Kde je najlepšie investovať v dnešnej dobe?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
poradte , kde je najlepsie v dnesnej dobe investovat peniaze? :-p
Profilova fotka
@duzu nerozumiem co si tym komentom chcel povedat ale nevadi 🤣🤔
@duzu absolutne sme sa nepochopili. Finančné vzdelanie nie je o tom aku skolu clovek skončil, tam neexistujú žiadne tituly. Su ludia co nedokončia skolu a finančne sa im dari, len preto ze pochopili system. To plati celosvetovo. To ze sa v skole nič neuci o peniazoch nie je náhoda. Vecsina ludi potom dava na rady obchodných predajcov produktov ako stavebne sporenie a pod veci...
@zipsuliak spomenul som si na teba ked som zazrel toto , ešte investuješ do kryptomien? https://www.aktuality.sk/clanok/4rjq9...
@duzu dobry cas na nakup, nic viac, len mierna korekcia 😄 ale ano chapem, bublina, btc pojde na nulu atd atd 😄
Profilova fotka
@duzu ty o krypte fakt prd vies vsak? 🙂 Inak mne nebude vadit ani taky 2-3 rocny prepad aky nastal po boome na prelome 2017/18 🙂 aspon bude moznost podokupovat vo vypredaji 😉 Krypto neoslabuje 😉 a cina je komunisticka krajina jasne ze s tym ma problem lebo krypto je sposob ako jej obyvatelia vedeli mat nestopovaténe financie…. Navyse ETH aj tazim 🙂 a tazba je stale hodne v zisku takze neriesim 🙂
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@alisa_vasileva tak určiteee
Profilova fotka
@bigjamajko presne mi toto preslo hlavou a som sa pousmial, joj nehovorim, do niektorych veci sa investovat oplati, ale na vsetko je lepsie sa pozerat z dlhodobeho hladiska 🙂
to je tak krásne keď Alisa Vasilieva píše v mužskom rode po česky 😄
@anusik2 najlepšie je investovať do seba....
Profilova fotka
@daralbajda ehm to je dooost otazne a velmi zalezi ako to myslis… lebo v jednom pripade sa da suhlasit ale zaroven su tu aj pripady kedy sa s tymto tvrdenim suhlasit neda 🙂
@bigjamajko @ado88 To je reklama a spam. Už som to nahlásil adminovi, verím, že bude vymazaná.
Článok sa načítava...
@palo18 len to investovanie zužitkuje až niekto daľší v inom živote a pôvodný investor nemá z toho nič, to je ako ostatné aukcie na umelecké diela , zhodnotia sa tak o niekoľko desaťročí
Profilova fotka
v dnesnej dobe akurat tak do ponozky. inak sam neviem a zalezi jasne aj od toho kto ma kolko dostupnych penazi na taketo nieco.
@zipsuliak no tak ze si kúpiš nový oblek, topánky, nejaké rozšírenie pôvodného vzdelania.... Proste čokoľvek co ti urobí radosť.... Lebo peniaze sú krátkodobé ainvestície sú dlhodobá záležitosť. No a pri súčasnom systéme riadenia štátu nemôžeš veriť ničomu. Co povedia ráno, neplatí večer..
@daralbajda moderne zlatokopky tiez investuju do seba 🙂 napichane pery, silikonove prsia, permanentka do fitka,... Tiez je to vsetko investicia, kde ocakavaju, ze v buducnosti to vsetko zuzitkuju 🙂 Potencionalny zivotny, materialne zabezpeceny manzel 🙂 🙂 🙂
@jurkoboss nic v zivote nie je zadarmo,skus nedat manzelke peniaze ..niet penez , niet lasky...
@daralbajda presne tak, ako sa hovori - manzelka je najdrahsia milenka 🙂
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ja by som najradsej investoval do hnoja 🤷‍♀️ Keby som mal voľné financie, nakúpil by som 100 tisíc ton hnoja a uložil na pole. Dôvod? Prudko sa znížila výroba hnojív a navyše nová "zelená" agenda EÚ začína presadzovať len prirodzené spôsoby pestovania, resp. nepestovania a zároveň, poľnohospodári potrebujú zvýšiť výnosy z ha, keďže plôch na pestovanie ubúda. Takže čo bude "zlatou" komoditou v budúcnosti??? 🤷‍♀️ no predsa hnoj! ☝️ .... PS.....berte to s nadsazkou 🤣🤣
Profilova fotka
Do ponozky
Profilova fotka
@daralbajda no a toto je zly pohlad na investovanie 😉 Jedine s cim mozem suhlasit je to vzdelanie zbytok je bullshit… Oblek, topanky to nieje investicia to je spotreba… Investovat treba financie tak aby vytvarali dalsie financie / pasivny prijem…. Tim padom budes mat nasledne viac financii na to aby si si mohol ponit sny a budes mat zazitky ktore tuzis mat 🙂
Profilova fotka
@daralbajda manzelke peniaze davat nemusim 🙂 ma vlastny ucet a zaraba sama 🙂
@zipsuliak nonono .....takže do nej neinvestujes?..aby ti neušla....najhoršie sú "nezávislé" manželky..a investícia je to čo ťa teší....a môžu to byť aj nové topánky ak v pohode s nimi zarobis peniaze .
@tomik25enze ten tvoj hnoj by časom stratil "grady". Dobre vyzrety je fajn, ale prestarnuty, s vyplavenym dusíkom, zaburineny tak to už je nepredajna komodita
Profilova fotka
@daralbajda tieto macho reči ti prídu v pohode? Neviem ako ty ale ja sa nezávislích, samostatných a múdrych žien nebojím a úprimne som rád že je moja manželka nezávislá a samostatná 🙂 mimo iného má aj vyššie vzdelanie ako ja 🙂 fakt by som nechcel mať na seba nalepenú nesamostatnú puťku, vôbec by som sa necítil nejak lepšie práve naopak... Ešte raz, topánky ak ti nejako pomôžu k zárobku...sú bežný spotrebák čo si dávaš do nákladov... investíciou je niečo čo ti samé produkuje ďalšie peniaze... tj. akcie, krypto, nejaký druh pasívneho príjmu....
@zipsuliak napr. karton od šampanskeho plný € .
Prikupuj stvrocne nejake etf cez burzu ja pouzivam tastyworks, ked dojde k prepadu ceny firiem ako tesla nvidia apple google alebo dojde k splitu tak nakup a drz, pripadne sleduj nejake startupi nieco malo daj aj tam, max 10% daj do krypto a nieco do zlata, nech si aj nejaku hotovost
@zipsuliak určite moje macho reči sú lepšie ako tvoje o akciách ,kryptomenach.....denne mi chodia idiotske kryptomaily a telefonáty po 16 hodine o výhodnom investovaní....to všetko je ako stvorené pre naivných...dnes je v móde vzdelaná žena a normálny muž...ti vzdelaní totiž nevedia nič robiť ,tak si zoberú takého čo vie niečo robiť..a aspoň tak investujú..

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?