Hypotekárny úver v Unicredit - skúsenosti

Dobrý den, Chcela som sa opýtat ma tu niekto skusenost s HU v unicredite? tranze(za aky cas vám pustia dalsiu na zaklade fotiek ), navýsenie ci ste nemali problem a ako dlho ste nan cakali
Odpovedať
@iwka2208 ahoj Iwka, do Unicredit banky ani nechod. Vybavovanie ti potrva mesiac, budes lietat ako sarkan kvoli zbytocnym papierom a ked uz si budes mysliet, ze je to vsetko, tak ti zavolaju, ze treba dalsie papiere. Vydieravy styl jednania, neprofesionalita. Su zaseknuti minimalne 10 rokov dozadu. Vsetko je tam pomale, a lava ruka nevie, co robi prava. Ak chces jednat s Unicredit, priprav si naozaj velmi, ale velmi pevne nervy. Radsej smeruj do poriadnych bank. Je ich tu dost. Dufam, ze si to precitaju vsetci, ktori o tuto banku planuju zakopnut.
Odpovedať
@solange7 ...ahoj ..vy mate u nich hypoteku ?
Odpovedať
@iwka2208 nie, chvalabohu, mame vo Vub. Ja som vybavovala v oktorbri, cakala som skoro dva mesiace a nakoniec som ich poslala do certa. To bolo nieco neskutocne. Pritom mam vsetky nalezitosti v poriadku. Niesom problemovy typ. Vo Vubke som to mala za tyzden schvalene vratane vikendu. Mohla som sa usetrit, keby som len vedela. Kolega ma v unicredite ucet, chcel vybrat 8000€ a pobocku musel navstivit 4x. Ked uz zacal kricat, konecne sa to tam pohlo. To som sa dozvedela, uz po negatívnej skusenosti. Neda sa snimi. Zdrzuju, nestaraju sa o zakaznika.. Skratka akosi tam u nich zlyhal system.
Odpovedať
@iwka2208 prepac, ja som ti zabudla odpovedat aj na tu druhu tranzu. O tom som citala tiez kopec recenzii, pokial nekricis a niesi razna, tak ta nechaju cakat. Tvoj cas je v rukach banky, nie v tvojich. Najhorsie je na tom to, ze ludia pisali, ze ked uz si myslis, ze je vsetko ok, tak nieje 😀
Odpovedať
Neviem ako kamarát tam mal úver no keď sa mu ho podarilo odtiaľ refinancovať, tak bol veľmi rád. Stále na nich nadával, všetko im tam strašne dlho trvalo a nedalo sa s nimi ani nejak normálne komunikovať
Odpovedať
@iwka2208 nedá sa povedať kde je aký prístup, každá má síce stanovené podmienky no na výsledku záleží od konkrétnych ľudí, ochota neochota podľa toho ako sú oceňovaný, kto na tom dobre zarobí robí všetko pre to aby sa to čo najrýchlejšie vyriešilo, no kto je nie finančne zvýhodnený , ten sa veľmi nesnaží
Odpovedať
@iwka2208 skús cez portál financnahitparada majú aktuálne info čo je pre koho najvýhodnejšie, alebo preveriť cez iné portály ako banky na slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
@iwka2208 @solange7 ja mám z unikredit dostal som najlepší úrok lebo tam mám aj účet 🙂 0.99% a z výberom som nemal nikdy problém a vyberal som aj 8000 , čo sa tyka papierov keď som doniesol čo bolo treba tak peniaze boli na účte za týždeň najdlhšie trval zápis do katastra.. raz som objednával posteľ a madrac z CZ cez internet do 15min mi volali z Unicredit aby som potvrdil platbu do zahraničia v rámci bezpečnosti to na Marko starostlivosti o zakaznika
Odpovedať
Zdravím. My máme u nich hypotéku, ale na byt takže čo sa tranže týka to neviem odpovedať. S vybavovaním hypotéky sme nemali problém, ale bolo to pred rokom, neviem ako teraz, riešime teraz druhú hypo a od Unicredit nás vyslovene finančák odhovára, majú málo pobočiek aj zamestnancov a vraj aktuálne sa tak čaká na schválenie aj dva mesiace. Tak či tak by sme tam ísť už nechceli, s hypotékou sme si u nich museli zriadiť aj účet a môžem povedať, že jedna veľká katastrofa. Predtým SLSP, skvelá aplikácia, IB na vysokej úrovni, Unicredit sto rokov za opicami, platba kartou online nám viac nefunguje ako funguje, vybavovali sme to asi na štyrikrát lebo oni neevidovali žiadny problém. Tak isto v obchode cez terminál, každý druhýkrát nejde. Aplikácia je viazaná na mobilný telefón, takže máte mobil banking iba dovtedy kým sa vám nerozbije telefón ako sa teraz stalo manželovi, s novým musí ísť opäť do banky aby mu to tam naištalovali a rôzne iné problémy už len s bežným účtom. Nikdy by som si tam už účet nedala a aj s pôvodným úverom od nich ideme preč.
