Máte skúsenosti s CERD - centrálny register dlžníkov?

3. aug 2020161

Prosim vás mate niekto skusenosti s tymto webom ? https://www.registerdlznikov.sk/ 
muž si dal vygenerovat výpis, ktory mal byt spristupneny online , zaplatene to bolo v pondelok na učet CSOB- suma 5 eur.
Doteraz svieti , ze faktura nie je zaplatena a odpočitavaju dni do splatnosti ! Potom pišu ze za oneskorenu platbu budu počitat urok a podstupia nejakej vymahačskej spoločnosti ?! WTF !! 5 eur tam maju od utorka, pišem reklamacie a emaly.. ani obraz ani zvuk !! neviem čo teraz !!! poslala som doklad o zaplateni, volat sa neda.
volala som na česky register, samozrejme len automat ! s nikym "žijucim" sa neda spojit !!
Korešpondenčná adresa pre územie Slovenskej republiky
  Centrálny register dlžníkov SR
Karadzicova 8/A
821 08 Bratislava 1
Slovenská republika

čo mam pisat dopisy ?? ani ich neotvoria asi, ked na emaily nereaguju !!!

 • Mne sa stalo presne to iste. Peniaze fuc.vypis nikde.uz asi rok cakam.

 • @lauritka  takto isto som dopadla. Zaplatila som pred 2 mesiacmi a nič. Ja ich už riešiť nebudem. 😞

 • Sponzor fóra
 • @mirana  jezis a čo tie vyhrazky ?? ze budu ratat uroky a atd ?? tebe posielali nejake upomiennky ze si akoze nezaplatila ???
  ty kokso ale riadny podvodnici !!! bohvie kolko ludi im poslalo peniaze.. .

 • @kukela  no fasa..

  aj tak sme si dali poslat nakoniec vypisy z registrov.. toto je teda riadny podvod.

 • @lauritka  nie nič mi neposlali. Už sa s nimi ani nezaoberám.

 • @mirana  ja len aby este neboli zbytočne problemy kvoli 5 euram 😦 😒

  mam chut na nich podat trestne oznamenie.. dokedy sa takto budu obohacovat ??? !!!

 • @lauritka  dúfam že nebudu

 • @lauritka  Asi by sa mali dat podvedení ludia dokopy a spoločne podat trestné oznámenie. Čistý banánistan, tento štát ludí vydiera len vo forme daní, odvosov a roznych poplatkov a ochrana občana žiadna. Ktovie kto z vládnych činitelov má v tom prsty pichnuté...

 • @bubulka722  len som prave čitala ze taka mala suma sa neda klasifikovat ako trestny čin, najbližsie sa spytam pravnika čo s tym ..

 • @lauritka  Ano ale myslim, že sa suma nyvyšuje počtom podvedených osob, alebo nie?

 • @bubulka722  no teoreticky ano, len kde nazbierat tolko ludi.. zrejme kazdy mavol rukou nad 5timi eurami...
  ale ide o princip.. bohvie od kolkych takto podvodne ziskali finančne prostriedky..
  konatel je nejaky čech. prečitaj si link, čo som pridala..
  ze vraj sa tam v Bratislave na adrese ani nikto nezdrzuje.. 🤔

  a hlavne ze hore na web stranke maju zeleny zamok, ze akoze bezpečna stranka.. 😦

 • @lauritka  Kde nazbierat tolko ludí? Napríklad cez FB, dnes to nie je až také nereálne ako ked net ledia bežne nemali. Ano aj ja si myslim, že kvoli 5,-€ na to ludia kašlú, ale je to chrapúnstvo a treba proti takýmto praktikám niečo urobit. Prípadne písat stažnosti na ministerstvá. Prezidentovi zbytočne, to je rovnaký hajzlík čo má podobným sposobom za ušami.

