Ktorý úver, hypotéka je tento mesiac najvýhodnejší na 16 000 eur?

Práve sme v poslednej fáze riešenia bývania, ostáva nám vybaviť na kúpu domu 16 000 E pôžičku. Nevieme,kde je naj. V PSS sa nedá,nakoľko musí byť vraj nie 3,ale 6mes dolož.príjem manžela a on prešiel zo živnosti na prac.pomer od februára-teraz v apríli mu končí skúš.doba,má na neurčito,u toho istého zamestnávateľa. Vyjsť nám podľa príjmu vyjde, 1 fin.poradkyňa nám poradila unicredit bank Hypoúver Invest 3,49%úrok, fix 3roky, 10 rokov splácania a mes.splátka 148,26 Eur bez poistky, alebo čsob 3,99% úrok fix 3roky,doba 10 rokov splácania, mes.splátka 152 Eur,RPVN 4,93%, je tam uvedená nej.kampaň.zľava 0,2, aktívne používanie BU k hyp.úveru 0,34, a poistenie nehnuteľnosti v ČSOB 0,17 - to je čo,nechápem, to musím, Alebo nemusím??? =-) Ak vie niekto poradiť,budem rada,ďakujem
Odpovedať
@anib tých možnosti je dnes dosť - do 3,5% ti požičajú viaceré banky, preto ísť nad tú sadzbu je blbosť, preto by som čsob asi nebral, navyše sadzba 3,99% je po zľavách, ktoré dostaneš, ak splníš podmienky - tých 0,17 a 0,34 je v skutočnosti zľava z úrokovej sadzby v %. :-D
Odpovedať
@finsluzby a ktorá je podľa Teba pre nás naj, pri takej sume? 16 000,alebo cca 11 000 Eur? Nič iné okrem PSS,alebo hypotéky,neexistuje s primeraným úrokom, keď chceme splatiť čo najskôr, cca 500 Eur mesačne, bez toho,aby som musela mať založený dom???
Odpovedať
@anib no, pozri sa na to takto - buď hypo do 3,5% alebo pss do cca 6,5% alebo spotrebák za 8% - rozhodnutie je len na tebe.... :-D
Odpovedať
@anib ahoj ak potrebujes uver obrat sa na mna. viem ti poradit... :D
Odpovedať
Profilova fotka
@anib ahoj, my sme tiež aktuálne riešili hypotéku a najlepšie podmienky Ti aktuálne dá práve Unicredit alebo M-bank...my sme sa rozhodli pre Unicredit :-) Nezávisle sme si nechali vypracovať ponuky možno aj u 5-6 finančných poradcov ;-) A presne ako píšeš tak nám dali 3,49...s poistkou nižší, ale tú by som osobne určite neriešila, radšej si zriadiť životné poistenie pre prípad núdze, tam sa aj platí a nevymýšľajú
Odpovedať
my sme teraz dostali 3,25 TB fix 3 roky
Odpovedať
@amouramour tak to si ma šokovala, normálne idem im volať :-D
Odpovedať
@barbyes dakujem za info
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?