
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@robert_ambroz Aha, som myslel, že len teraz podpísali zmluvu.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@janaoklamana Tiež nás oklamal. Zobral vsetky peniaze a nedokončil, čo slùbil. Je to klamár a zlodej. Tel. +421908358212 PeterDado. Prerábal nám dom v Handlovej. Izby spravil, ale chodbu a kúpelku už nedokončil. No peniaze mu boli vyplatene už všetky. Moja chyba, samozrejme bez zmluvy a dokladu. Pôsobil ako veľký odborník.
Odpovedať
Nikdy nikomu peniaze bez nejakej zmluvy alebo dokladu... potom plakat je uz neskoro.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?