Menu Forum

Hypotéky od 01.04.2011. a výhody pre mladých ľudí

26. jún 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
manilla
55
Registrovala sa 19. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 2057 príspevkov. Má 65 priateľov. Nemecko.
fotoportrét
fotoportrét
manilla
55
Registrovala sa 19. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 2056 príspevkov. Má 65 priateľov. Nemecko.
 @paskudka1 nie, je to blbost, my sme tak brali. ziadna taka podmienka tam nebola.
12. júl 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peterp
Registroval sa 13. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 148 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Detva.
fotoportrét
fotoportrét
peterp
Registroval sa 13. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 148 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Detva.
 @kaktusik007 napíšem len to, že "pozastavenie" platenia hypotéky tým systémom, že neplatíš istinu, ale platíš úroky je podľa mna skôr taká finta pri získavaní klientov. Pretože si musíš uvedomiť jednu vec, že na začiatku splácania úveru tvorí drvivú časť tvojej splátky splácanie úrokov a istina je tam minimálne. takže sa ti môže stať, že napr. zo splátky 200 eur by si po kvázi pozastavení splácania hypo, teda istiny musela aj tak splácať 160-170eur... - nenapísal som presné údaje, ale zhruba takto to funguje a určite sa nestane to, že z 200 ti splátka úrokov klesne len na 100 alebo dokonca 50 eur.
12. júl 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riskasa
Registroval sa 8. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 14 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
riskasa
 zdravím emoticon mám plat 1000 eur v čistom, priateľka je študentka, čiže plat nulový....keby sme chceli túto hypo, myslíte že keby sme sa zobrali, bola by to skôr nevýhoda??? máme svadbu radšej odložiť a hypo zobrať iba na mňa?? vďaka za radu
17. júl 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Žilina
23

“Hoci peniaze nerobia človeka šťastným, predsa je len výhodnejšie, keď sme nešťastní s peniazmi.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Žilina
23

“Hoci peniaze nerobia človeka šťastným, predsa je len výhodnejšie, keď sme nešťastní s peniazmi.”
(Pred 4 rokmi)

@riskasa otázka je, či chceš špm alebo nie.... ak chceš, tak do hypotéky musí ísť, ak nie, potom ju tam nedávaj... emoticon
17. júl 2011 o 22:24  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riskasa
fotoportrét
fotoportrét
riskasa
 @finsluzby špm? teda chceme tú hypo pre mladých, jasné že aj s príspevkom, som nevedel že na to musíme byť dvaja....čiže keby som bol slobodný tak si nemôžem zobrať hypo pre mladých?
17. júl 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

@riskasa tu nejde o to, či si slobodný alebo ženatý, tu ide o tvoj príjem a ten je vysoký a len vďaka zmene zákona môžeš získať hypotéku pre mladých, ale musíte ísť do toho obaja... samozrejme, ak tvoj mesačný príjem za minulý rok je cca 1000 eur v čistom, t.j. cca 1.300 eur v hrubom - pokiaľ máš nejaké otázky, hoď mi ich do IP alebo brnkni mi - mobil je profile - niekedy nezáväzný telefonát, hoc aj na 10 minút vyrieši veľa vecí bez tápania...
18. júl 2011 o 07:03  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros016
Registroval sa 21. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
maros016
Registroval sa 21. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Poprad.
 Pozor pri vyplacani, zohladni vsetky naklady (nezabudni na poplatky za predcasne splacanie, znalecky, kolky, ...) ... viac info aj tu: http://www.financnahitparada.sk/hypoteky
21. júl 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

@maros016 nič v zlom, ale toto ma strašne pobavilo... pokuty áno, beriem, nejde o malé sumy, ale znalecký banky uznávajú... a pokiaľ niekto ráta ešte aj 66 eur pri refinancovaní, tak nech to radšej nevypláca - veď 66 eur v ruke je dnes viacej ak napr. 10.000 eur usporených na splátkach v budúcnosti...
21. júl 2011 o 12:05  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
Registrovala sa 21. apríla 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 46 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Šaľa.
  • Prestavujem dom
    Krajné
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
Registrovala sa 21. apríla 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 46 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Šaľa.
  • Prestavujem dom
    Krajné
 chcela by som poradit,manzel pracuje uz 4.rok v jednej firme,doteraz dostaval velmi nizku mzdu ale teraz od augusta mu zvysia,a chceli by sme poziadat o hypoteku,za ak obdobie treba predlozit doklad o prijme,bolo tto tri mesiace,neviem ako je to teraz,stacia tie tri,alebo mame radsej pockat dlhsie?dakujem..
25. júl 2011 o 15:07  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marrad
2
Registrovala sa 30. septembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 855 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
marrad
2
Registrovala sa 30. septembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 855 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.

