Kde je najlepšie investovať v dnešnej dobe?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
poradte , kde je najlepsie v dnesnej dobe investovat peniaze? :-p
1
9
10
@zipsuliak ahoj, prosim ta a to pri akom zmiesanom aktivnom fonde mas takyto vynos (zvedavost)? mi to pride trosku ako scifi
@miselito Teraz som to prepocital a mas pravdu.To by musel byt vynos cca 17% p.a.Asi nemozne,zvlast ked je to aktivne spravovany fond,kde poplatky za 18 rocne obdobie zhltnu asi dost.
@dexter89 tak dávať 40% zo mzdy na hypo je celkom "vtipné"... Ale ako ľudia sú rôzni to je fakt
Profilova fotka
@hockto su aj takí ... nedávno davali banky tušim do vyšky 60% prijmu hypo niektore aj viac... takže ľudia nabrali jak sa vravi keď davaju ber ... plus mentalita slovaka je taká, že "postavím haciendu nech to stoji čo to stoji" žeby sused zavidel že na to mám ...
Profilova fotka
Inak keď už som tu natrafil na toto vlákno o investovaní, predpokladám, že sme tu všetci amatéri a že tu nepríde žiaden developer, prezradiť nám svoje "know-how" ale čo ma napadlo, keď už som hovoril o tých modulárnych a rekreačných stavbách, že to podľa mňa pôjde do popredia... pohravam sa s myšlienkou napr. či by nebolo napr. pustiť sa do niečoho takého, že doviesť viac modulov, povedzme 3 - minimalistické , rekreačné a umiestniť to niekde pod les, alebo na pozemok, prípadne inde a spraviť niečo ako "modulárny penzión" jeden modul by bol akoby jedna "izba" resp. obytná jednotka ... problém je pozemok a či by niečo také niekde v extraviláne bolo vôbec byrokraticky u nás priechodné a vôbec "skolaudovateľné"... ale podľa mňa by to ľudia možno vyhľadávali radšej, ako ubyotvať sa do klasického hotela... neviem... pridávam fotky, zaujímavé sú najmä ceny, sú to poliaci a jeden modul čo som preratával vyjde max. na kľúč do 40 000€, niektoré sú lacnejšie aj za 30 000€ neni to veľké ale zaujalo ma to... a zaujimave že napr. keď si zoberiete, že byt abo apartmán na prenájom kúpite za drahé prachy, tak za tú cenu môžete mať povedzme 3-4 takéto moduly (domy) i keď sú to domky v minimalistickom štýle... kto chce kuknite si ich stránku sú aj na fb aj na expo v dubaji ... aj u nás su nejaké firmy s tymi modulmi ale cenovo mi príde toto lepšie https://www.imshouse.pl/oferta/domki-... Ak má niekto na to názor , kľudne reagujte, budem rád za každý podnet čo si to tom myslíte
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
suhlasim s tebou. uz len skrz to, ze je to nieco ine, nove a moderne, tak si myslim, ze to na ludi zaposobi a prilaka ich to viac ako nejake stare poprerabane bytovky.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Hadam by bolo lepsie, kvoli tymto trolom, tuto temu uzavriet.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
A moderátor nedokáže zablokovať nienuzivatela ale jeho IP adresu? Takto si môže vytvoriť tém koľko chce
Profilova fotka
@pavol_skalicky v dnešnej dobe skoro nikto nemá pevnú IP... stačí vypnúť a zapnúť dáta v mobile a tvoja IP sa zmení..... resetneš modem a stane sa to isté 😄 inak povedané Ban na IP nieje až tak účinné opatrenie ako by sa mohlo zdať...
A veď IP zariadenia zostava stále rovnaké nie?
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@ilia_iagafarov no pochybujem, ze toto ti bude niekto verit 🙂
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@pavol_skalicky @zipsuliak Ahojte. Bohužiaľ to je tak, ako píše zipsuliak. Rozmohol sa nám tu taký "nesvár" a pár dní nám to tu spamujú nechcenými komentárami. Žiaľ, ak zablokujem IP adresu, aj e-mail, aj všetky info, ktoré mám, stačí, že si IP adresu zmenia a môžu sa registrovať znova. IP adresa teda nemusí byť stabilná. Nateraz zamknem túto diskusiu, pretože k nám stále pristupujú len cez ňu a uvidíme, čo sa stane. Do budúcna určite zvažujeme zmeniť registračný formulár a viac ho skomplikovať pre zahraničných spamerov, no nateraz to nie je tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá a musím to eliminovať doslova ručne alebo po vašom nahlásení. :-)
@michaelarecht skús pozastaviť registráciu členov, resp. registrovať len členov, ktorých si preveríš... to by bol prvý filter, aby sa tu prevíti z NDR neregistrovali a nespamovali
1
9
10

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?