Menu Forum

Potrebujeme 14 000 eur. Aký úver si máme zobrať?

11. aug 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
martin_lv
Registroval sa 3. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 10 príspevkov. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
martin_lv
Registroval sa 3. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 10 príspevkov. Okres Levice.
 Vie mi niekto poradiť aký uver si zobrať na kúpu domu potrebujeme 14 000 ale banka nám určite hypotéku na ten dom a lokalitu nedá.Zaloziť tiež nemáme co jedine ten dom. Ma s tým niekto skúsenosti?
10. aug 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sisaha
Registrovala sa 31. októbra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 65 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
sisaha
Registrovala sa 31. októbra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 65 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Bratislava.
 @martin_lv a uz si sa bol v banke pytat ci hypo dostanete? Preco hned tvrdis, ze vam urcite neda, pokial to nemas overene. Ak neda jedna, treba vyskusat druhu, tretiu.... 14 tis. nie je vela penazi, da sa to riesit aj spotrebakom, hoci uroky su vyssie. Nebankovky by som ani neskusala.
10. aug 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzca555
Registrovala sa 10. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zuzca555
Registrovala sa 10. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Bratislava.
 @martin_lv Ahoj, ja som s manzelom som nedavno riesila uver hypoteku cez jednu spolocnost a vsetko prebehlo super a tiez nam spominali, ze pokial clovek chce brat taku sumu penazi aku hovoris,napriklad na rekonstrukciu alebo nieco podobne,tak je lepsie si nato zobrat hypoteku so zalozenim nehnutelnosti za podstatne nizsi urok ako si zobrat spotrebak. Mozem ti dat kontakt na nich,keby si chcel a mozes sa aspon spytat,za radu nic nedas.
10. aug 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jancusa2000 (34 r.)
55
Registrovala sa 21. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 227 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Michalovce.
  • Staviam dom
    Michalovce, okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
jancusa2000 (34 r.)
55
Registrovala sa 21. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 227 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Michalovce.
  • Staviam dom
    Michalovce, okres Michalovce
 @martin_lv prva stavebna spor. alebo ine sporitelne - wunstenrot, csob... stale maju nizsi urok, ako spotrebne uvery. Neviem, preco tvrdis, ze hypo by nepresla, ci to je na 100% iste, alebo si len myslis...ale banka by ti teoreticky, mohla dat napr. 50% z toho, co ziadas a zbytok spotrebak... tazko radit, ked nevieme, ake presne okolnosti v tomto pripade su emoticon
11. aug 2013 o 00:27  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Žilina
23

“Hoci peniaze nerobia človeka šťastným, predsa je len výhodnejšie, keď sme nešťastní s peniazmi.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Žilina
23

“Hoci peniaze nerobia človeka šťastným, predsa je len výhodnejšie, keď sme nešťastní s peniazmi.”
(Pred 4 rokmi)

@martin_lv hypo asi dostaneš v každej lokalite, takže nemaj obavu emoticon, samozrejme, pokiaľ dom nie je v dezolátnom stave, resp. v stave zrúcaniny...
11. aug 2013 o 10:14  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to