Postupné financovanie - zmena pocas vystavby

Dobrý deň. Rada by som sa spýtala, či nemá niekto náhodou skúsenosť so zmenou v hypotéke v postupnom financovaní. Ide o prípad, že v projektovej dokumentácii sme mali navrhnuté tepelné čerpadlo, medzitým kým sme spravili základy a natiahli múry, sme sa rozhodli pre plyn. Spravili sme si aj PD na plyn, podali žiadosť o zmenu stavby pred jej dokoncenim na stavebný úrad a teraz už len čakame samotne stavebne povolenie na plyn. Avšak keďže sme spravili zaklady, natiahli mury - podali sme žiadost do banky o uver, ktory nam este v decembri schvalili. Dnes po podpise zmluvy som zistila, že medzi specifickymi prvkami mame tepelne cerpadlo, ktoré vsak treba spravit, aby sme dostali tranzu. Je mozne nieco take pri uvere v banke, že dostanem stavebne povolenie na plyn a mozeme poziadat o zmenu v banke, ze namiesto tepelneho cerpadla budeme mat kotol? Alebo nam Za kazdu radu Vam budem vďačná.
Odpovedať
@sandri3 mi ahoj, mozem sa spytat ako ste to nakoniec doriesili? Vdaka
Odpovedať
@monikaszkn ahoj. Podali sme v banke ziadost o zmenu. a nakoniec nam vyhoveli. mame plynovy kotol, pri tranzi s cerpadlom sme tuto polozku vynechali a pridali sme plynovy kotol.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@sandri3 toto je v banke úplne v pohode. Dôležité je, aby to bolo odobrené stavebným dozorom a banka toto nerieši, je to v poriadku. Ja osobne som mala projekt na plynové kúrenie a menili sme na elektrické. Nie je to pre banku podstatné.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?