Menu Forum

Ktorý úver, hypotéka je tento mesiac najvýhodnejší na 16 000 eur?

27. apr 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
anib
1
Registrovala sa 23. augusta 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 42 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
anib
1
Registrovala sa 23. augusta 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 42 príspevkov. Má 5 priateľov.
 Práve sme v poslednej fáze riešenia bývania, ostáva nám vybaviť na kúpu domu 16 000 E pôžičku. Nevieme,kde je naj. V PSS sa nedá,nakoľko musí byť vraj nie 3,ale 6mes dolož.príjem manžela a on prešiel zo živnosti na prac.pomer od februára-teraz v apríli mu končí skúš.doba,má na neurčito,u toho istého zamestnávateľa.
Vyjsť nám podľa príjmu vyjde, 1 fin.poradkyňa nám poradila unicredit bank Hypoúver Invest 3,49%úrok, fix 3roky, 10 rokov splácania a mes.splátka 148,26 Eur bez poistky,
alebo čsob 3,99% úrok fix 3roky,doba 10 rokov splácania, mes.splátka 152 Eur,RPVN 4,93%, je tam uvedená nej.kampaň.zľava 0,2,
aktívne používanie BU k hyp.úveru 0,34, a poistenie nehnuteľnosti v ČSOB 0,17 - to je čo,nechápem, to musím, Alebo nemusím??? emoticon
Ak vie niekto poradiť,budem rada,ďakujem
20. apr 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Žilina
23

“Hoci peniaze nerobia človeka šťastným, predsa je len výhodnejšie, keď sme nešťastní s peniazmi.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Žilina
23

“Hoci peniaze nerobia človeka šťastným, predsa je len výhodnejšie, keď sme nešťastní s peniazmi.”
(Pred 4 rokmi)

@anib tých možnosti je dnes dosť - do 3,5% ti požičajú viaceré banky, preto ísť nad tú sadzbu je blbosť, preto by som čsob asi nebral, navyše sadzba 3,99% je po zľavách, ktoré dostaneš, ak splníš podmienky - tých 0,17 a 0,34 je v skutočnosti zľava z úrokovej sadzby v %. emoticon
21. apr 2013 o 17:08  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anib
1
fotoportrét
fotoportrét
anib
1
 @finsluzby a ktorá je podľa Teba pre nás naj, pri takej sume? 16 000,alebo cca 11 000 Eur?
Nič iné okrem PSS,alebo hypotéky,neexistuje s primeraným úrokom, keď chceme splatiť čo najskôr, cca 500 Eur mesačne, bez toho,aby som musela mať založený dom???
21. apr 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

@anib no, pozri sa na to takto - buď hypo do 3,5% alebo pss do cca 6,5% alebo spotrebák za 8% - rozhodnutie je len na tebe.... emoticon
21. apr 2013 o 21:07  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rommik88
Registrovala sa 23. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
rommik88
Registrovala sa 23. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
 @anib ahoj ak potrebujes uver obrat sa na mna. viem ti poradit... :D
23. apr 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbyes (30 r.)
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 19 príspevkov. Má 18 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
barbyes (30 r.)
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 19 príspevkov. Má 18 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 @anib ahoj, my sme tiež aktuálne riešili hypotéku a najlepšie podmienky Ti aktuálne dá práve Unicredit alebo M-bank...my sme sa rozhodli pre Unicredit emoticon Nezávisle sme si nechali vypracovať ponuky možno aj u 5-6 finančných poradcov emoticon A presne ako píšeš tak nám dali 3,49...s poistkou nižší, ale tú by som osobne určite neriešila, radšej si zriadiť životné poistenie pre prípad núdze, tam sa aj platí a nevymýšľajú
25. apr 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
amouramour (32 r.)
Registrovala sa 2. júna 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 5 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
amouramour (32 r.)
Registrovala sa 2. júna 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 5 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Bratislava.
 my sme teraz dostali 3,25 TB fix 3 roky
25. apr 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

@amouramour tak to si ma šokovala, normálne idem im volať emoticon
25. apr 2013 o 19:13  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anib
1
fotoportrét
fotoportrét
anib
1
 @barbyes dakujem za info
27. apr 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to