Odpovedať
Profilova fotka
@iwka2208 a o druhú tranzu ešte len budemziadat a fotiť stavbu to neviem povedať čas 🙂
Odpovedať
@ivanaphk ja mám jeden účet i cez unicredit , len preto že je blízo pobočka, žena by mala problém len cez IB, ale žiaden problém som ešte nemal so žiadnou platbou, či výberom , ide všade bezplatne, ako jedinú nevýhodu vidím len nemožnosť meniť limity cez IB a v SLSP je IB terno???starý 100krát lepší prehľadnejší,no na ten by nemohli udeľovať cenu, tým sa pýšia všetke z novými, no ešte som nevidel ani jeden prehľadný intuitívny , len to blbé názvoslovie , každý si dáva čo chce, mám účty vo viacerých bankách ale všade si vyberám len čerešničky, lebo jeden komplet na všetko som nenašiel, ty áno?? každý účet je viazaný adresne na konkrétny mobil, ináč bezpečnosť nezaručíš, ale aplikácia sa dá nainštalovať i bez návštevy banky, problém je len zmena čísla, to vo väčšine bánk nejde online len cez IB, máš ešte nejaké daľšie postrehy? aby som dopredu vedel
Odpovedať
@solange7 načo dnes niekto potrebuje keš 8 k? jedine na šmelinu, ja ani poriadne nepoznám bankovky, všade kde to ide len prevodom alebo kartou, na všetko tak mám doklad
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ivanaphk musim reagovat na staznosti k uctu a apke. Mam tam hlavny ucet siedmy rok s nulovymi poplatkami, vyuzivan platby kartou, mobilom, online, 3D secure... Vsetko funguje fajn tak, ako ocakavam. A to celu tu dobu. Viazanie apky na kontetny mobil beriem ako plus ohladom bezpecnosti. Mal som apky hadam vacsiny bank, vratane “superpokrokovej” TB, Zuno, SLSP, Prima banky, Fio, ci N26, ai. takze si dovolim hodnotit. S tvojou recenziou uctu, sluzieb, ci pristupu ku klientovi urcite nemozem suhlasit. Ale vidim, ze kazdemu vyhovuje nieco ine.
Odpovedať
@duzu sa ukludni ty smelina 😄 mne je absolutne sumafuk naco potreboval kolega svojich 8000 zo svojej banky. Tak isto to moze byt jedno tebe a aj banke.
Odpovedať
Ak môžem reagovať , UNICREDIT je v mojom prípade top banka ! Prístup ku klientovi , vybavovacia doba , vedenie účtu bez poplatkov ( stačí suma vyššia ako 400 eur ak pride na účet ) , smartbanking v mobile sem tam vypadne ale hodnotim 9.9 z 10 !!! So SLSP , VUB , TATRA A ČSOB to bola katastrofa pri vybavovaní HU .Hlavne tie požiadavky , nakoĺko sme kupovali pozemok za svoje vlastne peniaze (40 000eur ) a každá banka ešte chcela aby sme mali 10 -20% svojich hotovosť 🤣 ako dobré ráno 💣okrem Unocreditu . HU na tranže , po odoslani fotiek do týždňa peniaze na účte . Mám tam účet ja a manželka , sporenie pre syna a spokojnosť. Úrok 2, 5 roka spať 1,09. Pobočka v Prešove .
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa je to od prípadu k prípadu a moc záleží aj na tom, akú má klient bonitu a hlavne aké ďalšie produkty tam v tej banke ešte má
Odpovedať
@miso3691 ...dakujem tak sme ta trosku potesili ked tak pozeram same negativa ....ak sa smim opýtat ste aj navysovali HU?
Odpovedať
@iwka2208 Nie , nenavyšovali sme , ak dobre pamatám , bolo mi povedané , že sa to nedá ... Ak raz vezmete 100 000€ tak je to iba táto suma. Potom iba o 5 rokov refinanc . Aspoň moje info čo som sa pýtal .
Odpovedať
@miso3691 aha ďakujem aj tak za info u nás budeme a tak nám povedali že by nemá byť problém tá uvidíme
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?