 • @lauritka  No vidím,že tieto praktiky sú čím ďaľej v oblube..Mne sa stalo niečo podobné..s istým operátorom mob.siete. Pred 8 rokmi som bol dlhé roky členom istej mob.siete kde mi listom oznamovali že mám nedoplatok 140E..Oznamovala mi to nejaká firma kde má sídlo na CYPRE... Tak som na to reagoval a spýtal som sa na to že ako je možné aby som mal 140E nedoplatok keď v živote som mal mobil len a len na kredit,koľko som pretelefonoval tak som volal,bol som s tým spokojný. Samozrejme Cyper sa mi neozval, ale sa mi ozval exekútor so sumou 1158E!!!!! A to po 7rokoch...Nepomohlo mi nič, sťažnosti atď...bol som u toho operátora asi 14rokov!!!! Mám dlh a musím ho vyrovnať a basta...Tak som ho vyrovnal a potom som nabehol do pobočky a tam ma "skontaktovali" s niekým čo má to údajne na starosti.Ten mi povedal že nakoľko sa so mnou nevedeli skontaktovať tak to riešili takto."Majú pravdu že sa so mnou nevedeli skontaktovať, lebo ani číslo na mňa nemali" Nechcel som veriť tomu čo mi drzo povedal do mobilu.....Ten iste doteraz nespáva čo som mu povedal o tom všetkom a okamžite som s nimi prerušil kontakty ako aj mobilné číslo som si preniesol do inej mob.spoločnosti...Takto funguje naše obhajovanie či je to pri podvode na nete alebo podobné...Občan je niekde inde na inej koľaji...Takže sa vôbec už nedivím ničomu,pretože u nás je to proste tak...Veriť našim org.čo by Vás mali chrániť je na smiech...Nedovoláš sa pravdy...

 • ja by som to riešil, poznám prípady ked zo sumy 5-10 eur sa po rokoch sumy vyšplhala na tisíce z omeškaní a denných úrokov. *Ono takéto spoločnost sú pekne dlho ticho a potomm zrazu pred lehotov premlčania(par rokov) vám zrazu príde platobný príkaz od vymáhačskej firmy, alebo priamo exekúcia.
  Odporúčam podať trestné oznamenie a všetky doklady si úchovať.

 • Sponzor fóra
 • @cisko39  kde sa da podat trestne oznamenie ??? Na policii ? A budu riešit aj taku malu sumu ?

 • @technik007  nevedeli sa skontaktovat ake smiešne.. no ale pekne ze si sa spravodlivosti nedovolal ! mna by porazilo .