@janka0007 vo VUB je to 3 mesiace..... ale pytaju aj prijem za predchadzajuci cely rok.....
25. júl 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
 @marrad aha a to v kazdej banke?tak to musime cakat teda dalsi rok?
25. júl 2011 o 15:11  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marrad
2
fotoportrét
fotoportrét
marrad
2
 @janka0007 je to rozne ale myslim ze VUB je minimum v niektorych aj za cely rok alebo polrok....
25. júl 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marrad
2
fotoportrét
fotoportrét
marrad
2
 @janka0007 myslim ze nemusite, lebo tam sa pise aj aky ma aktualny plat v hrubom, takze malo by stacit 3 mesiace
25. júl 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
 @marrad tak dakujem,asi bude najlepsie ked sa pojdeme informovat priamo do banky..
25. júl 2011 o 16:14  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marrad
2
fotoportrét
fotoportrét
marrad
2
 @janka0007 jednoznacne
25. júl 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrejo
1
Registroval sa 26. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 897 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Už bývam v byte
    Rovinka, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
andrejo
1
Registroval sa 26. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 897 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Už bývam v byte
    Rovinka, okres Senec
 @janka0007 zalezi aj od toho ze kde ma vedeny ucet. Ono mnoho riesi to ze ci v banke v ktorej bere hypoteku ma aj ucet a vyplacanu mzdu na ucet.
25. júl 2011 o 16:25  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
 @andrejo no ved prave on nema mzdu vyplacanu na ucet,je to cudne v dnesnej dobe ale je to tak,ma k dispozicii len vyp.pasky a zmluvu,a odvody ma tiez odvadzane,len ozaj zarabal malo doteraz...aj zmluvu uz bude mat na dobu neurcitu..myslela som ze bude stacit tie 4 mesiace..no uvidime..
25. júl 2011 o 16:54  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

@janka0007 v pohode 4 mesiace stačia emoticon
25. júl 2011 o 17:10  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
 @finsluzby fuu,tak super,a nevadi teda ze nema mzdu posielanu na ucet?
25. júl 2011 o 17:15  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
  @finsluzby a keby sme chceli uver do vysky 100% z nehnutelnosti da sa to nejako vybavit?treba si priplatit alebo ako to je?
25. júl 2011 o 17:18  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

@janka0007 poviem ti to takto - nie je to dobré, že mu nechodí výplata na účet, ale samo o sebe to nemusí znamenať, že úver nedostanete - môže to zhoršiť rating...
25. júl 2011 o 17:42  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
 @finsluzby hm,a keby si vkladal na ucet sam to je nic ze?to tiez nevyzera bohvie ako..no nic,budu musiet stacit pasky a zmluva a to ze niesme v tom registri dlznikov a ze nemame ine dlzoby,bud daju alebo nedaju emoticon
25. júl 2011 o 17:49  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

@janka0007 no, pokiaľ máš to všetko, dajú... otázka je koľko a za čo... emoticon
25. júl 2011 o 18:03  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
 @finsluzby hm aj ja si myslim ze daju,chceme 24000,to by nam mohli dat,rucili by sme rod.domom na ktory si budeme ten uver brat,uvidime,zatial dik..
25. júl 2011 o 18:14  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “spam”
1. aug 2011 o 15:09 • latiwoter
fotoportrét
fotoportrét
llumka
2
Registrovala sa 16. júna 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 38 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Bratislava.
  • Zariaďujem byt
    Bratislava-Petrzalka, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
llumka
2
Registrovala sa 16. júna 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 38 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Bratislava.
  • Zariaďujem byt
    Bratislava-Petrzalka, okres Bratislava
 Ahojte, prave vybavujeme tento uver, dostala som ponuku zatial najlepsiu s urokom 5,11 a so SPM 2,11, prosim napiste kolko ste mali vy a ci sa da este znizit? je to surne dakujem
26. jún 2012 o 13:18  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yaninca
23
Registrovala sa 4. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 1113 príspevkov a 2 albumy. Má 40 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
yaninca
23
Registrovala sa 4. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 1113 príspevkov a 2 albumy. Má 40 priateľov.
 @janka0007 nemyslim si ze banku zaujima ci dostava niekto peniaze na ucet alebo nie.. my sme brali hypo z inej banky nez kde mame ucty a stacil potvrdeny formular o prijme zo zamestnania..
26. jún 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yaninca
23
fotoportrét
fotoportrét
yaninca
23
 @llumka spolu-dlznik, spolu-rucitel.. my sme to tak o nieco znizili (hypo na mna, snubenec rucitel)a to nam trochu znizilo urok..
26. jún 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

23

(Pred 4 rokmi)

@yaninca @janka0007 pozor, banku to veľmi zaujíma, či peniaze idú na účet alebo nie - pri hotovosti to oceňuje banka rizikovou prirážkou z dôvodu možného podvodu
26. jún 2012 o 17:51  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
fotoportrét
fotoportrét
janka0007 (30 r.)
  • Prestavujem dom
    Krajné
 @finsluzby
@yaninca Dakujem vam,ale uz mame uver davno vybaveny,schvaleny,dali nam aj napriek tomu,ze manzel nema mzdu vedenu na ucet,stacilo potvrdenie a samozrejme overenie cez socialku,a dostali smer bez nejakej prirazky..avsak,vybavovala nam ho znama nasho realitneho maklera,od ktoreho sme dom kupovali..
26. jún 2012 o 19:57  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to