 • Otázka: CENTRÁLNY REGISTER DLŽNÍKOV SR

  Dobrý deň , mám nasledujúci právny problém, ktorý neviem riešiť a preto sa na Vás obraciam so žiadosťou. V minulosti som sa zaregistroval na stránke spoločnosti : CENTRÁLNY REGISTER DLŽNÍKOV SR spoločnosť s ručením obmedzeným Karadzicova 8/A 821 08 Bratislava 1 Slovenská republika aj zo zvedavosti aj z dôvodu, že som potreboval prostredníctvom tejto spoločnosti riešiť nejaké problémy. Medzi služby tejto spoločnosti bolo aj, že Vám vie vygenerovať – potvrdiť moje dlhy a dlhy iných osôb. Nakoľko som sem tam mal nejaké exekúcie a chcel som sa im vyhnúť, domnieval som sa v dobrej miere, že táto spoločnosť ma bude predbežne infomovať o všetkých dlhoch, ktoré sa vyskytnú. Preto som vyplnil internetový formulár pre dve služby. Jedná služba bola za 5 € a druhá služba bola za 35 € na obdobie 5 rokov za toto obdobie som si mohol pravidelne sledovať moje dlhy. Pri službe za 5 € mi došli informácie podklady od tejto spoločnosti, ktoré sa vôbec nezakladali na pravde. Nemal som podľa tejto spoločnosti žiadné dlhy, napriek tomu, že som mal hypotekárny úver a ostatné dlhy. Známa si dala tiež za tento poplatok spraviť prehľad dlhov, tiež dostala podklady a informácie, ktoré hovorili o to, že nie je ona ani jej manžel nič dĺžny a pri tom už maly dlhy, ktoré riešila exekúcia. Z uvedených dôvodov som žiadal o zrušenie objednávky za 35 € ale doposiaľ som nedokázal svojími prostriedkami doručiť tejto spoločnosti písomne podklady. Spoločnosť komunikuje hlavne cez internet. Ale komunikuje len v smere Ja a spoločnosť, ale spoločnosť a ja nekomunikuje. Neexistujú žiadne podklady a potvrdenia, čo a kedy som im mailom poslal. Preto som poslal doporučene a aj doporučenkou žiadosti ako na sídlo tejto spoločnosti aj na jej konateľa. Písomnosti sa vrátili ako nedoručiteľné a spoločnosť keď som tam bol sa na uvedenej adrese nenachádza a podľa informácii recepčnej, ktorá zastupuje niekoľko firiem, sa tam nikto zo spoločnosti nezdržuje a chodia si len pre poštu. Od septembra chce spoločnosť zasielať upomienky pre nezaplatenie dlhu – pohľadávky, ktorú sa snažím už dlhšie zrušiť ale nemám ako. Prosím ako sa mám chrániť a ako mám postupovať. Som vďačný za každú radu. P.s. Uvedená spoločnosť mala aj nejaké problémy s Ministerstvom spravodlivosti SR a ČR a rovnako bola odvysielaná relácia reportáž v Českej televízii kde spomínali jej nelegálne praktiky.

  Odpoveď: CENTRÁLNY REGISTER DLŽNÍKOV SR

  Dobrý deň, bežná obchodná spoločnosť ako táto nemá možnosť zistiť všetky dlhy, ktoré má občan. Nejde totiž o štátny orgán ale o obyčajnú obchodnú spoločnosť. V tomto prípade je potrebné pozrieť obchodné podmienky spoločnosti a postupovať podľa nich (pozrite si, ako sa ukončuje zmluva, či výpoveďou alebo je možné od nej odstúpiť). V tomto vzťahu ste vystupovali ako spotrebiteľ, preto budete chránený viac, ako keby šlo o bežný obchodno právny vzťah, obchodné podmienky môžu obsahovať neprijateľné zmluvné podmienky, na ktoré súd prihliada. Navyše, ak ste nič nepodpisovali, tak budú musieť oni preukázať, že ste sa tam registrovali Vy sám a nie niekto iný za Vás. Ak by Vás napríklad registroval príbuzný a Vy by ste na to nedali súhlas, potom by od Vás nemali dôvod požadovať žiadnu sumu. Rozumiete ? 🙂 Prípadne mi napíšte, poradíme Vám.

  PRÁVNA PORADŇA ZADARMO

  Advokátska kancelária Ficek & Ficeková

  advokát, Bratislava, Žilinská 14

 • jemu este aspon podklady došli v roku 2015....nam ani to ...
  ale este si predpllatil aj sluzbu... to je hrozne...

  ako mozu mat označenie bezpečny web ? !

 • Prepacte ale ta stranka je absolutbne nedoveryhodna uz z toho ako vyzera, ked sa pzorete ako funguje vidno z je to blbost, Vytvorena na ludi co tomu nerozumeju citaj 95% ludstva.
  Ak sa uz mate potrebu registrovat a niekomu za neico platit, spytajte sa trocha financne, IT alebo vysokoskolsky vzdelaneho (idealne technicke, nie humanitne shity) cloveka ktory vie identifikovat podozrive cinnosti.

 • @sysell  prave som myslela, ze zeleny zamok zabezpečenia /hore na lište adresy URL / nemoze mat hocijaky web..
  a pritom vsade ich odporučaju.. ked si naklikneš na google a informuješ sa o registroch- ake existuju. tak vsade figuruju...
  takze som nemala vobec podozrenie.

 • @lauritka  Trestné oznámenie podaj najlepšie na prokuratúte,tá má povinnost to do 30 dní posunút vyšetrovatelovi ak sa preukáže že je návrh opodstatnený. Vyšetrovatel na základe vyšetrovania by mal vzniest obvinenie a podat to na súd. Žiadne správne poplatky sa ze toto neplatia. Doporučujem vám dat sa dokopy a riešit to aby ste sa po rokoch nedostali do zbytočných problémov.

 • @bubulka722  len vyššie pisal tiez jeden poškodeny toto : "Uvedená spoločnosť mala aj nejaké problémy s Ministerstvom spravodlivosti SR a ČR a rovnako bola odvysielaná relácia reportáž v Českej televízii kde spomínali jej nelegálne praktiky. "

  tak teraz naozaj neviem čo s tym.. neriešili to ? nechali to tak : bolo to v roku 2015.. nikto tuto spolonost nevyšetruje 😦

 • @lauritka  Zamka znamena len ze je pripojenie cez zabezneceny protokol, nie to ci stranka osiera a su tam blbosti, zamok si mozem dat aj ja.
   Tem link co si mi dala citujem z neho : !

   Ako zistím, či ma registre evidujú?
  V registroch uvedené informácie majú „citlivý“ charakter. Práve kvôli tomu ich nezískate „iba tak“ cez telefón alebo mailom. Záujemci môžu písomnou žiadosťou požiadať Národnú banku Slovenska o výpis z registra. Služba je však spoplatnená. Za výpis dáte cca. 4 € a v prípade expresného vydania si prichystajte 14 €.: "!

  Nikde sa tam nespomina hoore uvedena podvodna stranka, tazi z toho ze si tam da nejake loga, pripadne si da nazov ktory posobi dvobveryhodne a hotovo. Nepisu odkia maju udaje len zahmlievaju, hned to je jasnme sa pozri https://www.registerdlznikov.sk/jak-funguje-cerd.htm  nic konkretne, nezmyselny obrazok, nic nezarucujuci - system vcasneho varovania bla bla - kecy dristy
   preto sa treba spytat ludi co maju vadsi rozhlad.

 • @sysell  no ja uz teda neviem čo teraz mame robit..
  toto mi vyskakuje ked dam reklamovat patbu, samozrejme nikto sa neozval..

 • symboly boli samozrejme uvedene spravne-platbu som kontrolovala, takze cele bullshit. pepikovi došlo na učet 5 eur a teraz ich este bude vymahat ?

 • @lauritka  Presne kvoli tomuto mi to smrdí, preto som aj písala, že nie je vylúčené že tam majú prsty pichnuté halzlíci z vlády. Všetci o tom vedia a nič sa nedeje. Dajte sa dokopy, podajte trestné oznámenie na prokuratúre, nie na polícii a počkajte mesiac. Ak sa nebudú veci hýbat, zavolajte Markízu, tí si na tom radi zgustnú. Ak by si potrebovala na Rutkaya číslo mám, uz som cez nich tiež riešila veci. Markízaci si vždy velmi radi prizvú aj Nový čas, ale to vobec neodporúčam. S tými drbnami mám velmi zlé skúsenosti.

 • @bubulka722  no syn sesternice je v markize reporter, z KE.
  @kukela  @mirana   nechcete aj vy to riešit ?? urcite nie sme jedine koho takto podviedli a podvadzaju dalej.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Zabezpečujeme služby v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, grafického návrhu fasád, interiérového dizajnu a fotografie.
  Bc. Veronika Monišová
  0907488 978
  poskytujem komplexné služby v oblasti finančného poradenstva
  Články od našich partnerov
  Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
  SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
  Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
  Archív článkov od partnerov